Eveline Cosmetics, Slim Extreme 4D Professional, Maska antycellulitowa remodelująca

HD BODYFIT nazywany „rzeźbiarzem” kształtów usuwa nadmiar płynów i toksyny nagromadzone w komórkach, \zwalczając wszystkie typy cellulitu i ujędrniając skórę.
PRO-SVELTYL zapobiega magazynowaniu tłuszczu w tkankach oraz zmniejsza rozmiary komórek tłuszczowych, spektakularnie wysmukla sylw etkę i silnie ujędrnia skórę.
ALGI MORSKIE Corallina Officinalis przyspieszają regenerację komórek oraz zapobiegają wiotczeniu skóry.
PHYTOSONIC działa na komórki tłuszczowe z siłą ultradźwięków. Znacząco zmniejsza grubość tkanki tłuszczowej nawet w tak problematycznych okolicach jak uda, pośladki i brzuch.
WITAMINA B3 stymuluje syntezę kolagenu i ceramidów w skórze, przywracając skórze gładkość i elastyczność.
WYCIĄG Z CENTELLA ASIATICA, w połączeniu z chłodzącym MENTOLEM, poprawia mikrokrążenie, pomaga łagodzić obrzęki.

Jak używać?
Stosuj jako zabieg body wrapping:
- Wykonaj dokładny peeling wybranym produktem z serii SLIM EXTREME
- Nanieś cienką warstwę maski na wybrane obszary ciała (uda, pośladki, brzuch, biodra)
- Owiń ciało folią, zaczynając od dołu. Dla wzmocnienia efektu okryj ciało ręcznikiem.
- Pozostaw na 15 minut, zdejmij folię, wmasuj pozostałości. Nie musisz spłukiwać!
- Kolejne zabiegi wykonuj co 3-5 dni, stopniowo wydłużając czas trwania do 45 minut.
- W przerwach między cyklami nakładaj maskę bez folii, jak typowy balsam antycellulitowy.

Zielony kolor nadziei z mentolem

Maska dająca efekt wyszczuplenia? Dlaczego nie. Obawiam się, że właśnie nie. Jest to zwykły preparat dający nam poczucie, że zrobiłyśmy coś dla naszego ciała, a efekty- już niekoniecznie. Podejrzewam, że maska nie daje nic, a sukcesy zawdzięczacie ćwiczeniom i diecie, bo maska oprócz mentolu nie zawiera nic konkretnego, a umówmy się, że gdyby kosmetyk spalał tłuszcz, nikt normalny tego by nie przeżył.

Opakowanie jest praktyczne, bo takie pudełko- słoiczek gwarantuje nam, że o ile chcemy, możemy zużyć produkt do końca. Dla mnie była to jedyna radość, jaka wypływała z użytkowania tego specyfiku. Nieładny zapach i chłodzący mentol nie działały na mnie jakoś komfortowo.

Efekty? Doraźne, jak po zwykłym balsamie, jeśli dodać do tego mentol i chłodzenie, to już gorzej, nie rozumiem fenomenu tej kombinacji. Nie jestem jakaś otyła, dbam o ciało i ćwiczę czasem dużo, czasem mniej. Jeśli ćwiczę, nieważne jakiego balsamu używam, ciało jest bardziej jędrne, gdy nie ćwiczę, jest źle, polecam więc aktywność fizyczną;)

Maska została niedawno wycofana. Znalazła następców, Eveline nie próżnuje, wymyśla stale coś nowego. Podobnym produktem miał być balsam antycellulit- w tubce, z zieloną kawą w składzie, który właśnie mam i jest on o wiele lepszy aniżeli ta maska, nie jestem zaskoczona, że została wycofana. Kupiłam ją już jakiś czas temu za 15 zł, była to cena na do widzenia i zapewniam, że mogli tam napisać żegnaj, a nowe produkty Eveline są o wiele lepsze.

Nie cierpię zapachu mentolu w kosmetykach, producent w nowych wersjach preparatów antycellulitowych nie popełnił już tego błędu, nadając im ładniejszy zapach, np. zielonej kawy, to już o wiele lepszy kierunek.

Są efekty

Dobry produkt. Można z niego korzystać po prostu smarując partie ciała objęte cellulitem, albo można zrobić zabieg kosmetyczny owijając swoje ciało folią, Można zrobić profesjonalny zabieg w domku za grosze.
Ja owijam się folią raz w tygodniu i wcieram normalnie w swoje ciało produkt. Po miesiącu stosowania widać efekty. Używałam również peeling by efekty były lepsze. Wiadomo, że sam krem nie przysienie efektów. Dieta i woda :)

cudowny !

Maska jest świetna !

Dla osób, które kochają foliowanie to jest zbawienie, ponieważ zawiera w sobie wszystko to co powinna , i nie trzeba bawić się w balsamy z dodatkiem olejku cynamonowego itd. Zapach jest cudowny i opakowanie jest bardzo wydajne, cena może troszkę odstraszać , ale warto :)

Przydatna w walce z cellulitem

Maska antycellulitowa od Eveline na pewno nie wykona za nas całej pracy, ale w przyjemny sposób pomaga poprawić stan skóry. Myślę, że warto ją wypróbować. Już po kilku aplikacjach zauważyłam znaczną poprawę jędrności i elastyczności skóry. Szczególnie skóra ud i brzucha stała się miła i gładka w dotyku. Działanie chłodzące jest dosyć silne, ale w okresie letnim można je uznać za plus. Zapach i konsystencja są przyjemne- maska szybko się wchłania, nie lepi się. Domowy body wrapping pozwala się zrelaksować i poczuć jak w profesjonalnym salonie urody.

Mrożący mentol do zadań specjalnych

Ten produkt to pierwsza maska do ciała jaką miałam okazję używać.
Nigdy wcześniej z tego typu produktem moja skóra nie miała przyjemności się spotkać.
W samej swojej formie kosmetyk bardzo przypomina mi koncentrat cynamonowy marki BingoSpa który jest moim zdecydowanym faworytem.
Z tym, że o ile tam mamy do czynienia z efektem super rozgrzania skóry nawet na granicy pieczenia to w przypadku tego produktu efekt jest dokładnie odwrotny - ta maska dzięki zawartości mentolu powoduje efekt obejmującego i przenikliwego chłodu, który nie do końca do mnie przemawia.

Sposób użycia obu produktów jest podobny - najlepiej działają użyte jako zabieg z użyciem folii czyli mówiąc najprościej - nakładamy, zawijamy i czekamy.
Co do działania wyszczuplającego, wysmuklającego i antycellulitowego to jednak cynamonowy konkurent bije ten produkt na głowę.
Tam działanie jest widoczne gołym okiem i namacalne - w tym przypadku oprócz fajnego wygładzenia skóry i zlikwidowania kilku nierówności większego efektu niestety się nie dopatrzyłam.

Zdecydowanie wolę tego typu pielęgnację w wersji Hot - nawet mimo lekkiego pieczenia jest dla mnie przyjemniejsza a efekty zachęcają do dalszego używania - w tym przypadku tak jednak nie jest.
Jest to produkt inny i ciekawy ale moim sprzymierzeńcem w walce o ładniejszą sylwetkę nie został.

ciężko ocenić

Ciężko oceniać mi takie produkty, ponieważ ciężko zauważyć czy naprawdę działają. Ja takie produkty stosuje razem z ćwiczeniami wiec, trudno powiedzieć co tak naprawdę działa. Ale produkt jest bardzo wydajny, niby mentol ale delikatny, który można nawet stosować zima bo tak nie ochładza ciała. Produkt stosowałam tylko na uda i pośladki. Uważam ze jest to dobry produkt.

Godna polecenia

Produkt daje przyjemne uczucie chłodzenia i naprawdę działa. Wcześniej nie byłam do niego przekonana, jednak po czasie moje zdanie się zmieniło. Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta i nawilżona. A do tego po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że zmniejszył się cellulit na udach i na pośladkach. Może nie jest to jakiś wielki efekt,ale zdecydowanie zadowalający. Do tego produkt starcza na długi czas. Polecam

Mentol, mentol mocny mentol

Maskę otrzymałam do testów. Do tej pory nie interesowałam się zabiegiem bodywrappingu, ale mając tę maskę postanowiłam wypróbować. Producent proponuje używać maski jako podkładu do bodywrappingu albo zwykłego balsamu wyszczuplającego. Ja używam jej wyłącznie jako maski. Po wsmarowaniu owijam się folią i siedzę pod kocykiem lub kołderką ok 40min. Już po 5min od aplikacji czułam mocny efekt chłodzenia, co uwielbiam w kosmetykach Eveline. Zapach też jest bardzo intensywny, ale ja akurat lubię zapach mentolu. Konsystencja jest dość zbita i gęsta, co ułatwia aplikację. Kosmetyk zamknięty jest w poręcznym słoju. Po regularnym stosowaniu 2-3 razy w tygodniu przez okres 2 miesięcy, zauważyłam wyraźną poprawę skóry ud i pupy. Skóra stała się bardziej napięta, sprężysta i wygląd poprawił się zdecydowanie.

