Naphera Hair Balm, Balsam z naftą kosmetyczną

Naphera Hair Balm, Balsam z naftą kosmetyczną

Kuracja wzmacniająca dla włosów pozbawionych witalności, zmęczonych, osłabionych szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska i promieniami UVA/UVB, z niskim poziomem nawilżenia i małą elastycznością, bez połysku. Balsam do spłukiwania po 3-5 minutach.

Bezwonna nafta kosmetyczna zawarta w balsamie wzmacnia włosy, zapobiega elektryzowaniu, ułatwia rozczesywanie i modelowanie, zapewniając połysk i puszystość.

Kolagen oraz prowitamina B5 zapewniają naturalną, przyjemną miękkość oraz sprężystość. Witaminy A oraz E przyspieszają procesy odnowy naskórka i normalizują pracę gruczołów łojowych. NNKT - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe czyli tzw. witamina F reguluje wydzielanie sebum. Witamina H czyli PABA jest niezbędnym składnikiem głębokiego odżywiania włosów. Dodatkowo w celu eliminacji niepożądanych drobnoustrojów zastosowano znany czynnik antyseptyczny - olejek sosnowy.

Włosy się elektryzują

Jak każdy balsam ułatwia rozczesywanie włosów, ale włosy się elektryzują potem, co mnie denerwuje. Nie zauważyłam jakiegoś dobroczynnego wpływu na moje włosy, ale jakiś efekt jednak był. Zapach dziwny, ale mnie nie denerwował, choć zostawał później na włosach, konsystencja wodnista, ale też to nie przeszkadzało. Zmywa się z włosów błyskawicznie, nie obciąża. Może być, ale bez rewelacji. Może jeszcze go wypróbuję.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Słaby

Mam podobne odczucia, jak poprzedniczka. Nie zauważyłam żadnych efektów poza tym, że balsam trochę ułatwia rozczesywanie włosów i lekko je zmiękcza. Nie ożywił mojej czupryny. Włosy były matowe, bez "życia". Oczekiwałam, że balsam nada im sprężystość, poprawi ich stan, ale nic takiego się nie stało.
Zupełnie zwyczajny kosmetyk, jakich pełno na drogeryjnych półkach. Na dodatek jest nieprzyjemny w stosowaniu - jest rzadki, nie czuć go na włosach i zapach pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Life is full of zasadzkas...

Skuszona pozytywnymi, wręcz euforycznymi recenzjami zarówno na Wizażu, jak i innych forach, kupiłam to "cudo", które miało z moich półdługich włosów (niefarbowanych, trochę skłonnych do puszenia, ale ogólnie w dobrej kondycji) uczynić kaskadę lśniącego jedwabiu. Niestety, nie uczyniło, co zaskoczyło mnie tym bardziej, że moja czupryna nie jest szczególnie wymagająca i w zasadzie po każdej odżywce wygląda dobrze. Zachciało mi się jednak efektów spektakularnych - a te, które uzyskałam, były dużo gorsze niż się spodziewałam.
Przede wszystkim spłukanie odżywki wydaje się kompletnie niwelować jakikolwiek domniemany efekt - włosy są w odczuciu dokładnie takie, jak po umyciu, a przed użyciem balsamu. Żadnej gładkości, żadnej sprężystości, żadnego odżywienia. Nie przeszkadza mi ani zapach, ani konsystencja, ani opakowanie - tylko ten zupełny brak działania. Po suszeniu włosy są matowe, szorstkie, nie chcą się układać. Zdecydowanie nie polubiły produktów Inter Fragrances, bo maska do włosów wypadających Nano Effect działa na nie podobnie. Zalecam ostrożność - ileż frustracji bym sobie zaoszczędziła, gdyby zechciało mi się najpierw poszukać próbek...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

fakty i mity depilacja

bezkonkurencyjny.

Mam włosy sięgające około połowy pleców. Są puszyste, przez co zawsze miałam problemy z suchymi, zniszczonymi końcówkami. Dodatkowo często się rozdwajały i łamały. Podcinanie przynosiło może dwutygodniowy rezultat. Na Inter Fragrances trafiłam przypadkowo. Ani niepozorne opakowanie, ani też zapach, nie zachęcają szczególnie do zakupu. Od kiedy jednak wypróbowałam go po raz pierwszy, stosuję regularnie, z przerwami. Nakładam go na połowę długości włosów, ponieważ ma właściwości silnie wygładzające. Włosy są po nim niesamowite! Gładkie, błyszczące, sprężyste. Nigdy nie przypuszczałam, że mogą być takie. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że działa on na nie wciąż, do końca opakowania, a nie tak jak wiele balsamów i odżywek, tj przez pierwsze dwa tygodnie. Nie kupuję go ciągle, ale gdy tylko zauważę, że z moimi końcówkami dzieje się coś niepokojącego, kupuję go i wiem, że zawsze pomoże. Zapach natomiast polubiłam i wcale mi nie przeszkadza. Polecam!

