So Clear Coverstick (korektor antybakteryjny) (stara wersja)

So Clear Coverstick (korektor antybakteryjny) (stara wersja)

Pojemność 4,5 g

Antybakteryjny korektor w sztyfcie, przeznaczony do cery tłustej, mieszanej, trądzikowej. Maskuje niedoskonałości cery. Utrzymuje naturalną równowagę skóry. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 10zł/ 4,5g

dobry produkt za dobrą cenę

Używam go dość długo i jest dobrym kosmetykiem jak za taką cenę.

+ tani
+ dobrze kryje
+ nie podrażnia skóry

- kolor 01 jest dla mnie nieco za jasny, aczkolwiek 02 jest bardzo ciemny, więc 01 był lekko widoczny nawet pod warstwą pudru
- troszkę ciężko się rozciera, i gdy już się potrze, to często schodzi
- j.w. przy mojej trądzikowej cerze muszę z 2 razy poprawiać w ciągu dnia

Może nie jest totalnym ideałem ale jakoś przyzwyczaiłam się do niego i będę na pewno go jeszcze nie raz używać :) Może dla osób z mniejszymi problemami z cerą będzie on idealny.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: zwykle jedno na 3-4 miesiące

Bardzo fajny

Korektor dobrze kryje niedoskonałości, jest taniutki, łatwo dostępny (można go dostać w rossmannie). Dosyć długo utrzymuje się na twarzy. Dla bladziochów takich jak ja polecam odcień 01, chociaż latem można zamienić go na 02. Można mieć drobne trudności z rozprowadzeniem go, ale przy tej cenie można mu to wybaczyć. Szczerze polecam! :)

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: sześć

POLECAM, zachęcam do kupienia.

Używam tego korektora od miesiąca,aczkolwiek słyszałam o nim dużo,dużo wcześniej. Długo zastanawiałam się czy go kupić, aż w końcu się skusiłam. Mam cere,która podchodzi pod cere tłustą , na dodatek mam strasznie poniszczoną cere od trądziku. Po zastosowaniu tego korektora byłam pozytywnie zaskoczona. Działa wręcz idealnie, dobrze kryje, długo wytrzymuje na twarzy. Po 8 godzinach w szkole nie muszę poprawiać ani razu, jeżeli nie mam w-f. Oczywiście na korektor zawsze stosuje podkład,więc to też zmienia postać rzeczy. Osobiście wybrałam korektor o kolorze 01. Wydawał się strasznie jasny,ale dobrze dostosowuje się do twarzy, bynajmniej w moim przypadku. A koloru twarzy wcale nie mam tak jasnego. Wręcz przeciwnie. Nie polecam koloru 02 , ponieważ jest zbyt ciemny. Wpada wręcz w pomarańcz. Kolejnym plusem jest to,że starcza na naprawdę długo. To tyle,jeżeli chodzi o moją recenzje. W każdym razie - POLECAM I ZACHĘCAM DO KUPIENIA.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

depilacja czego nie wolno

Niezły

Korektora używam już od jakiegoś czasu, poleciła mi go koleżanka. Na początku uważałam, że kolor \'1\' jest dla mnie za jasny, z czasem jednak się przekonałam, że świetnie nadaje się na moje przebarwienia po trądziku, ładnie je rozjaśnia. Na początku da się zauważyć różnicę pomiędzy skórą a korektorem, podkreśla skórki itp, ale gdy trochę się z nim pochodzi "zlewa się" z cerą. Gorzej radzi sobie z krostkami, ale na wszelkie przebarwienia jak najbardziej :) Jestem w trakcie szukania czegoś lepszego, ale korektor bardzo w porządku. Zwykle poprawiam makijaż w ciągu dnia, ale nawet bez tego trzyma się całkiem ok.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztyfty

Kwestia gustu

Ogólnie powiem tak - korektor ten gości w mojej kosmetyczce od jakichś 6 lat i zużyłam już niejeden sztyft. Od jakiegoś czasu zbieram się do poszukania czegoś nowego, ale potem mi się odechciewa i idę do Rossmanna ze spuszczoną głową...

