Uncircle (Krem likwidujący cienie pod oczami)

Uncircle (Krem likwidujący cienie pod oczami)

Delikatna, gęsta (lecz beztłuszczowa) emulsja zmniejszająca cienie pod oczami i zmniejszająca skłonność do ich ponownego pojawiania się.

Nawilża skórę długotrwale i uelastycznia ją, wygładza i rozświetla (technologia "soft-focus"), przygotowuje do wykonania makijażu. Zawiera wyciągi z minerałów i roślin morskich oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Pomaga zwalczać skutki stresu i negatywnych wpływów środowiska odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry.

Cena: 150 zł / 15 ml

cieni nie usuwa

cieni nie usuwa, ale na moje wrodzone cienie chyba nawet ACE by nie pomogło. Dobrze nawilża, super wydajny, w czym pomaga opakowanie z pompką, które pozwala odmierzyć precyzyjnie ilość kremu. Chociaż ja osobiście nie lubię, jak nie widzę, ile kremu ubyło i kiedy pora obejrzeć się za nowym.

Działa wybiórczo

Pamiętam, że była wcześniejsza wersja tego kremu, która działała na wszystko: cienie, opuchliznę, zapobiegała pierwszym zmarszczkom. Nie pamiętam tylko dokładnie nazwy. I tamta wersja idealnie mi odpowiadała. Ale odkąd firma Estee Lauder zdecydowała się rozdzielić swój krem na 2 różne (Uncircle i Unline, który, nawiasem mówiąc, to zdjęcie przedstawia), nie jestem już tak zadowolona z rezultatu...

skuteczny

Gdyby nie cena, dałabym mu 5*****.Rzeczywiście można zauważyć rozjaśnienie cieni pod oczami i to w dość krótkim czasie.Dobrze się wchłania, jest bardzo poręczny, nie podrażnia.Ilość zużytych opakowań: 1

depilacja metody

dobry, ale drogi

Emulsja ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania, przyjemnie dopieszcza skórę wokół oczu. Nie jest zbyt wydajna - producent pisze wprawdzie, że jedna porcja z dozownika wystarcza pod oba oczka, ale moje widocznie są bardziej spragnione, bo razem z powiekami połykają dwie, a nawet trzy dozy. Myślę, że wystarcza na jakieś 2, maks. 3 miesiące (ja zużyłam w miesiąc). Ale efekty są. Już po kilku dniach skóra pod oczami nabiera "normalnego" wyglądu - mam wrażenie ze nie jest taka cienka, no i przede wszystkim rozjaśnia się. Przypuszczam, że gdyby nie mój tryb życia (wieczny deficyt spania i zbyt wiele godzin przed komputerem), efekty byłyby jeszcze bardziej spektakularne. Polecam, jeśli kogoś stać - ja zostanę przy kombinacji Diopticerne + Visibly Young.