Clearskin, Blackhead Clearing Cleanser (Oczyszczający żel myjący przeciw wągrom) (stara wersja)

Wągry to istoty wyjątkowo zdradzieckie: szpetna, czarna kropka posępnie i po cichu zamienia się
w odrażającego, bolesnego pryszcza.
Zacznij od nowego oczyszczającego żelu, który dokładnie zmyje całe czarne towarzystwo, a do tego ukoi skórę.
- skutecznie likwiduje wągry
- zapobiega tworzeniu się nowych
- usuwa uparte zanieczyszczenia i nadmiar sebum
- ekstrakty roślinne koją skórę

Skład: aqua, sodium C14-16 olefin sulfonate, glycerin, cocamidopropyl betaine, salycylic acid, sodium methyl cocoyl taurate, acrylates copolymer, sodium chloride, aluminium starch, octenylsuccinate, sodium lauroamphoacetate, polyethylene, oxidized polyethylene, parfum, citric acid, c20-40 alcohols, cocamidopropyl pg-dimonium chloride phosphate, disodium edta, sodium hydroxide, sodium citrate, benzoic acid, isododecane, lysine carboxymethyl cysteinate, polystyrene/hydrogenated polyisopentene copolymer, aloe barbadensis gel, sodium c8-16 isoalkylsiccinyl lactoglobulin sulfonate, chamomilla recutita extract, ci 77289, ci42090, ci 60725

Cena: 15,90zł/ 125ml

Nic nadzwyczajnego

Nazwałabym ten kosmetyk przeciętnym, żadnego zbawiennego działania nie wykazuje, brzydko, ostro pachnie, na pewno nie oczyszcza wągrów, nawet porów nie oczyszcza, tylko zmywa powierzchowny kurz z twarzy, a to potrafi każdy kosmetyk tego typu. Nie jest drogi, ale tak czy siak ja go nie polecam, może podrażniać skórę, czuć, że jest przeładowany alkoholem. Bardzo słabo się pieni, średnio wydajny.

Plusy:
- cena
- uczucie czystości
- odświeżający
Minusy:
- trudność użycia
- nieefektywny
- słabo się pieni
- mało wydajny
- niemiły zapach
- wysusza skórę
- bez rezultatu
- szybko się kończy
- gęsty

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jestem na nie

Kupując go miałam nadzieje mieć skórkę piękna bez "niedoskonałości" tak się jednak nie stało ponieważ Preparat wysusza moim zdaniem skórę i nie spełnia swojej funkcji a dodatkowo jak dla mnie niezbyt ładnie pachnie

Nie polecam

Na pewno nie oczyszcza wągrów !! Moim zdaniem wysusza, jest jak każdy inny peeling a jego działanie porównałabym do zastosowania na twarz balsamu do ciała z solą. Peeling i tyle, żadnych dodatkowych atrakcji.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

MÓJ KWC

Rewelacyjny żel do mycia twarzy!! Używamy (wspólnie z partnerem) od wczoraj. Żel zmienił już opakowanie (teraz jest w białej tubie). Cena przystępna około 10zł. Konsystencja bardzo przyjemna w użyciu. Żel dokładnie oczyszcza i "wyciąga" syfy na wierzch, jednocześnie nie podrażniając skóry.
\\nMnie nie uczulił, a uczula mnie wiele kosmetyków do twarzy.
\\nAha, teraz ten "nowy, ulepszony" ma 2% kwas salicynowy, nie wiem czy poprzedni miał.

jestem zdziwiona!

Kosmetyki avonu nie są bardzo dobre, czasem trafia się tylko jakaś całkiem przyzwoita perełka. Do takich perełek zaliczam ten żel. Jest delikatny, ale treściwy. Oczyszcza cerę i poprawia jej kondycję. Dla osób o prawdziwych problemach trądzikowych jest zdecydowanie za slaby, ale mi pomógł przy wysypie zaskórniaków. A w połączeniu z maseczką (wersja z glinką) , scrubem i tonikiem radzi sobie całkiem nieźle. Polecam dla osób o małych problemach z cerą .

KWC!!!

jest cudowny. zawsze miałam problem z cerą ale po tym produkcie one zniknęły!!! już nie pojawiają mi się żadni \\"niechciani goście\\". ładnie myje twarz radzi sobie z resztkami makijażu. polecam wszystkim:)

Mój KWC!!
Mam, używam i polecam ;)
Dla mojej buźki jest idealny
Plusy
- Dobra konsystencja
- Wydajny
- Przyjemny zapach
- Miły kolorek
- Eliminuje wszystkie, ale to wszystkie niedoskonałości ;)
- Odkąd go używam zauważyłam, że moja skóra na twarzy stała się żywsza, zdrowsza i piękniejsza!!
P.S Używam raz dziennie na noc ;)
Polecam go gorąco wszystkim Kobietką !!

Nie oczyszcza wągrów

Jakoś nie zauważyłam, by w jakikolwiek sposób kosmetyk usunął bądź zmniejszył wągry.Co do plusów moge zaliczyć że oczyszczał ale nie z wągrów co miał robić wielce.I to tyle.Jeżeli chodzi o minusy to okropnie wysuszał co go już dyskfalifikuje zupełnie więc nie polecam,szkoda pieniędzy ;)

Używam tego produktu od: kiedyś tam używałam

wysusza i nie usuwa wągrów

Szukałam czegoś na wągry, ale delikatniejszego od toniku clen&clear (sprawdzał się w usuwaniu wągrów, ale strasznie podrażniał, piekł w i tak suchą już skórę). Poza tym Avon nie testuje na zwierzętach i cena dość niska bo ok 10zł. Niestety, nie widzę zmian na lepsze, wągry dalej powstają w strefie T. Za mocno łuszczy i tak przesuszoną skórę. W efekcie nos mam czerwony i wypolerowany jak latarnia, zdartą skórę, a wągry dalej na swoim miejscu ;/. Zdecydowanie za agresywny na codzienne stosowanie, przesusza, ale nie likwiduje wągrów. Coś tam czyści, ale nie wągry.

Nie za bardzo

Plusy
+oczyszcza (lecz nie z wągrów)
+wygładza
+ściąga skórę

Minusy
-nie likwiduje wągrów
-wysusza?

Czyli działa jak każdy inny peeling.. ale ten miał być na wągry!! O NIE!
już go nie kupie

Doskonały !

Żel zmniejsza i likwiduje przyszcze . Szkoda tylko, że skóra po nim strasznie się świeci. Eliminuje wągry tylko wtedy, gdy używa się go z tonikiem Clearskin . ;]

Używam tego produktu od:06.02.10r

może być

Ten żel uważam za średni, ale godny polecenia, więc:

Na plus:

-wygładza,
-oczyszcza,
-zmniejsza trądzik,

Na minus:

-skóra strasznie się świeci bez kremu ani rusz,
-wągry nie znikają;/

Do codziennego stosowania jako żel oczyszczający b dobry ;)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:1/2