24h Aftershave Care Balsam, Deo Roll-on (Dezodorant w kulce)

24h Aftershave Care Balsam, Deo Roll-on (Dezodorant w kulce)

Reguluje wydzielanie potu i chroni przed powstawaniem przykrego zapachu dzięki formule freshness control, zapewniającą długotrwałe uczucie świeżości.
Jest delikatny dla skóry i może być stosowany nawet po depilacji. Ponadto gwarantuje delikatność, redukcję białych śladów i wyjątkowo skuteczną ochronę.
Dezodoranty Fa Balsam Deo dostępne są oprócz roll on również w postaci sprayu i w sztyfcie.

Fajny ale mógłby być lepszy

Po pierwsze nie używałam tego deo aby zapobiec przykremu zapachowi potu. Kupiłam go z przeceny w Rossmannie za 4.50. Za ta cenę jestem z niego zadowolona. Używałam go po depilacji - rzeczywiście nic nie szczypało (dlatego około rok ze mną był). Zazwyczaj używam oliwki w żelu po goleniu. A chciałam właśnie czegoś nie tłuszczącego pach. Jeśli chodzi o to działanie sprawdził się super. Ma delikatny zapach, podoba mi się. Ale nie ma działania antyperspiracyjnego. Kiedyś użyłam go na dzień (pachy golę na noc) i cóż w połowie dnia nie czułam się świeżo. Więc nie polecam jeśli ktoś oczekuje po nim, że będzie pachniał cały dzień. Na mnie się nie sprawdził. Myślę, że jeszcze kiedyś go kupię. Bluzek po oliwce nie mogę doprać :/ A po deo tak :) Wiadomo nie znajdę w takiej cenie ale jak dla mnie warto się w niego zaopatrzyć.

Używam tego produktu od: 1 rok

nie na lato

Dostałam swego czasu 2 sztuki tego dezodorantu.
Plusy:
+nie zauważyłam żeby zostawiał białę plamy na bluzkach
+wydajny
+bardzo delikatny zapach któy nie kłóci się z moimi perfumami
+nie klei się
+kulka się nie zacina

Minusy:
-wolno wysycha
-nie chroni przed poceniem.

Może nadałby się na jesień ale na lato na pewno nie

Używam tego produktu od:od stycznia2010
Ilość zużytych opakowań:2szt

jedyny i na zawsze

Uwielbiam... - pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl :) Nie wyobrażam sobie bez niego życia! Jest super delikatny, znacznie łagodzi podrażnienia po depilacji (woskiem). Tworzy na skórze taką powłoczkę, która zabezpiecza przed poceniem. Zawsze czuję się sucho i komfortowo, nawet po godzinie morderczego aerobiku!!! Dezodorant pachnie bardzo delikatnie i ładnie, bardzo wydajny, tani. Dla mnie tylko ten!Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

może być

Dezodorant ślicznie pachnie, a zapach utrzymuje się bardzo długo. Kupiłam go przede wszystkim właśnie ze względu na zapach i na możliwość stosowania go bezpośrednio po depilacji. Rzeczywiście w ogóle nie podrażnia skóry, co jest wielkim plusem.
Hamuje wydzielanie potu przez kilka godzin, ale później przestaje działać. Dlatego nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

niezły

Jak to w tego typu produktach i tym razem skusił mnie zapach i obietnica 24 godzinnej ochrony.
Zapach faktycznie utrzymuje się długo (nie wiem czy 24h bo przed upływem tego czasu zmywam go podczas kąpieli)
Chroni przez dobrych kilka godzin, ale po upływie tego czasu pachy stają się mokre (zapach nadal jest) Można więc stwierdzić, że ma on głównie maskować nieprzyjemny zapach potu...
Ja wolałabym, żeby pot w ogóle "nie wychodził", ale jak widać nie można mieć wszystkiego.
Plusem zdecydowanie jest brak podrażniania delikatnej skóry pach. :)
Ideałem może nie jest, ale zasługuje na uwagę

Używałam tego produktu: przez dwa miesiące

Ulubiony

Mój ulubiony dezodorant. Nie podrażnia, można go użyć bezpośredio po depilacji. Pielęgnuje pachy, chroni przed poceniem. Ładnie pachnie, nie brudzi ubrań. Jedyne co mam mu do zarzucenia, to fakt, że jest mało wydajny, przez co wychodzi drogo. Jednak lubię go i z pewnością będę do niego wracała.

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Super!

Kupiłam zachęcona reklamą, a dokładniej tym że łagodzi podrażnioną skóre po depilacji i według mnie sprawdza się. Deo jest wydajny, ślicznie pachnie, jest poręczny i wygodny w użyciu i co chyba najważniejsze chroni przed potem. Jak dla mnie super. Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: wprowadzenia na rynek
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

POLECAM!!!!

Ładnie pachnie, łatwo się aplikuje tzn kulka się nie zacina ;), w miarę wydajny, ma poręczne opakowanie z plastku co oznacza że nie pęknie na skutek upadku lub w podróży. Co do skuteczności: jak dla mnie czyli dla osoby nie uprawiającej żadnych sportów jest bardzo dobry. Wada: po nałożeniu pozostawia biały ślad na ciele który szybko się wchłania ale mimo wszystko mogliby dać przeźroczystą emulsje.

Używam tego produktu od:ok miesiąca

4 +

Nie przepadam za kosmetykami z Fa. Kupiłam ten antyperspirant ale nie wiem dlaczego. Nie żałuję że akurat jego wybralam, jest świetny. Nie podrażnia skóry, wręcz odwrotnie pachy po nim sa delikatne i zadbane. Zapach mnie sie osobiście bardzo podoba. Ochrona przed potem jest, czego chcieć więcej. Jest też wydajny używam go już chyba miesiąc a nie zużyłam nawet połowy

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetny.

Rewelacyjny dezodorant, wspaniale pielęgnuje skórę, nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje swędzenia.
Doskonale chroni przed poceniem przez wiele godzin, prześliczne pachnie, opakowanie bardzo funkcjonalne i estetyczne.
Świetna konkurencja dla moich ulubionych deo Vichy, porównanie zdecydowanie na korzyść FA - ze względu na cenę i zapach.

Polecam warto wypróbować ten świetny produkt.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

dobry

Jeeenyyy ten zapach - przepiękny! Ochrona przed poceniem się jako-taka, może być. Tylko strasznie swędziały mnie po nim pachy, więc go odstawiłam :) Ale i tak go kiedyś kupię :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Rewelacja na Bałtyku :)

Wlasciwie nie wiem, dlaczego kupilam ten dezodorant. Ani nie powalil mnie na kolana zapachem, ani nie mialam do tej pory podraznien po goleniu, ani nie jestem fanka kosmetykow Fa, ba - nawet cena nie byla jakas super korzystna. Zadzialala zapewne moja kosmetyczna intuicja, ktora i tym razem mnie nie zawiodla, bo produkt jest swietny! Bardzo dobrze sie roprowadza, ma przyjemny pudrowy zapach, nie zostawia bialych plam, nie klei sie, lagodzi pachy po goleniu, a do tego zapewnia calodniowa ochrone przed potem. Kiedy sie spoce - nie czuje tego nieprzyjemnego zapachu potu, a jedynie przyjemny pudrowy aromat spod paszki. Czegoz mozna chciec wiecej? Moze chcialabym tylko by byl nieco bardziej wydajny i by opakowanie starczalo na dluzej niz miesiac, ale nie bede juz taka wybredna - na wszystkich innych plaszczyznach sprawdzil sie znakomicie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze