Pilingujący żel do mycia ciała

Pilingujący żel do mycia ciała

Żelowa postać delikatnego pilingu do codziennego zastosowania. Jego użycie - połączone z masażem - stymuluje skórę. Systematyczne używanie ujędrnia skórę. Pozostawia skórę jedwabistą i przyjemną w dotyku.
Dobry dla każdego rodzaju skóry.
Produkt z dozownikiem.
Zapachy: Kiwi, Ginger-Orange, Lavender, Patchouli-Lavender-Vanilla, Tropic, Vanilla

Cena: 58zł/ 330ml

chetnie - jako prezent

Kolezanka Innuendo uswiadomila mi, ze moj maz jest jak ten piling, piekny z zewnatrz i wewnatrz... Ale do rzeczy. Piling dostalam w prezencie i na pewno sama go nie kupie, bo przegrywa z tym solnym na bazie oleju, ale jego agresywne, zrace drobinki odpowiadaja mojej naturze, wymasowana nimi skora staje sie rozowa, gladka i pachnaca. Minusy to konsystencja, nie zasysa go pompka, a wylewanie na dlon grozi katastrofa. Mam zapach ginger orange, niezle skomponowany, jak wiekszosc kosmetykow tej marki. Lubie sabon i z rozpedu daje trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

cacko!

Byłam /po części nadal jestem/ posiadaczką pięknego zestawu ekskluzywnych, tudzież burżujskich, moim zdaniem, kosmetyków- w magicznym koszyczku znalazłam wielką butlę żelu pod prysznic, krem do rąk, mydełka i właśnie ten peeling, już zużyty. I powiem tak- taki powinien być idealny facet- piękne opakowanie i piękne wnętrze :D.
No właśnie- mimo że butelka raczej z tych stacjonarnych [nieporęczna i wielka] to miło się na nią patrzy, grube szkło, fajny kształt, naklejka stylizowana na te z jakichś tajemniczych mikstur [nie odlepia się pod wpływem wody!!!]
A działanie? Przyzwoite. Nie używałam na co dzień- tylko 1-2 razy w tygodniu. Co prawda nie należy do gatunku tych hardkorowych zdzieraków, ale wygładzenie jest na niezłym poziomie. Skóra fajna w dotyku i przyjemnie pachnąca- miałam wersję Ginger-Orange- zapach niezwykły.
Cacko o naprawdę porządnych właściwościach, więc naprawdę warto kupić :)
Używam tego produktu od: parę miesięcy

boski :)

Wizażankom z Wrocławia i z Warszawy firmy przedstawiać nie muszę :)

Jako że zgłosiłam, napiszę dlaczego.
W zeszłym roku dostałam piękny prezent na urodziny - śliczne pudełko wypełnione naturalnymi, cudnie pachnącymi mydełkami, kulkami do kąpieli, płatkami mydlanymi. Wśród nich leżała szklana, przezroczysta butelka wypełniona beżową galaretką z cukrem. Trudno było mi uwierzyć, że to kosmetyk :)
Wypróbowałam go natychmiast i od tej pory nie chcę innego. Cudowna, gęsta, kisielowo-galaretkowa konsystencja, z naturalnym brązowym, gruboziarnistym cukrem. Bardzo wydajny, wystarczą dwie porcje (do buteleczki dołączona jest pompka) na całe ciało, raz na tydzień. Ściera rewelacyjnie (bardzo dobrze radzi sobie z pośladkami i piętami), pachnie jak nic na świecie - intensywnie ale nie drażniąco, bardzo naturalnie (ja miałam waniliowy), słodko...
Najważniejszy jest jednak efekt po użyciu: skóra jest GŁADZIUSIEŃKA (nigdy nie miałam tak gładkiej skóry na nogach ...), nawilżona (sama się zdziwiłam, ale nie potrzeba nawet balsamu) , napięta, subtelnie pachnąca na długi czas (gdy używałam wieczorem, rano zapach był jeszcze lekko wyczuwalny na skórze i pościeli) ...
Nie mam słów :)

Cena jest dość wysoka (dlatego odejmuję gwiazdkę), ale wydajność świetna ( stosowałam go raz na tydzień i starczył mi na 7 miesięcy).

Uważam, że w jesienne wieczory nie ma lepszego rozpieszczającego kosmetyku, niż ten żel.