Phytum Actif Anti-Age, Après shampooing épaississant (Odżywka zwiększająca objętość włosów farbowanych)

Odżywka zwiększająca objętość włosów farbowanych łączy przeciwstarzeniowe działanie pro-retinolu w 100% roślinnego oraz prowitaminy B5, która odbudowuje włókna włosa. Po użyciu odżywki włosy stają się gęste i pełne życia.

Cena: 18,50zł/ 150ml

lubię ją

Dość długo używałam tej odżywki razem z szamponem.
Włosy były po niej miękkie, odżywione, mocne. Nie nadawała jakiejś spektakularnej objętości, jednak włosy nie były przyklapnięte.
Już jej nie kupuję, bo zrezygnowałam z farbowania włosów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobra ale szału nie ma

Zdecydowanie jest to produkt bez którego moje cienkie włosy mogą się obyć.

Dzięki odżywce włosy rzeczywiście lepiej się rozczesują. Są gładkie i sypkie. Łatwo się spłukuje.
Ale nie zauważyłam, żeby po jej użyciu włosy były grubsze czy żeby miały szczególną objętość. Można kupić, ale dla mnie to jednorazowa przygoda.

Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam 1

Nie sprawdziła się

Dla moich cienkich włosów jest nieodpowiednia, nie unosi ich ani nie dodaje objętości. Używałam jej z różnymi szamponami i w każdym przypadku po jej użyciu, włosy jak wyschną są przyklapłe takie proste jak strąki - nieładne.

Używam tego produktu od: męczę ze 4 miesiące

depilacja czego nie wolno

mi odpowiada

Mam bardzo długie, proste, farbowane włosy.
Dzięki tej odżywce są gładkie i jedwabiste, a jednocześnie sypkie. To, co najbardziej mi się w niej podoba, to wspaniały blask i sprężystość, jakie nadaje moim włosom. Faktycznie mam wrażenie jakby było ich więcej na głowie.
Nie stosuję jej przy skórze, bo jakakowiek odżywka powoduje u mnie błyskawiczne przetłuszczanie się włosów u nasady.
Minusem jest oczywiście fikuśne opakowanie, które już po pierwszym użyciu jest całe upaprane swą zawartością.

Używam tego produktu od: póltora miesiąca

Mało odżywcza

Teoretycznie spełnia obietnice producenta (dlatego nie daję 2*)- rzeczywiście zwiększa objętość, włosy są błyszczące, ale ma kilka wad: zapach dość ostry, jakby cytrynowo-grapefruitowy; włosy się puszą, nie są zdyscyplinowane, a najgorsze to uczucie dość słabego odżywienia/ nawilżenia (nie ma w nazwie, ale po odżywce do farbowanych, najczęściej przesuszonych włosów można się chyba tego spodziewać). W związku z odczuciem j.w. stosowałam w dużych ilościach i wystarczyła mi na 12x do średnio długich włosów-kupiłam ją za 11.90 ale to i tak słaba wydajność w stosunku do ceny. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca