Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Maska zawiera super aktywne składniki, które odbudowują strukturę włosów, wzmacniają je już od nasady, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek. W rezultacie włosy suche i zniszczone odzyskują blask, stają się mocniejsze i łatwiej się układają.

na 3

maska jak maska bez szczególnych zachwytów
kupiłam ją kiedyś w jakiejś promocji
oprócz ułatwiania rozczesywania i ładnego zapachu
nie zauważyłam niczego szczególnego

Używam tego produktu od: dawno temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[485637].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra była

Stosowałam ją na zmianę z innymi i mieszając z
innymi, efekty bardzo mnie zaskoczyły. Pozytywnie!!!
Fajny ma skład a dobrze pielęgnuje włosy,
zwłaszcza długie. Kto nie ma suchych włosów, ta
maska raczej go zirytuje, bo taka po prostu jest
tłusta i na końcówki. Ogólnie bardzo dobra i dosyć wydajna. Cena super

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[342265].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko zapach :(

Maska , choć bardzo tania, bardzo mnie zawiodła. Rossmann ma swoje gdzie niegdzie udane produkty, ale ten na pewno do nich nie należy.
Maska bardzo ładnie pachnie i to wszystko.
Mi nie nawilżyła ani nie poprawiła kondycji ani jednego włoska.
Nie polubiłyśmy się.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[340406].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

dla mnie super!

Jak dla mnie maseczka super!

P l u s y :

+ cena (!)
+ zapach... piękny!
+ odżywia włosy
+ dobrze się rozczesują
+ konsystencja jest okej
+ włosy stają się miękkie

Polecam :)

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[301737].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie super!

+swietnie nawilza wlosy
+ladnie pachnie
+doskonale po niej rozczesuja sie wlosy
+swietna do wlosow prostowanych

-nie zauwazylam zeby wypadalo mi przez nia mniej wlosow a czasem wypada ich duzo.

kupilam ja tylko ze wzgedu ze bylam akurat bez kasy i nie załuje a jestem wrecz zaskoczona swietnym dzialaniem za tak niska cene;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[285685].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieee !

Maseczka nic nie robi , po tygodniu zaczęła ohydnie pachnieć . Pieniądze w błoto ;/ dobrze ze przynajmniej jest tania . Producent obiecuje odbudowanie struktury włosów, wzmocnienie ich . Włosy suche miały stać się zregenerowane. Moim zdaniem żadna z tych obietnic nie została spełniona ;|

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[275511].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajna

Na pewno po użyciu maski włosy łatwiej się rozczesywały, były bardzo przyjemne w dotyku. Dobrze się spłukiwała. Ładnie pachnie. Co do regeneracji, nawilżenia i odżywienia włosów - nie zauważyłam takiego działania :nie: Może trochę je wygładzała. Konsystencja kosmetyku mogłaby być gęstsza. Poza tym średnio wydajna. Nie zachwyciłam mnie ta maska, ale myślę, że za te kilka złotych warto ją wypróbować - może komuś pomoże :)

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez ponad 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[253168].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba!

Hmm, może zacznę od pozytywów. Ma piękny, nieco mydlany zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Cena jest smiesznie niska, więc nic dziwnego,że się na nią skusiłam. Podoba mi się także opakowanie, dzięki któremu produkt ładnie wygląda w łazience i to,że został wyposażony w dodatkową pokrywkę, dzięki której maska nie rozleje się np. w podróży;) Włosy lepiej się po niej rozczesują i są nawilżone, ale jak na maskę jest to słaby efekt. Używałam wielu odżywek, które były o wiele silniejsze, a po masce należy spodziewać się intensywniejszego działania. Efekt odżywienia jest bardzo krótkotrwały, znika tuż po wysuszeniu włosów,a odczuwalny jest tylko po spłukaniu, bo włosy są wtedy śliskie i miekkie. Maska bardzo niewydajna- mam wrażenie,że ile na nią nałoże kosmetyku, to i tak jest za mało ( mam włosy nieco za ramiona), poza tym trzymanie jej na głowie przez 15 min. to jednak trochę za długo jak na mój czas ( jak i większości osób).

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[253154].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Dla mnie jest jak zwykła odżywka, która ułatwia rozczesywanie włosów i nieco je nawilża, stosowałam na połowę włosów, bo nie potrzebuje na całą głowę. Nie jest ani super, ani też nie jest zła. Nie zachwyciła mnie, ma dziwny zapach (kojarzy mi się z perfumami starszej pani) rzadką konsystencję i jest mało wydajna. Nie kupie jej już, bo miewałam lepsze produkty wśród maseczek czy odżywek.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[245574].usefull || 0 }}% pomocna.

;)

Jak za tą cenę 3.99 kosmetyk na prawdę warty polecenia, fajnie pachnie, włosy są po nim gładkie i błyszczące. Polecam. Bardzo podoba mi sie jej działanie. Może nie jest jakimś genialnym kosmetykiem do pielęgnacji włosków ale jest na prawdę dobra :) No i ma fajną konstystencje

Używam tego produktu od:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[245561].usefull || 0 }}% pomocna.