Style Solutions, Straight & Sleek Shampoo (Szampon wygładzający i prostujący włosy)

Po umyciu tym szamponem nawet najbardziej niepokorne włosy stają się bardziej gładkie i łatwiejsze do ułożenia dzięki proteinom sojowym. Mniej się skręcają, są bardziej proste. Kompleks witaminowo-mineralny dodają im blasku i energii.

świetny!!!

Jak dotychczas jedyny szampon który poradził sobie z moimi włosami. Mam takie niby lekko kręcące się włosy,ale nie loki.Były nie do ujarzmienia.Dopiero po tym szamponie przekonałam sie co to znaczy mieć proste włosy;) Nie można jednak użyć zbyt dużej ilości na raz.wtedy włosy są tak oklapłe że wydają sie być tłuste. Mimo tego jednak mankamentu jestem nim zachwycona:D

Ilość zużytych opakowań: duuuużo;)

Fajny

Nawet on fajny,no porównując do odżywki z tej samej serii to szampon jest o dziwo o nie bo lepszy!Włosy mniej się puszą,gorzej się za to układają.Ładnie po jego zastosowaniu pachną.Nie są szorstkie.Aplikator poręczny.Opakowanie ładne.Ładniej się loczki kręcą niż prostują:P Polecam,ale zaznaczam,że nie spełnia wszystkich swoich wskazań.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

wysuszył mi włosy

Moje włosy mają tendencję do zupełnie nieskoordynowanego falowania się - każdy w inną stronę ;) Pomyślałam sobie, że taki szampon może chociaż troszkę je ujarzmić. Faktycznie, były troszkę bardziej proste, ale niestety za zbyt wysoką cenę - wysuszenia. Po umyciu włosy były szorstkie, suche, matowe i oklapłe - i tylko troszkę bardziej proste. Producent obiecuje wygładzenie - niestety u mnie się nie pojawiło... Poza tym, szampon po prostu myje, ale plącze trochę włosy. Zapach średni. Ogólnie nie przypadł mi do gustu...

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy temu

depilacja czego nie wolno

taki sobie

Szampon jak szampon. Sam i tak niewiele by zdziałał, stosowałam więc razem z odżywką a efektów specjalnych nie było. Szampon jest średnio wydajny, oczyszcza i nie plącze włosów. Bez zachwytów.

Używam tego produktu od: