Johnson's, 24-godzinne Nawilżanie, Balsam z olejkiem migdałowym do skóry normalnej i suchej

Nawilża skórę przez 24 godziny. Zawarty w balsamie olejek migdałowy odżywia, zmiękcza i wygładza skórę. Balsam pomaga zwalczyć trzy oznaki suchości skóry: zmniejsza łuszczenie i uczucie ściągnięcia, przywraca świeżość matowej skórze.
Zastosowana w balsamie formuła łączy naturalne substancje nawilżające i odżywcze z odrobiną oliwki. Balsam przywraca skórze gładkość i jedwabistą miękkość. Balsam ma kremową konsystencję i przyjemny migdałowy zapach.

Cena: ok. 12-15zł / 400ml

dobry, ale nic wiecej

Biorąc pod uwagę jego cenę i dostępność to dobry produkt. Według mnie jego zapach jest odrobinę mdły.
na plus:
- wydajność
- dobrze nawilża
- skóra staje się bardziej delikatna
- cena
na minus:
- zapach
-wolno się wchłania

ok

Ostatnio przerzuciłam się na bardziej delikatne zapachy, nie owocowe, ale takie bardziej kremowe.
Nie wiem jak to lepiej określić, ale ten zapach daje uczucie czystości:)
Nawilża dobrze, szybko się wchłania, konsystencja jest dosyć rzadka, ale nie leje się jak mleczko, więc jest ok.
Niedrogi, łatwo dostępny.
Nie powala wydajnością, ale przy takiej cenie to nie problem.
Pewniak, do którego zawsze mogę wrócić, jeśli zachce mi się "neutralnych" zapachów;)

bardzo dobry

Kupiłam przypadkiem bo szybko potrzebowałam balsamu i nie żałuję. Produkt jest wydajny, dobrze się wchłania, uczucie nawilżenia i ukojenia skóry czuć odrazu po użyciu, ale niestety na 2 dzień przynajmniej u mnie skóra jest już sucha, ale piękny przyjemny zapach rekompensuje mi to ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Może być

Napewno nie jest do suchej skóry, ale dla normalnej jak najbardziej

+delikatnie nawilża
+wydajny
+cena
+dostępność
+konsystencja

-zapach mnie drażni
-pozostawia lepką warstwę na ciele
-po depilacji maszynką nałożenie balsamu powoduje u mnie chwilowo dodatkowe pieczenie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Raczej nie 24-godzinne nawilżenie

Zacznę od tego, że 24-godzinne nawilżenie to to raczej nie jest. Zimą skóra na moich łydkach wyglądała jak spękana ziemia podczas afrykańskiej suszy. Po posmarowaniu tym balsamem uczucie nawilżenia znikało niestety po kilku godzinach. Ale stosowany 3 razy dziennie zregenerował moją skórę :)

Nazwałabym ten balsam raczej mleczkiem niż balsamem. Konsystencję ma bardziej wodnistą niż mleczko do demakijażu Ziaji ;)

Jeśli chodzi o minusy to czasami zdarzało się, że się rolował, a opakowanie nie dało się w ogóle domknąć.

Ma bardzo przyjemny zapach. Mam teraz "na stanie" inne nawilżacze, ale niewykluczone, że kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml

Chyba nie dla każdego...

Raczej nie należę do posiadaczek bardzo wrażliwej/nadwrażliwej skóry, ale Johnson negatywnie mnie zaskoczył, a nie powinien... Dotąd kojarzyłam go z delikatnymi, dziecięcymi kosmetykami, a uczulanie, to ostatnie, co mogłoby mi przyjść na myśl.
Wystarczyły 3 dni i na łydkach i rękach (na szczęście tylko tam) dostałam wysypki małych, czerwonych krostek. Zresztą jak koleżanka niżej.
Także.. nie wiem co z nim nie tak. Nigdy wcześniej nie miałam podobnej przygody z innymi balsamami.
Kupiłam dużą butlę kilka dobrych miesięcy temu i teraz nie mam co z nią zrobić :]

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Ciężko powiedzieć

Plusy:
+ niezła cena,
+ dostępność,
+ fajny, delikatny zapach,
+ wydajność średnia, ale zadowalająca,
+ delikatnie nawilża,
+ przyjemna konsystencja.

Minusy? Niestety chyba mnie uczula/zapycha. Używałam 3 butelek tego balsamu, bo się w nim zakochałam, ale w trakcie używania wyłaziły mi krostki na plecach/piersiach/brzuchu/dekolcie - no coś strasznego. Zmieniałam wszystkie kosmetyki - proszki do prania/płyny do płukania/mydła/żele, no wszystko i ani na chwilę nie przyszło mi do głowy, że to mógł być on. Zmieniłam balsam na inny i odpoczęłam od tego przez ok 2 miesiące i wszystko znikło i się zagoiło.
Kupiłam 4 butelkę, wróciłam do tego balsamu i po 3 dniach znowu wszystko w krostkach :(
Także niestety więcej nie kupię, balsam po prostu mi nie sluży. A szkoda!

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 4

Świetny!

Ten balsam zdecydowanie zalicza się do moich KWC.
Ogromnym plusem jest jego śliczny, delikatny zapach.
Fajnie nawilża, nie powoduje podrażnień ani nic z tych rzeczy. Nie jest zbyt wydajny, ale nie oczekuję tego od balsamu do ciała. Ma bardzo przyjemną konsystencję, która odpowiada mojej suchej skórze.
Prawdopodobnie na dłużej przy nim pozostanę.
Jak najbardziej polecam ;)

Używam tego produktu od: około 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Super!

Na razie mój ulubiony, będę do niego wracać, ponieważ:

+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia tłustego filmu na skórze
+ naprawdę nawilża, na długo
+ pozostawia skórę przyjemną w dotyku
+ jest tani

Minus? Jeden, subiektywny: niezbyt podoba mi się zapach.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobry balsam

Takiego balsamu szukalam, zapach budyniowy, idealna konsystencja, wydajny.
Pozostawia gładką skórę.
Kupiłam w promocji 400ml za niecale 16zł więc się opłaca.

Używam tego produktu od: kilku dni

doby ale ...

Postanowiłam przerwać moją długo trwającą erę AA-masło do ciała. Uznałam, że czas na zmianę. Wybór padł na Johnson\'s body care z olejkiem migdałowym.
Może nie będę długo się rozwlekać tylko przejdę do oceny.

Po pierwsze plusy:
+ dobrze nawilża nawet bardzo przesuszoną skórę, +dobrze się wchłania jeśli stosuje się go z umiarem, +jest wydajny,
+ma przyjemną jakby śmietankową konsystencję, nie jest ani za gęsty ani za rzadki,
+opakowanie jest poręczne i funkcjonalne
+cena nie jest zbyt wygórowana
Po drugie minusy:
-zapach przy aplikacji krótko mówiąc nie do końca mi odpowiada [jest dość ostry, sztuczny ale na szczęście szybko znika a na skórze pozostaje lekka słodkawa woń chyba właśnie migdałów]
-nie mogę stosować go po depilacji nóg , bo powoduje pieczenie i zaczerwienienia ale to chyba standard w moim przypadku jeśli chodzi o balsamy
Czy kupię ponownie? Jeszcze nie wiem

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Bardzo fajny!

Jak dla mnie to balsam idealny,ale dla posiadaczek normalnej skóry: \\\\n\\\\n- bardzo szybko się wchłania\\\\n-skutecznie nawilża\\\\n-wygładza\\\\n-delikatnie pachnie\\\\n-jest niesamowicie wydajny\\\\n-tani ; za butelkę 400 ml zapłaciłam ok 15 zł\\\\n\\\\nMyślę,że spokojnie może konkurować z niveą -wersją z masłem shea. U mnie zagości na dłużej .