Johnson's, 24-godzinne Nawilżanie, Balsam z witaminą E do skóry normalnej i suchej

Nawilża skórę przez 24 godziny. Zawarta w nim witamina E chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, spowalnia proces starzenia. Balsam pomaga zwalczyć trzy oznaki suchości skóry: zmniejsza łuszczenie i uczucie ściągnięcia, przywraca świeżość matowej skórze.
Zastosowana w balsamie formuła łączy naturalne substancje nawilżające i odżywcze z odrobiną oliwki. Balsam przywraca skórze gładkość i jedwabistą miękkość. Ma kremową konsystencję i delikatny zapach.

bardzo przypadliśmy sobie do gustu

Jest to jeden z moich ulubionych balsamów do ciała. Świetnie radzi sobie z suchą skórą, zostawia ją taką milutką i mięciutką ;) Kocham również jego zapach, jest taki śliczny, delikatny, kojarzy mi się z dzieciństwem. ;)
Polecam wszystkim dziewczynom, które lubią mieć skórę milutką w dotyku jak niemowlak :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4x 500 ml

bardzo dobry

Bardzo lubię ten balsam, mimo, że jego zapach nie powala na kolana. Powiedziałabym, że jest przeciętny ;)
Plusy:
- szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze,
- skóra jest bardzo dobrze nawilżona.

Używając balsamu wieczorem, jeszcze rano czuję miękką i delikatną skórę :)

Używam tego produktu od:pół roku

Fajny ;)

Skusiła mnie ładna butla z serii limitowanej. Wydajny, ma rzadką, chyba bardziej przypominającą mleczko konsystencję, szybko się wchłania, pachnie bez rewelacji ale przyjemnie, nie zauważyłam żadnych wad. Na drugi dzień po użyciu skóra wciąż jest odczuwalnie miękka i nawilżona, a nie pamiętam kiedy przydarzyło mi się to ostatnio po użyciu balsamu do ciała. Wypróbowałam niewiele tego typu kosmetyków i będę eksperymentować dalej, ale jeśli nie skuszę się na nic nowego lub jakiś inny balsam nie pobije Johnsonsa stanie się on moim KWC

Używam tego produktu od: kilka tygodni

depilacja zalety

KWC

Mój najukochańszy balsam do ciała! Uwielbiam go! Ma wspaniały, śliczny zapach który utrzymuje się bardzo długo! intensywnie nawilża, skóra staje się święcąca i wygląda na zdrową! Przede wszystkim nogi cudownie wyglądają! Szybko się wchłania, jest także wydajny. Szczerze bardzo polecam!!!

Zaskakująco przeciętny

Bardzo fajna butla (ja mam 400 ml, konsystencja dosyć rzadka, jak dla mnie to za rzadka, jednak bardzo dobrze się rozsmarowuje i w miarę szybko się wchłania. Z reguły kremuję się przed spaniem, wtedy skóra jet genialnie nawilżona, gładka i miękka. Jednak zaraz po przebudzeniu ulatuje to fantastyczne nawilżenie, skóra już nie jest taka gładka i miękka, a szkoda... Generalnie to jest takie jednorazowe nawilżenie...

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-go

Genialny!

Dostałam go do prezentu na urodziny i z początku nie kwapiłam się, by go użyć, lecz jak już zaczęłam... :) Nie zamienię na nic innego!

+ nawilża moją bardzo suchą skórę
+ redukuje nierówności
+ ma świetną konsystencję
+ delikatny, przyjemny zapach

- mało wydajny (albo ja nakładam go za dużo)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

wygładza

Miałam ten balsam jakiś czas temu, teraz kupiłam ponownie. Mam skórę normalną w kierunku suchej i ten balsam jest dla mnie wystarczający o tej porze roku (zimą pewnie byłby zbyt słaby). Czyli: dobrze nawilża i świetnie wygładza skórę. Pachnie delikatnie, neutralnie. Jest wydajny. Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu, teraz od ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Zwyklak

Zwyczajny balsam, który spełnia swoje zadanie niczym niezachwyca.

Jego największym plusem jest fakt, że szybko się wchłania, na skórze nie zostaje film.
A największą wadą, że jest bardzo mało wydajny, duża butla wystarczyła z ledwością na miesiąc.

Balsam ma wodnistą kosnystencje, efekt nawilżenia jest krótkotrwały a mam normalną skórę.
Bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bradzo fajny balsam

Ogólnie jestem fanka balsamów i mam ich mnóstwo a ten zaliczam do jednych z bardziej udanych zakupów. Bardzo fajny produkt nawilżający, jest leciutki, przyjemnie pachnie, bardzo szybka się wchłania, ma dobra konsystencję - nie jest zbyt gęsty i nie musisz sie namachać żeby go wsmarować. Cena tez przystepna.

Używam tego produktu od:czterech miesięcy

zawiodlam sie

procz tego, ze ladnie pachnie i szybko sie wchlania to nie robi nic. Nie mam specjalnie suchej skory, a nie zauwzylam zadnego nawilzenia... Ma bardzo lejaca sie konsystencje. Uzywalam z zelem pod prysznic z tej serii, ktory jest o wiele lepszy niz ten balsam.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

KWC

Miałam kiedyś z tej serii i firmy krem do rąk.Ten balsam też bym pewnie wcześniej kupiła,gdyby nie to,że po prostu nigdy go nie widziałam.Dostałam w prezencie od mamy,gdyż balsamów mi zawsze mało i zawsze chcę nawilżyć skórę:)
Zapach ładny,delikatny(jak kremu do rąk tej serii)).To,że jest wydajny nie muszę chyba mówić:):)
Co ciekawe po kilku stosowaniach miałam nawilżoną skórę,a jak zaczęła się ciepła w tym roku wiosna(wiadomo po zimie,a ja do solarium nie chodzę) każdy mi mówił,czy mam balsam opalający,bo mam takie opalone nogi.Musiałam każdego przekonywać po sto razy,że to jest balsam nawilżający,a nie stopniowo opalający,który wprowadziła ta firma.Nie wiem z jakiej to racji,ale sama widziałam lepiej opalone nogi,może dzięki temu,że mam super nawilżone ciałko.Polecam zwłaszcza teraz w wakacje,gdy zwykle ma się wysuszone nózki;)

Używam tego produktu od:roku

Dobry

Plusy:
+dobrze nawilża
+ma dobrą konsystencję
+szybko się wchłania
+jest bardzo wydajny
+przystępna cena

Minusy:
W zasadzie brak;)

Dzięki niemu przekonałam się do wszelakich balsamów do ciała. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: połowa 1