Lancome, Contour Pro (Konturówka z pędzelkiem)

Lancome, Contour Pro (Konturówka z pędzelkiem)

Pojemność 1,2 g

Innowacyjna konturówka do ust z pędzelkiem. Pozwala uzyskać doskonałą linię ust, utrwala lub pozwala narysować na nowo kontur ust łatwo i precyzyjnie. Woodoodporna forumuła daje efekt długotrwałości i trwały matowy kolor. Może być stosowana sama, ze szminką lub błyszczykiem.

Cena: 80zł/ 1,2g

zero zastrzezen

konturowka jest bardzo trwala,niezmiernie praktyczna dzieki pedzelkowi,nie rozmazuje sie ,chyba jest wodoodporna,starcza na naprawde dlugo,nie mam zastrzezen do tego produktu

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedna

Bardzo dobra

Do tej pory rzadko używam konturówek, ale po długiej dyskusji z panem makijażystą na stoisku Lancome dałam się przekonac. Kupiłam numer 310, róż, taki trochę czerwonawy. Jest po prostu idealna! Używam zarówno pod błyszczyk jak i pod szminkę. Jest dość wytrzymała. Wielki plus za pędzelek. Nie daję pięciu gwiazdek, bo to chyba nie jest jeszcze moje KWC.

nie do zdarcia

Zainspirowana pieknie czerwonymi ustami Vesper Lynd w najnowszych przygodach agenta agentow, sprawilam sobie kolor-killer: 313 "Magenta Velours" i jestem z tej konturowki do ust ogromnie zadowolona. Wczesniej mialam podobny odcien Nivea ale nie ma porownania jesli chodzi o miekkosc rysowania i trwalosc koloru.
Trwaloscia koloru bylam nawet lekko przerazona - przed zakupem zrobilam sobie nia kreske w Sephorze na rece, jakos nie zwrocilam uwagi, ze nie starlam jej przed wyjsciem ze sklepu, zorientowalam sie wieczorem, w kapieli. Jednak nawet wtedy sie nie zmyla, trzeba bylo dobrze poszorowac!
Moze dlatego kontur nia jednak maluje srednio czesto (co by bylo z poprawkami makijazu, gdyby mi reka zadrzala? Lepeij nie sprawdzac!) - zwykle raczej stosuje jako grunt pod blyszczyk (ciemnorozowy albo chlodnoczerwony - wtedy kreseczkami pokrywam cale usta i wsmarowuje w miare nieregularnie pedzelkiem umieszczonym na koncu kredki), szczegolnie, kiedy wiem, ze bede duzo gadac a poprawek makijazu nie bede miala jak dokonac.
Kredka latwo sie temperuje, chociaz uwazam, ze za te cene powinna miec, jak kredka do oczu Chanel, wlasna temperowke, a co! Przepraszam, ale za takie pieniadze, to uznaje to za powod do odjecia 1 gwiazdki!
Trzyma sie dlugie godziny, mimo, ze blyszczyk juz dawno zjedzony. Mysle, ze przetrwala by nawet zatopienie weneckiego palazzo.Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

WŁOSY lokówka

Lubie

Zaczne od wyjasnienia dlaczego zaznaczam opcje nie wiem czy jeszce kupie - otoz niesamowicie wydajna a ja kontur ust rysyje od wielkiego dzwonu.

W sumie wielkiego porownania nie mam - moge porownac tylko do rimmela i jakiegos taniego badziewia ktore dostalam kiedys gratis i na tle tychze wychodzi swietnie. Jest bardzo trwala - pratycznie z ust zejdzie wszystko a rysynek zostaje - nie wyglada to tragicznie przy mojej bo wybralam bardzo stonowany roz( 312 rose iris). Nie jest calkowicie matowa ani tez perlowa - bardzo stonowany elegancki efekt.
Nie jest ani zbyt twarda ani rozlazle miekka - dzieki temu nie pozostawia zadnych grud na ustach ani tez nie drazni podczas rysowania.

Pedzelek na koncu - super sprawa - w sumie to najczesciej uzywam pedzelka - do nakladania innych kosmetykow - nigdy nie nakladalam samej konturowki na usta bo jest zbyt sucha i efekt jest tandetny.

Ogolnie bardzo fajny zestaw aczkolwiek cena wygorowana - chyba 14 funtow przyszlo mi zaplacic.

Stosuje najczesciej (99% przypadkow) pod blyszczyki i trzyma sie dobrze. Ze szminka jeszcze lepiej.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

hmmm....nie narzekam:)))

nie wiem co mam sądzić...konturówka jest średnio miękka, mam kolorek 314(Prune pensee)-odcień naturalny ust, lekko perłowy, tak więc idealny do optycznego powiększenia ust. Usta na obrzeżach ładnie się mienią w świetle(delikatnie) i to powoduje ich optyczne "wypchanie", "wybrzuszenie"; teraz trwałość...hmmm...oceniam na średnią - nadaje się do błyszczyków, jednak przy zastosowaniu z błyszczykiem trwałość jest o wiele krótsza; producent sugeruje możliwość stosowania samej konturówki- ja osobiście nie polecam - wysusza usta; co do pędzelka w konturówce,to wg mnie jest to bardzo dobry pomysł - można zawsze szybko w każdym miejscu i sytuacji poprawić(poręczne rozwiązanie)pędzelek całkiem dobrej jakości, tylko bardziej mi się przydaje do nakładania pomadki lub błyszczyka niż rozcieranie konturówki....(konturówka opiera się jak tylko może pędzelkowi, aby ja rozetrzeć)podsumowując: polecam do pomadki i lżejszego błyszczyka-spełnia swoje zadania-może być....ale intuicja mi podpowiada, że podobne konturówk innych marek, tzn. jeżeli chodzi o lepsze marki kosmetyków, mogą okazać się lepsze...jest dobra,ale ja będe nadal poszukiwać czegoś pod błyszczyk:)błyszczyk bardziej treściwy;)))chętnie zapoznałabym się z waszymi opiniami na temat tego produktu, czy wasze odczucia są podobne...czy moje wynikają z braku większego doświadczenia w świecie konturówek:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1szt.(w trakcie)