Chopard, Wish Pink Diamond EDT

Chopard, Wish Pink Diamond EDT

Diamenty są miłością marki Chopard. Inne kamienie szlachetne nie dorównują im blaskiem. Najpiękniejszym klejnotem jest diament różowy. Z inspiracji jego urodą powstał zmysłowy i radosny zapach, stworzony przez Alexandrę Jouet. Fantazyjna kompozycja zapachowa, która zniewala i swoją subtelną, różową barwą przypomina kolor unikalnego kamienia. Artystyczny flakonik został zaprojektowany przez Fabrice Legrosa z agencji PI Design.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: neroli, gruszka, mandarynka
nuta serca: róża, osmanthus, morela, frezja
nuta bazy: ambra, piżmo, drzewo sandałowe

Cena: 190zł / 30ml; 260zł / 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
drzewne

Dziwne

Na co dzień gustuję w ciężkich kalibrach, jak Jungle Elephant czy Angel. Dostałam próbkę od mamy i oszalałam. Patrząc teraz na opis, zapach zupełnie nie z mojej bajki,no i ten flakon taki przesłodzony. Psiknęłam od niechcenia i nie mogłam oderwać nosa od nadgarstka. Zapach wciąga,dopiero po jakimś czasie doszłam do wniosku, że góruje w nim róża, której nie znoszę?! Nie wiem, co jest z tym zapachem,ale dla mnie to dziwne,że przypadł mi do gustu. Kobiecy, zdecydowany, słodki. Trwałość dobra, ok. 5h

Róża z bazaru

Bardzo mi przykro, bo sam zapach może nie jest taki najgorszy, ale nie chcę po prostu pachnieć różą z bazaru. Do tego jeszcze trochę dziką, dużo "dzikszą" niż Flower by Kenzo.
Całość jest bardzo "różowa", dziewczęca, nie słodka, ale mocno kwiatowa, intensywna, projekcja dosyć spora, trwałość średnia.
Flakon ładny, ale jedyna opcja, żeby w ogóle jakoś na półce leżał to położenie go do góry nogami, a wtedy już taki ładny nie jest. Plus za diamenciki w zatyczce, urocze.
Cały ten produkt jest taki "uroczy", a więc w sam raz nadaje się dla dziewczynek, słodki flakon, piękne perfumy i już dziewczynka zadowolona. Poważnie, jak się tak nad tym teraz zastanawiam to dochodzę do wniosku, że dla nastolatki te perfumy będą zbyt dziecinne.

Czuję przede wszystkim różę, magnolię, morelę, udawane jakieś neroli, gruszkę, mandarynkę, trochę frezji. Nic ładnego.

To kolejne już perfumy, które przeznaczone są dla dorosłych dam, a sprawiają wrażenie, jakby była przeznaczone dla kategorii 5-10. Starzeję się.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, oddałam koleżance

średnie

Zapach ma w opisie nuty różane, o których zresztą mowa w recenzjach, ale jak dla mnie - całość daje wrażenie magnoliowe. To magnolia. Woda toaletowa o zapachu magnolii. Ewentualnie coś, co stało obok Dior Addict 2 - ale nie na tyle blisko, aby znalazły się w tym czymś cytrusy czy jakieś ostrzejsze, bardziej wyraziste nuty.

Zapach mdlący i nieco zamulujący, wina pewnie gruszki i moreli, których ja nie lubię w perfumach. Nic wspólnego, poza opakowaniem, z Wishem klasycznym.

Zużyję wiosną, przez te skojarzenia MAGNOLIOWE. Bo jak byłam panną z liceum (takiego czteroletniego, z egzaminami wstępnymi) to miałam jakąś wodę magnoliową, z braku laku, wiecie, pączkujący kapitalizm, pączkująca wiosna. Tak więc, nostalgia. Do lekkiego płaszczyka (klasyczny beżowy trenczyk) i torebusi, tak na spacer po ogrodzie botanicznym. Paniusiowate są trochę, to może podpasują. Nie dodają mi ani pazura, ani pewności siebie, ani seksapilu, ani autorytetu. Owszem, są zapachem "czystym", jak płyn do płukania tkanin, ale taki na polski rynek (niemiecka chemia gospodarcza mocniejsza).

Nie obrażają, ale nie uskrzydlają również.

Używam tego produktu od: testy, testy
Ilość zużytych opakowań: jedno i to by było na tyle

TOP 10 męskich perfum

Nic szczególnego.

Dośc kwiatowy zapach z różą i frezją w roli głownej. Z początku dośc mocno drażniący, jednak z czasem robi się coraz bardziej słodszy i miękki, przez co bardziej znośny dla mojego nosa.
Z kwiatów tak jak wspomniałam czuc głownie różę i frezję. Bardziej owocowy charakter nadaje morela z gruszką. Końcówka to bliskoskórna baza składająca się z drzewa sandałowego i piżma.
Trwałośc - jak na zapach z tej kategorii rewelacyjna - 6-8 h!
Projekcja - bardzo bliskoskórna.
Flakonik - jak w pozostałych z serii WIsh.

Zaznaczam, że z klasycznym Wish\'em nie ma on nic wspólnego!
Nigdy nie zostałam za niego skomplementowana (takie ot dla osób łasych na komplementy ;))

Używam tego produktu od: 2010 r.
Ilość zużytych opakowań: flakonik 50 ml

Zupełnie nic szczególnego

Po recenzjach byłam przygotowana, ale i tak perfum rozczarowuje. Zwłaszcza gdy przypomnieć sobie mroczono-słodko-angelowato-czekoladową zawartość oryginalnego Wish. To aż nie do uwierzenia, że po czymś tak pięknym jak Wish w podobną flaszkę i imię wpakowano tak nieciekawą kompozycję. Jest delikatnie kwiatowo, wyczuwam konwalię. Ale generalnie zapach jest tak pospolity, że nie kupię go nawet by móc postawić obok niebieskiego "diamencika". Takiej produkcji spodziewałabym się może po J.Lo, ale Chopard? Ot zagwozdka.
Dostępny w jednej z aptek w nader atrakcyjnej cenie, ale to nie wystarczy by zasłużyć sobie na miejsce na mojej półce.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:jw

taki sobie

Perfumy można kupić jedynie dla ślicznego flakonu - jak to stwierdziła znajoma kupiła by Wish Pink Diamond jako ozdobę na półkę ;-)

Sam zapach jakoś mnie nie zachwycił. Jest delikatny,mdły, lekko różany i herbaciany - zdecydowaie nie mój. Jeśli ktoś lubi różę to na rynku jest wiele lepszych zapachów.

Bardzo nietrwaly - po krótkim czasie nie czuję go ani na ubraniach ani na skórze.

Daję 3 gwiazdki bo nie jest to najgorszy zapach ale ja go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

hm ...

dostałam go w prezencie i zachwyciło mnie opakowanie.Nie przepadam za słodkimi perfumami, w kolorystyce rózowej ale pomyslałam spróbuję ...
Zapach lekko rózany,lekko herbaciany taki ...trochę ostry a jednoczesnie nijaki.Kiedy go psiknę za duzo wierci w nosie.Poza tym taki sredni, bez zachwytów ale i bez wielkich koszmarów.Wypsikam go do końca bo jego opakowanie mnie urzekło i pieknie wyglada na półeczce.I tylko tyle.Używam tego produktu od:dwóch tygodni/...
Ilość zużytych opakowań:jedno

Edit :
Nie moge znieść i zabieram 1 gwiAZDKĘ ... po jakimsczasie zaczelam wyczuwac w nim won ,która powodowala u mnie mdłości a mianowice jak sie potem okazało - denaturatu ... Taka róza zamoczona w denaturacie ... dziekuje ...

Rozano-rozowy

Leciutki zapach rozany i rozowy. Calkiem sympatyczny, lekko musujacy, na pierwszy plany wybija sie sliczna rozyczka. Jest troche mydelkowo w klimacie i troche nastolatkowo, ale nie infantylnie :-).
Calosc calkiem fajna, choc ze mnie zniknela dosc szybko - ale generalnie Wish Pink Diamond oceniam dosc pozytywnie (tzn. nie ma zadnych rewelacji, ale za bardzo tez przyczepic sie nie ma do czego ;-))) ).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probka

Brzydki diament

Zapach umyka wszelkim próbom kategoryzacji. Nie mozna go jednoznacznie zaliczyć ani do kwiatowych, ani do słodkich czy owocowych perfum. To taka niejednoznaczna kompilacja.

Otwarcie jest owocowe, soczyste i radosne. Jednak lekko cierpkie a nie słodkie do granic (a wielka szkoda, bo właśnie tego spodziewałam się po tym bajkowym flakoniku ;)) Główne składniki to pobrzmiewające przez cały czas połączenie róży (żywej ogrodowej oraz suszonej takiej jak w mieszankach wonnych suszek) i herbaty (paru gatunków - narkotyzującego zapachu sklepu herbacianego:) ). Baza jest drzewno-orientalna z pobrzmiewającą różyczką.

Zapach trzyma się raczej przy skórze, nie jest ekspansywny. Nie uwiódł mnie - nie lubię ani róży, ani herbaty w perfumach.

Uwielbiam błyskotki oraz róż - tak więc ten piękny flakonik skłonił mnie do głupiego manewru jakim był zakup w ciemno. Niestety wkrótce pożałowałam tego występku ;)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: napoczęłam 1

niestety!

piekne opakowanie, i tylko dla tego opakowania probowalam je oswoic ale nie da sie.

Zaczyna sie ladnie, bo rozami, nie takimi jak w Baby Doll ale takimi ogrodowymi, niestetu tu konczy sie sielanka.

Zapach rozwija sie na mnie przedziwnie, nawet nie potrafie napisac w co, ani czemu powoduje u mnie autenstyczne torsje. W pewnym momenie na mnie jak i mojej siostrze pojawia sie taka slonawa, brudna nutka ni to spoconych skarpet ni to innych obrzydliwosci.
Niestety, nie dane poczuc mi bylo ani owocow ani kwiatow.

Jest to taki zapach na nie, ani na mnie, ani wachany z korka poprostu przyprawia mnie o mdlosci i skutecznie zniechecil do innych Wishow. Boje sie.

Używam tego produktu od: byla 30stka i poleciala
Ilość zużytych opakowań: psiki

herbaciany! :)))

Długo szukałam idelanego zapachu herbaty w perfumach. I jakis czas temu zrezygnowałam. I wtedy wpadła mi w rece próbki Wish Pink:) Nigdy nie pomyślałabym, ze ten zapach moze byc spełnieniem moich marzen o idelanej herbatce:) A jednak! Pięknie pachnie niezbyt słodka herbatą z dodatkiem deliaktnych kwiatowych aromatów. Dopiero po 2-3 godzinach z zapachu wychodzi cos słodkiego. ale herbatka nie znika. Na szczęście:) Ciesze sie, ze udało mi sie wreszcie poznac ten zapach, teraz zapoluje na flakon:)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

daleko mu do oryginalu

mialam go kupic na lato, myslac o tym ze lzejszy zapach idealnie nada sie na upalne dni. ale nieee. odrzucilo mnie od niego po godzinie! musialam sie zmyc. mam wrazenie ze uzylam jakiejs taniej wody, rozrzedzonej do tego . mam alergie na letnie wersje zapachow
uzywam tego produktu od:w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań:polowa probki