Świetna, ale mocno chłodzi - nie dla każdego

Maska, która daje faktycznie widoczne rezultaty. Oczywiście stosując samą maskę i nie robiąc nic poza tym, trudno oczekiwać jakichkolwiek rezultatów - to kosmetyk wspomagający całościowe dbanie o ciało, na równi z ruchem i zdrowym odżywianiem. W takiej roli sprawdza się świetnie - jako wspomaganie ujędrniania skóry, jej wygładzania, redukcji cellulitu. Nie jestem posiadaczką takowego, ale kosmetyki tego rodzaju stosuję przede wszystkim prewencyjnie i celem dodania skórze jędrności, gęstości.

Plus za możliwość użycia jako maska (pod folię, grubszą warstwą) lub, gdy nie mamy czasu, jako balsam (jednak pierwszy sposób jest bardziej skuteczny).

Co tu dużo mówić, to kosmetyk, który rzeczywiście ujędrnia skórę i jest to widoczne. Niweluje ewentualne nierówności, wygładza, skóra na udach czy brzuchu wydaje się bardziej napięta. Świetnie sprawdza się jako kompres podczas ćwiczeń - można nałożyć grubą warstwą, owinąć folią i mamy dodatkowe korzyści podczas robienia aerobów. Także po treningu (z racji efektu chłodzącego świetnie koi rozgrzaną skórę i trochę nas całych odczuwalnie ochładza), ja nakładam także gdy wybieram się na jogging (szczególnie przyjemne odczucia daje latem, gdy skóra podczas biegu się rozgrzewa, a dzięki temu preparatowi jest mniej gorąco). Bardzo skutecznie też nawilża skórę.

Uwaga - efekt chłodzący jest bardzo silny (choć nie piekący - to po prostu mocno odczuwalne zimno), dlatego jeśli nie lubicie tego wrażenia, raczej nie polubicie też tej maski.
Zapach - świeży, zimny, mentolowy. Pasuje do tego kosmetyku i działa orzeźwiająco, potęguje efekt chłodzenia.
Konsystencja jest gęsta i wolno wchłaniająca się, dość tłusta (w końcu to maska, a nie lekki balsam - dla mnie nie jest to żadna wada).
Opakowanie - to, co pasuje mi najbardziej, czyli zakręcane pudełko, zdecydowanie dla mnie wygodniejsze niż tubki.

Bardzo dobry skład, z algami, witaminą B3 (a wyciągi roślinne na samym początku listy!)

Kosmetyk wart wypróbowania i swojej ceny. Działa w sposób widoczny, skutecznie poprawia stan skóry. W połączeniu z treningiem naprawdę rewelacja - spróbujcie sami :)

Bardzo dobra

W ramach przygotowań do sylwestra postawiłam na body wrapping i do tego celu maska sprawdza się idealnie. Gęsta konsystencja, zapach nawet przyjemny, produkt dość wydajny. Efekty - skóra po użyciu jest napięta, jędrna, wygładzona i nawilżona. Stosowałam raz w tygodniu przez około 3 miesiące i uzyskałam bardzo dobry efekt. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.
Jedynym minusem jest wchłanianie. Nie wchłania się całkowicie a nawet jeśli to zostawia lepką warstwę czego bardzo nie lubię. Dlatego ograniczyłam jej stosowanie tylko z owijaniem folią,
Połączenie masażu bańkami chińskimi a potem maska daje super rezultaty.

Pół na pół

Zachwycona Waszymi opiniami prędko pobiegłam do Rossmanna by zakupić to "cudo" - akurat cena promocyjna była to wzięłam! Zaczęłam szybko testować i mój zapał szybko opadł.

PLUSY:
+ Dostępność w wielu drogeriach,
+ Wydajność - około 3 miesiące codziennego stosowania,
+ Cena adekwatna co jakości i produktów antycellulitowych z Eveline,
+ Przyjemny efekt chłodzący,
+ Galaretowata konsystencja, która szybko się wchłania i nie klei się,
+ Nie uczula ani nie podrażnia,
+ Opakowanie w postaci "słoiczka" pozwala na wydobycie ostatniego tchu tej maski.

MINUSY:
- Dziwny, chemiczny zapach,
- Efekty? Średnie! Oczywiście, gdy ćwiczymy to są większe, ale sam krem cudów nie zdziała - w moim przypadku lekko naprężył uda.

PODSUMOWUJĄC:
"Cudem" nie jest, ale potrafi lekko naprężyć skórę, a przy dłuższym stosowaniu i uprawianiu jakiegoś sportu być może w 5 % przyczynia się do redukcji cellulitu :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

antycellulitowa? czy na pewno?

Nie podoba mi się zapach. Świetna konsystencja, fajnie się rozprowadza i szybko wchłania. Rewelacyjny efekt chłodzący, i po kilku dniach a nawet tygodniach można zaobserwować zmiany, cellulit mniej widoczny, ale szału nie robi. Duże i wydajne opakowanie, forma słoiczka sprawia że jest maksymalnie wykorzystany.