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: ok 8

Jest działanie i jest efekt :)

Mam długie rozjaśniane, cienkie i łamliwe włosy, które mają skłonność do puszenia (czyi tzw. sianko :P).
Jakiś czas temu ku mojemu przerażeniu zaczęły mi intensywnie wypadać :O. Próbowałam ratować moje włosy, maskami, odżywkami i innymi reklamowanymi "cudeńkami", ale niestety nie działały na moje włosy tak jak obiecał producent :/, w końcu przypadkiem trafiłam na ten produkt i... zostałam mile zaskoczona :).
To co zauważyłam po użyciu to:
- zmniejszone wypadanie włosów, (jakbym miała to określić procentowo to o jakieś 80%)
- włosy są gładsze i łatwiej się rozczesują,
- wydaje mi się, że mniej się przetłuszczają (szczególnie u nasady, bo ogólnie włosy mam suche),
- włosy wyglądają zdrowiej i zyskały na objętości.

Reasumując jest to badzo dobry produkt (może w niezbyt efektownym opakowaniu, ale to nie jest takie ważne:) ) za przystępną cenę, wydajny i przede wszystkim skuteczny.

Na koniec dodam jeszcze, że po nałożeniu balsamu (na umyte włosy oczywiście) owijam głowę ręcznikiem (najlepiej ciepłym) i spłukuję nie po zalecanych 3-5 minutach, ale po 10-20 min.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

fajny

Z całej serii ten balsam, najbardziej mi nie odpowida:
-brzydki i intensywny zapach, które na szczescie nie utrzymuje sie na wlosach
-dziwna konsystencja, trzeba trzymac conajmniej 5 min zeby był jakiś efekt

+włosy są bardziej miękkie, gladkie i błyszczące niż przed ale jeszcze trochę im brakuje, zebym mogła powiedzieć ze są zdrowe
+włosy dobrze się rozczasują
+jest wydajna

Dostałam ją bez problemu, za 15zł.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Polecam :)

Bardzo lubię ten balsam, przede wszystkim jego zaletami są:

+ Oślepiający blask włosów po użyciu :)
+ Efekt utrzymujący się długo
+ Brak silikonów i chemicznych składników nabłyszczających w składzie
+ Łatwy w użyciu, wydajny

Zauważyłam niestety kilka wad, którymi może być:

- Obciążenie włosów - niewielkie, acz w przypadku cienkich, przetłuszczających włosów balsam może się nie sprawdzić
- Silny zapach, który nie tylko może się nie spodobać, ale i podrażnić skórę głowy co wrażliwszych osób - substancje zapachowe są wysoko w składzie.

W związku z powyższym nie jest to KWC, ale produkt naprawdę godny polecenia. Jeśli Twoje włosy straciły blask, są zmęczone chemicznymi zabiegami czy potrzebujesz poprawić ich wygląd po wakacjach - powinien się sprawdzić.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam drugie opakowanie.

Bardzo dobry-polecam!

Balsam działa na moje włosy rewelacyjnie- włosy dobrze się rozczesują, są bardziej puszyste, wyglądają na odżywione. Od dłuższego czasu używam tylko produktów tej firmy jeśli chodzi o pielęgnację włosów i naprawdę pomogło!

Używam tego produktu od:1,5 roku

UWAGA CUDOWNY ELIKSIR!!!

Nie znam nic lepszego niż szampony i odżywki Inter Frangrances. Odkryłam je rok temu i był to dla mnie przełomowy moment w pielęgnacji włosów: przestały wypadać, zaczęły zdrowo błyszczeć, uodporniły się na codzienne zabiegi suszarką i szczotką, w połączeniu z fryzjerskim podcinaniem co dwa - trzy miesiące nie mam rozdwojonych końcówek, zapomniałam co to łamliwe włosy.

Natura obdarzyła mnie delikatnymi, rzadkawymi włoskami koloru mysiego. Dlatego też całe życie z nimi walczyłam, żeby nie wyglądały żałośnie, a gdy zaczęło mnie na to stać wydawałam duże kwoty na profesjonalne zagraniczne kosmetyki. Po odkryciu Inter Fragrances problem mam "z głowy" - na głowie panuje absolutny porządek. Kupując te produkty (a robię to przy każdej okazji, bo nawet w dokonale zaopatrzonych warszawskich aptekach nie zawsze są) kieruję się tylko jedną zasadą - nie kupuję tych przeznaczonych do włosów blond. Za to te z naftą, na których jest ostrzeżenie, że są przeznaczone do ciemnych włosów - świetnie przyciemniają moje niefabowane włosy i nadają taki głęboki, orzechowy odcień.

Nie używam Lotionów - Szampony i Balsamy wystarczyły dla osiągnięcia sukcesu. Głowę myję codziennie, codziennie też suszę ją suszarką. Normalnie, połączenie genetyki i stylizacji doprowadziłoby do sytuacji porównywalnej z zimowym trawnikiem na mojej głowie...

Przepraszam, że do wszystkich Szamponów i Odżywek Inter Fragrances wklejam tą samą recenzję, ale nie mam czasu pisać kilku innych (aczkolwiek lista zachwytów jest taka długa, że materiału wystarczyłoby), a chciałabym je serdecznie polecić jak największej ilości dziewczyn, a zwłaszcza tym, które tak jak ja kiedyś męczą się ze swoimi słabymi włosami.

Ilość zużytych opakowań: dużo - używam w dowolnych kombinacjach szampon + odżywka