Zalety:
- Odcień - zdecydowanie rewelacja jeśli chodzi o 01, jest bardzo jasny i bardzo ładnie zlewa się z moja bladą cerą
- Dość wydajny
- Nie pogarsza stanu cery
- Dobrze kryje czerwone okolice nosa i ust!
- Cena

Wady
- Dość nietrwały - trzeba jednak poprawić makijaż parę razy w ciągu dnia
- Po nałożeniu jest "tłusty", błyszczy się, trzeba na to nałożyć puder i znowu korektor...

A i nie wiem w sumie o co wszystkim chodzi z tym zapachem. Mi tam pasuje, kojarzy mi się trochę z Penatenem!

Ogólnie to polecam, ale pewnie nie jest to najlepszy korektor na świecie :) To taki bardzo "prosty", podstawowy kosmetyk dla niewymagających.

mój jedyny...

Używam go od co najmniej 5 lat...

Mam cerę trądzikową, tłustą. Wypróbowałam już tyle kosmetyków kolorowych, że wiem, że przy naszej cerze nie wiem co się nałoży to i tak sebum będzie to wypierać...

Korektor jest dość zbity - twardy, przez co wymaga roztarcia na skórze. Dzięki temu jednak nieźle się trzyma. Odcień 01 jest idealny dla bladolicych.

Nie powoduje powstawania nowych wyprysków. A makijaż i tak muszę poprawiać w ciągu dnia - głównie bibułkami.

Ten korektor nie matuje! Byłby idealny... ;-)

Używam tego produktu od: już nie pamiętam dokładnie, ale od ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno na 3 miesiące przez te wszystkie lata

Nie, nieee.

Mam cerę tłustą. Skusiłam się z uwagi na cenę.

Plusy:
-cena
-dostępność
-jasne kolory

Minusy:
-szybko się ściera
-szybko się kończy
-gdy za dużo nałożyłam podrażniał
-ciężko się nakłada
-podkreśla suche skórki

Kupiłam pierwszy i ostatni raz.

Pół na pół

Używałam go w zeszłym roku na niedoskonałości i spisywał się cienko- dziwny odcień, trzeba było go rozcierać, a i tak się odznaczał.
Jeednak ! Niedawno przez przypadek odkryłam, że jest GENIALNY, jeśli zanim go użyję zanurzę sztyft pod wodą.
Mimo wszystko będę poszukiwać lepszego korektoru i raczej do tego nie wrócę ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Dobry ale nie wszędzie .

Świetnie matuje w zaczerwienienia okolicach nosa ale na wypryski nie nadaje się . Krótko się trzyma na twarzy i jak już wspomniałam nie matuje wyprysków .
Zapach nawet jest do wytrzymania .

Używam tego produktu od: Styczeń 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

średnio na jeża

Mam cerę lekko naczynkową, także chciałam czegoś co by ukryło jakieś drobne zaczerwienienia, które po czasie przebijają przez podkład.
+/- kryje całkiem całkiem, ale na bardzo bardzo krótko.
+ tani
+/ - jasne kolory, ale wpadaja w pomarańcz.
+ jako baza NA powieki jest całkiem okej ;)
- pod oczami się "roluje"
- uwydatnia suche skórki
- trochę zbyt "twardy"
- nie działa antybakteryjnie
- nie zakrywa "syfków" tylko drobne plamki np.potrądzikowe.
- średnio wydajny

Dla niewymagających

Korektora tego używam na zaczerwienienia w okolicy nosa i sprawdza się tam w miarę dobrze.
+ dobrze kryje
- ... ale na krótki czas
- nie jest antybakteryjny
- nie radzi sobie z pryszczami

Dalej szukam czegoś lepszego :)

BEZNDZIEJNY!!!!

Nie polecam go !