Aloes & Jogurt, Odżywka do włosów suchych i wymagających pielęgnacji

Aloes & Jogurt, Odżywka do włosów suchych i wymagających pielęgnacji

Odżywka z wyciągiem z aloesu i proteinami jogurtu zapewnia włosom dodatkową pielęgnację, chroni przed wysuszeniem oraz nadaje im wyczuwalną miękkość i połysk. Nie obciąża włosów, wzmacnia je i odbudowuje. Aloes znany jest od starożytnych czasów ze swoich właściwości łagodzących i leczniczych. Jogurt zawiera enzymy i kwas mlekowy, które działają oczyszczająco, łagodząco i odświeżająco. Odżywka sprawia, że włosy stają się mocniejsze nawet do 80%

Nie polecam!

Mam bardzo przesuszone włosy i zawszę muszę używać odżywki. Testuję różne i tym razem kupiłam Schaumę- zawiodłam się. Po użyciu jej moje włosy były obciążone i sprawiały wrażenie lekko przetłuszczonych. Próbowałam użyć jej mniej ale to nic nie zmieniło. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Kolejny koszmarek z serii "dawno, dawno temu".

Ta odżywka, jak większość kosmetyków Schaumy, moim włosom kompletnie nie służyła.
Obciążała i zamiast regenerować chyba wysuszała włosy.
W każdym bądź razie u nasady były ulizane, a na końcach jakby wystrzępione i latały we wszystkie strony.
Nie, nie i jeszcze raz nie.

zwyczajna

Miałam okazję używać jej jakieś dwa lata temu i przyznam, że odżywka trochę mnie rozczarowała, ponieważ aloes i jogurt nastawiły mnie na oczekiwanie super hiper regeneracji :) ... Tymczasem odżywka spektakularnych efektów nie dawała, poprawnie nawilżała i wygładzała, minimalnie obciążała włosy. Plus za to, że im nie szkodziła ;). Ładny, delikatny zapach.

Podsumowując, poprawna odżywka dla włosów, z którymi potencjalna nabywczyni odżywki nie ma większych problemów.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu

Chciała zjeść aloes, a zjadła agawę

Trochę za słabo nawilża

Produkt ma gęstą konsystencje, zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów, jednak za mało nawilża i odżywia włosy. Myślę, że dla włosów normalnych była by jak najbardziej ok, ale dla suchych czy zniszczonych jest niewystarczająca. Mało wydajna.

Używam tego produktu od:zużyłam około pół roku temu

za delikatna

Jeśli to ma być odżywka do włosów wymagająych pielęgnacji, to naprawdę jestem rozczarowana. Odzywka nadaje się do zdrowych, bezproblemowych włosów. Ja jak miałam, tak mam sianko na głowie:/

Używam tego produktu od: niedawno przez miesiąc

taka sobie odżywka

Ta odzywka nie ma dla mnie żadnych wlaściwości odzywczych, stosuje ja jako "krem do lokow" ponieważ ma fajna gesta konsystencje i podkresla moje krecone wlosy, szukalam odzywki o takiej zbitej konsystencji, ktora mozna rozetrzec w dloniach i wgniesc we wlosy. W tej roli nieźle sie spisuje.

Używam tego produktu od:10 mcy

słaba

Po miłych doświadczenich z szamponem z tej samej serii, postanowiłam wypróbować odżywkę. Tu jednak się zawiodłam. W sumie ten kosmetyk nic nie robi. Obietnice producenta to pic na wodę. Zero jakiegokolwiek efektu. Nie mogę nawet powiedzieć, że ułatwia rozczesywanie. Zapach ma okropny. Plusy tej odżywki to dwie rzeczy: nie powoduje szopy i jest bardzo wydajna.