Aroma Fit - Whipped Firming Body Creme

Aroma Fit - Whipped Firming Body Creme

Krem pielęgnacyjny do ciała zawierajacy ekskluzywny kompleks naturalnych składników, które wyraźnie wygładzaja i pomagają ujędrnić skórę. Zawiera naturalne ekstrakty z owoców i warzyw: pomarańczy, mandarynki, marchewki i bazylii. W rwezultacie pozostawia skórę nawilżoną i ujędrnioną.

Cena: ok. 115zł/ 200ml

fatalne opakowanie

Ten kto projektował opakowanie chyba był pijany. Konsystencja kosmetyku uzasadnia jedynie butle, ze stosunkowo małym otworem dzięki któremu można by dozować płynny preparat. Ten słój to pomyłka! Jak za pierwszym razem musiałam odrywać od słoika ochronne wieczko, i w związku z tym nieco mocniej za nie pociągnąć, to zachlapałam pół łazienki. Za to projekt słoja - owalny - nawet ciekawy, choć zdecydowanie przeznaczony na balsam / krem.
Ja w sumie lubię takie ujędrniające mleczka, o bardzo płynnej konsystencji, i to samo w sobie zdaje egzamin, jeśli zapomnieć o opakowaniu. Faktycznie ujędrnia, napina i wygładza skórę, fajnie pachnie charakterystyczną nutą Aroma Fit. Nawilża wg mnie ok, jak na preparat który ma być głównie ujędrniający, a mnie mało co zadowala jeśli chodzi o nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego