L'Oreal Paris, Studio Line, Fix & Shine Hairspray (Lakier supermocny)

L'Oreal Paris, Studio Line, Fix & Shine Hairspray (Lakier supermocny)

Innowacyjna formuła Ultra-Fine, chroni włosy przed wilgocią, upiększa fryzurę i dodaje jej blasku jednym ruchem.

Supermocny lakier,aby zdyscyplinować niesforne włosy. Trwałe, całodniowe utrwalenie. Formuła wzbogacona w multiwitaminy. Nie niszczy włókna włosa. Nie wysusza. Włosy są zdrowe i błyszczące.

Cena: ok 15,99zł/ 250ml

boski

Używałam go 5-4 lata temu i wpominam go dobrze :)
-miał ladny zapach
-cena przystepna :)

Używam tego produktu od: 5 -4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 zuzyte

najlepszy!

To zdecydowanie najlepszy lakier jakiego kiedykolwiek używałam. Przede wszystkim nie skleja włosów, co według mnie jest największą zaletą. Co więcej, jest trwały, a zapach całkiem przyjemny. Łatwo go wyczesać gdy najdzie taka potrzeba. Nie przesusza włosów i w ogóle go na nich nie widać. Zdecydowanie mój hit!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Komora gazowa

Nie mam większych uwag do jakości lakieru, poza tym, że "supermocny" to epitet mocno na wyrost. Natomiast zapach... Naprawdę, nie jestem osobą specjalnie wrażliwą na zapachy, ale używając TEGO lakieru, muszę przykładać sobie chusteczkę do nosa, bo bez tego nie wytrzymuję. Osoby, które zapach określiły "delikatnym" albo nie piszą o tym lakierze albo mają upośledzony w znaczącym stopniu węch. Ten zapach jest nie-do-wytrzymania i za to u mnie ocena 2,5.

makijaż kreska

gdyby nie zapach...

Naprawdę fajny lakier:

+nie skleja włosów,
+mocno utrwala,

-ma niestety strasznie duszący zapach, tak duszący, że zabieram za to 2 gwiazdki.

w sumie nie polecam, bo na pewno można znaleźć lepszy.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

początkowo super, teraz kicha

Jak tylko pojawił się w sklepach byłyśmy z nim z mamą zachwycone. Nic nie skleja, nie obciążą, nie śmierdzi bardzo nachalnie, dość dobrze trzyma. Teraz lakier nie robi prawie nic. Nadal skleja i nie obciążą, ale w ogóle nie utrwala. Pewnie lakier zaczął się sprzedawać to jak przy większości kosmetyków postanowili obniżyć jego jakość.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok 7

Bardzo fajny lakier

Bardzo dobry lakier w przystępnej cenie. Nie skleja włosów, dobrze utrwala. Fajne i bardzo poręczne opakowanie. Trochę duszący zapach, ale da się przeżyć ;) Odjęta jedna gwiazdka, ponieważ trochę wysusza moje włosy. Poza tym uważam że warto.

Ilość zużytych opakowań: 6-7

bardzo dobry lakier

lakier jest naprawdę bardzo dobry, nie obciąża włosów, nie skleja jak większość drogeryjnych lakierów, w znacznym stopniu utrwala fryzurę.
nie wiem czy kupię ponownie, bo w chwili obecnej przerzuciłam się na hegrona :)

Przyzwoity.

Jeden z lepszych lakierów, jakich używałam.
Nie skleja, ale utrwala, nie robi splątanego gniazda na głowie przy lekkim zmoczeniu włosów (a to już nie lada osiągnięcie ;)) i po zdjęciu czapki/kaptura spryskane nim włosy się nie elektryzują.
Do tego jest tani i wydajny, a opakowanie całkiem miłe dla oka.
Polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

swietny i tani lakier

W dzialaniu bardzo podobny do infinium tej firmy, swietnie utrwala i nie skleja wlosow, bardzo delikatnie pachnie - nie nachalnie jak inne lakiery, polecam bo jest tani

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 250 ml

Nie działa

Nie wiem co ten lakier robi w \"najlepszych\" mam włosy cienkie i podatne na układanie, ale ten lakier oprócz zachwalanej mgiełki nie robi nic. Utrwala dosłownie na chwilę. Jestem zawiedziona.

ostatnio to mój faworyt

Z moimi włosami lakier nie ma za dużo do roboty. Mam długie pukle (które prostuję na drut prostownicą) które na co dzień zbieram w koński ogon.
Przy takiej fryzurze uwielbiam efekt maksymalnego wygładzenia (odstający włosek jest w stanie doprowadzić mnie do furii) który potem utrwalam lakierem.
Ten produkt nadaje się do tego znakomicie: utrwala, nabłyszcza choć odrobinkę skleja jak go się przedawkuje. Moją, wydawać by sie mogło, nieskomplikowaną fryzurę utrzymuje przez cały dzień a nie każdy lakier to potrafi. Polecam!

MÓJ ULUBIENIEC;)

Mój ukochany lakier.Nie skleja mi włosków ,pozostawia super naturalny efekt i pięknie nabłyszcza.Włosy troche sie wywijają na deszczu(prostuje i utrwalam lakierem)ale za tą cene i tak jest bardzo dobry.Zawsze do niego wracam po nieudanych zdradach z innymi lakierami;)

Używam tego produktu od:ROKU