Avon, Care, Rich Moisture Glycerine Hand and Nail Cream (Glicerynowy krem do rąk i paznokci)

Krem do rąk, zapewnia nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonownia zdrowej skóry dłoni.

Nie dla mnie

Nawilża, ale niestety nie lubię kremów z gliceryną.
Krem jest dzieżki, bardzo długo się wchłania. Ja nakładam go tylko przed spaniem. Średniej grubości warstwę wkładam na 2h w rękawiczki, następnie delikatnie przemywam dłonie. I wcieram lżejszy krem.
Zapach specyficzny. Produkt jest wydajny.

Gdyby lepiej się wchłaniał...

Na pewno nie jest to najgorszy krem. Jest bardzo wydajny, nawilża skórę i ją zmiękcza. Jednak u mnie nie wchłania się do końca, zostawia śliski film na dłoniach, który utrzymuje się dopóki go nie spłuczę, to powoduje, że używanie go jest średnio wygodne. Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę dłoni, która potrzebuje pielęgnacji cały czas i nie mam ochoty płukać rąk po każdym smarowaniu kremem więc pewnie do niego nie wrócę. Choć muszę przyznać, że nieźle się nadaje do stóp ;-).

Moja opinia

Nie jest to drogi krem, ale nie oznacza to, że jest gorszy od tych droższych kremów. Wręcz przeciwnie regeneruje i nawilża dłonie, nie klei się, dobrze się wchłania. Ponadto jest bardzo wydajny.

Avon Mark - relacja

Jestem pełna podziwu :)

Ten krem ratował moje dłonie już nie jeden raz. Wpadłam na niego przypadkiem, gdy w mojej pracy bardzo cierpiały dłonie. Szukałam wtedy dobrego kremu, który by je ukoił i zregenerował pęknięcia skóry.
Po kilku nieudanych "romansach" z szeroko reklamowanymi Garnierami i Neutrogenami ręce mi opadły (z braku efektów oczywiście) i pomyślałam, że może najlepsze będzie najtańsze i zakupiłam ten krem u konsultantki.
Jak bardzo wtedy dziękowałam sobie za przebłysk zdrowego rozsądku :)
Cudowny krem uratował moją, cieniutką jak pergamin, skórę na rękach.
Z dnia na dzień kondycja moich dłoni bardzo się poprawiła i teraz już nie wyobrażam sobie życia bez tego kremiku.
Jak celne są tu słowa; "Dobry produkt nie potrzebuje reklamy"...
Kupowałam ten krem w różnych wersjach i z każdej (poza miodowo-klejącą) byłam bardzo zadowolona.
Serdecznie polecam.
Plusy:
-konsystencja,
-szybko się wchłania,
-cena,
-dostępność,
-delikatny zapach,
-wydajność.
Ten produkt, dla mnie, nie ma minusów.

Niezły kremik.

Moje dłonie nie należą do wymagających. Bardzo o nie dbam, są porządnie nawilżone. Moja pielęgnacja opiera się na tym, by utrzymywać taki stan.

Plusy:
+ Nawilża, ale nie jest to nawilżenie tego typu, jakie daje krem z serii Planet Spa.
+ Szybko się wchłania, nie zostawia filmu na skórze (a to akurat lubię).
+ Opakowanie, wygodna tubka.
+ Wydajność standardowa.
+ Delikatny zapach.
+ Cena, można go kupić za ok. 5 zł.

Nie wiem czy sprawdzi się u problemowej skóry dłoni.
Nie porwał mnie aż tak, by kupić go ponownie, ale za tak małe pieniądze jest wart wypróbowania.

Do codziennego użytku :) Bez WOW.

Prosty, niedrogi krem do codziennego stosowania :) Nawilża, wygładza skórę. Delikatnie perfumowany. Można przy jego pomocy wykonać masaż dłoni.
Taka słaba 4 ze względu na dostępność i niską cenę.

Lubię go.

Niestety, mam ograniczony dostęp do kosmetyków z Avon. Nie znam żadnej konsultantki. Ale kontakty z siostrą utrzymuję. Krem otrzymałam od niej kilkukrotnie, gdyż wie, że go lubię.

+ przyjemny zapach
+ glicerynowa formuła
+ wydajny
+ dość gęstym ale nie sprawia problemów przy wchłanianiu
+ lepi się tylko przez jakiś czas, 5-10 minut
+ świetnie radzi sobie z codziennym nawilżeniem moich dłoni, które nie wymagają większej regeneracji
+ niska cena.

Ja jestem zadowolona

Dobry.

Krem z serii Avon Care są raczej przeciętne. Tylko ten jeden wyróżnia się na korzyść.
Zalety:
+ wygodne opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ gęsta konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ dobrze nawilża i wygładza skórę dłoni
+ przy dłuższym stosowaniu poprawia wygląd dłoni
+ ma przyjemny zapach (ale tylko wersja klasyczna)
+ idealny do stosowania w ciągu dnia.
Będę wracać do niego :)

zwyklak

Nie jestem zadowolona z tego kremu.

Ma fajną konsystencję, biały kolor. Wchłania się szybko, ale nic, a nic nie nawilża. Mam nawet wrażenie, że kiedy już się wchłonie, dłonie są bardziej wysuszone niż przed aplikacją.
Co z tego, że jest tani, ładnie pachnie, ma ładne opakowanie skoro nie działa. Nie kupię go więcej i nie polecam.

Tak, tak, tak

Bardzo dobry krem, na pewno będę do niego wracać.

+ zapach
+ konsystencja
+ bardzo szybko się wchłania
+ bardzo wydajny
+ poprawia stan skóry
+ bardzo dobrze nawilża
+ sprawia, że paznokcie są mocniejsze

- zakrętka, ciężko się taką operuje przy śliskich dłoniach
- przy zbyt dużej ilości kremu może się rolować

Miłe zaskoczenie !

Moim zdaniem to najlepszy krem do rąk, który w życiu użytkowałam. Posiadam krem o zapachu jaśminu, jak dla mnie cudo. Po użyciu ręce mam dobrze nawilżone i ładnie pachnące. Ponadto cena jest bardzo korzystna.

Najlepszy!

Zamówiłam ten krem już dawno temu. I moim zdaniem jest to najlepszy produkt do rąk jaki miałam! Wspaniale nawilżał, paznokcie były mocniejsze i w dobrej kondycji. Nawet mój narzeczony mi go podbierał ;)

Używam tego produktu od: Dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: 2-3x 150 ml