Oriflame, Style Solutions, Straight & Sleek Conditioner, Odżywka wygładzająca i prostująca włosy

Intensywnie wygładza włosy. Specjalne proteiny sojowe sprawiają, że włosy są czterokrotnie gładsze i łatwiej się układają. Kompleks witaminowo-mineralny dodaje im blasku i energii.

ok

troche ten zapach uderza ale mi pasuje ta odzywka mimo to,choc ja itak uzywam kilka kosmetyków do wlósów na raz(odżywka, serum, jedwab).trzymam dłuzej na włosach niz to jest zalecane i przykrywam recznikiem,dopiero wtedy odżywki daja mi efekt jakiego oczekuje.może dlatego jestem zadowolona.dość dobrze wygładza,jak spłukuje ja włosy juz sa tak gładkie ze az mi się w dłoniach wyslizgują,całkiem dobraUżywam tego produktu od:jakiegos czasu na zmiane z innymi

Śmierdzi! ;/

ani nie prostuje [jak chyba zadna w swiecie odzywka ;/;/] i do tego okropnie smierdzi!! jak go mialam na wlosach to mialam wrazenie jakbym ich nie myla od miesiaca ;/

Używam tego produktu od: miesiaca

spoko, może byc

Z natury mam szorstkie, cienkie włosy. Odżywka zdecydowanie je wygładza. Co do prostowania mam wątpliwości. Wydaje mi się, że przed jej stosowaniem miałam prostsze xD Włoski u nasady mięciutkie i gładkie. Grzywka o dziwo prosta, a zawsze miałam problem z podwijaniem się jej. Wg mojego toku myślenia na moje krótkie, wycieniowane włosy pomaga ale z tymi dłuższymi, starszymi pasmami nie daje sobie rady. Niby miększe, jednak nie to co wyżej. Może są bardziej zniszczone?! Produkt nie najgorszy, jednak następnym razem kupuję do brązowych włosów, a z tymi stylizującymi sobie daruję (miałam też do włosów kręconych). A jeszcze jedno, po jej użyciu, jak zwiążę włosy w kucyk, to mam fajny rulonik jak, np. w "Muszkieterce" albo jak Claire Benet w "Herosach" xDUżywam tego produktu od: trudno powiedzieć...3 miesięcy(może)
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

depilacja opóźnianie porostu włosów

Nie znoszę go!

Byłam w kropce.Bardzo chciałam nabyć jakiś fajny zestaw do włosów prostujący.Mama zamówiła mi wiec tą odżywkę i jeszcze szampon.Nie jestem zachwycona z tej odżywki.W ogóle nie prostuje i nie zapobiega puszeniu się.Włosy są szorstkie i posklejane.Nie ładnie pachnie.Ma tłustą konsystencje.Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

brak efektów

Zgadzam się z poprzednimi recenzjami. Odżywka nie dość, że niewiele z włosami robi to w dodatku jest bardzo mało wydajna. Jedno opakowanie starczyło mi na kilka użyć. Włosy łatwiej się rozczesują i nie puszą się tak bardzo. Ale to za mało żeby dać wyższą ocenę.

Używam tego produktu od:

nie zachwycił mnie

moje włosy sąbadzo wymagające, są suche, niesforne, szorstkie, trudne do ułożenia. ta odżywka niestety im nie pomogła. nie wygładziła, nie nabłyszczyła, nie zmiękczyła. pomogła lekko wyprostować, ale nie jest to efekt jakiego oczekiwałam. konsystencja jest lekka i nie obciąża włosów. stosuję go po umyciu włosów a i tak do prostowania używam innych środków. zapach jest znośny, aleszybko się ulatnia. także jest to kosmetyk, który racz\ej nic nie daje, możektoś kto ma łatwiejsze włosy będziez niego zadowolony..

jest wydajna i ma dość fajne opakowanie. tyle

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1