Dermena, Żel zapobiegający wypadaniu włosów

Dermena, Żel zapobiegający wypadaniu włosów

Żel został opracowany z myślą o pielęgnacji zarówno skóry głowy, jak również włosów. Dzięki zawartości substancji czynnej pochodzenia witaminowego regeneruje mieszki włosowe, poprawia ich ukrwienie, zapobiega powstawaniu stanu zapalnego, a w konsekwencji zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Nie natłuszcza i nie skleja on włosów i bardzo dobrze się wchłania. Nie powoduje podrażnień skóry.
Wskazania do stosowania:
* nadmierne wypadanie włosów o różnym podłożu
* zapobieganie stanom zapalnym skóry głowy, również z współistniejącym łojotokiem i łupieżem
Żel DERMENA może być stosowany codziennie. W celu uzyskania efektów należy stosować go co najmniej trzy razy w tygodniu. Żel może być używany w sposób ciągły.

w tubie
Struktura
lekkie
100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa

Raczej pomaga

Używałam w okresie silnego wypadania włosów. Szampon Dermena + żel Dermena + łykanie tabletek Revalid. Mam wrażenie, że najlepiej działał właśnie żel. Włosy wypadały trochę mniej, a co najważniejsze - po kilku miesiącach pojawiło mi się sporo baby hair :) Testowałam też u mojego TŻ na zakolach - tylko ten żel (bez szamponów, tabletek etc.) i u niego też baby hair wyrosły :)
Trochę słaba wydajność i włosy po wmasowaniu żelu nie wyglądają zbyt zachęcająco ale naprawdę warto po niego sięgnąć w przypadku problemów z wypadaniem. Zużyłam około 3 buteleczki.

Kapitalny produkt.

Żel ten wraz z szamponem z tej samej serii zawsze ratuje moje włosy, gdy są w kryzysie i zaczynają wypadać. W zasadzie to tylko tym produktą ufam w kwestii wypadania włosów.
Plusy :
- żel jest mega wydajny - w czasie kuracji zużyłam aż trzy szampony, a żel ciągle jeden,
- ma bardzo fajną, szybko wchlaniającą się konsystencję,
- nie śmierdzi jak inne tego typu produkty,
- naprawdę pomaga - włosy przestają wypadać i pojawia się ogrom tzw. baby hair,
- jest dostępny w każdej aptece, a od jakiegoś czasu też w Rossmannie,
- cena też na +, bo jest ogromnie wydajny.
Minusy :
- żadnych!!!
Zawsze, gdy mam jakiś problem z wypadaniem włosów sięgam po te sprawdzone produkty i efekty pojawiają się już po 2-3 tygodniach stosowania. Polecam gorąco ten sprawdzony duet!!! Efekt murowany.

Rewelacja!!!

Od kiedy moje włosy zaczęły wypadać zauważyłam na głowie silne przerzedzenia , które niestety były bardzo widoczne. Czytając pozytywne opinie żelu Dermena postanowiłam zakupić produkt. Żel stosowałam 3 tyg. Moja Fryzjerka była w szoku , sama pytała co stosuję ;)Oto moje efekty :
+Wypadanie włosów ograniczyło się do minimum
+Po nałożeniu nie skleja włosów
+Szybko się wchłania
+ Mega Wysyp baby hairs
+Nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia

Amika

Żałuję, że go używałam

Używałam szamponu i odżywki. W trakcie mycia włosy wypadały mi w ilościach jakich nigdy nie wypadały. Mam rzadkie i cienkie włosy - po użyciu szamponu (i odżywki) jeszcze rzadsze. Tyle osób chwali tutaj dermenę. Miałam nadzieję, że będę miała lepsze włosy, ale nie spodziewałam się, że będą jeszcze gorsze! Jestem tak zawiedziona, że aż musiałam tu o tym napisać.

Włosy po tym paskudztwie zaczęły wypadać!

Nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów. Wcierałam wcierki żeby zaczęły szybciej rosnąć. Używałam Jantara i Joanna rzepa po których byłam zadowolona aż w końcu moja mama kupiła sobie Dermene której nie używała więc mi ją oddała. Wcierałam dwa tygodnie i zauważyłam, że włosy strasznie zaczęły mi wypadać! Nie wierzyłam, że winę może ponosić ten żel więc kupiłam Joanna Power Hair którą wcierałam przez tydzień i włosy przestały wypadać. Chciałam zużyć resztkę Dermeny, której zostało mi na około tydzień i po kilku dniach wcierania znowu włosy wychodziły mi garściami! Jakbym łysiała! Co przejechałam po włosach miałam w nich całe ręce! Jakiś koszmar! Wyrzuciłam to paskudztwo i na 100% już nigdy nie kupię ponownie!

Zawiodłam się

Czytałam o nim takie dobre recenzje więc kupiłam i po zużyciu całego opakowania żelu nie zauważyłam ani większego przyrostu włosów ani zmniejszonego wypadania a nawet wypada mi dużo więcej włosów niż przed stosowaniem jednak wątpię żeby on był przyczyną myślę, że to wina diety. Wielki plus dla tej wcierki za to, że zlikwidowała mi łupież i ładnie nawilżyła skórę głowy bo walczyłam z tym już kilka lat :) A kolejny minus jest taki, że po zastosowaniu włosy wyglądają nieświeżo :/

Spełnia swoje zadanie

Nie zauważyłam minusów, na mnie działa.
Włosy przestały wypadać, pojawiły się nowe i moja fryzura dzięki niemu robi się coraz bardziej gęsta. Zapach jest ładny, a aplikacja łatwa.
Cena mogłaby być niższa, ale tym razem trafiłam na niego w rossmannie na przecenie za 19zł i oczywiście kupiłam.

nie zły

stosuje ją na przemian z jantarem i kozieradką oraz dodatkowo płuczę włosy pokrzywą i ten zestaw w miarę ratuje moje włosy. Fakt aplikacja upierdliwa i zawsze robię to inaczej albo smaruje przedziałki albo palcami wklepie gdzie popadnie :). zapach przyjemny. nakladam na mokre włosy i suszę, nigdy mi nie obciązyła czupryny ani nie posklejała. Jednak i tak moim nr 1 bedzie klorane kuracjabo tylko ona szybko i długotrwale hamowała wypadanie.

Super! Efekt już po 2 tygodniach stosowania

Jeżeli chodzi o cenę:
-myślę, że jest adekwatna do rezultatów

Jeżeli chodzi o wydajność:
-wydajny, używałam praktycznie ok 5 razy w tyg i starczyło na 3miesiące

Jeżeli chodzi o konsystencję:
-żelowa, nie spływa z rąk, głowy

Jeżeli chodzi o nakładanie:
-miałam wersję z takim dzióbkiem który idealnie nakładał w przedziałki między włosami

Jeżeli chodzi o włosy po użyciu:
-osobiście używałam na mokre włosy po kąpieli i szłam spać. Rano włosy były uniesione u nasady, nie były tłuste, dłużej były świeże, ładnie pachniały, już po drugim tygodniu stosowania zauważyłam diametralną różnicę w ilości wypadających włosów. Do tego zaczęły rosnąć nowe włoski.

Używam tego produktu od: września 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Pomaga :)

Parę dni spędziłam na szukaniu kosmetyku, który by sobie poradził z makabrycznym wypadaniem moich włosów.
Po ok.2 tygodniach stosowania co 2gi dzień na przemian z jantarem, zauważyłam, że coraz mniej włosów mi wypada podczas czesania,mycia głowy itp. Skrupulatnie stosuję wtedy, kiedy mogę i mam czas :) Żel jak żel, ma konsystencję w miare ciężką trzeba umiejętnie wmasowac w skórę głowy żeby nie pozostawić resztek na włosach i co najgorsze nie przesadzić i nie zrobić tłuszczu na świeżo umytej głowie :)

I co mnie najbardziej zdziwiło :) !!!

Po stosowaniu ok.3 miesięcy zaczęły mi rosnąć BABY HAIR :D nie wiem czy się cieszyć czy płakać, ale widać postępy, włosy wypadają na ich miejsce rosną nowe :)

Jedyny minus odejmuję pół gwiazdki za dość mocną żelową konsystencję, poza tym MEGA :)

Żel jest ogólnodostępny, przystępny cenowo ;) , mega wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

boski, pomaga, niezastapiony!

Z zelem mialam do czynienia w okresie mega wypadania. Moje wlosy byly juz bardzo przezedzone, szukalam srodka ,ktore pomoze mi zwalczyc uporczywe wypadanie spowodowane hormonami, lekami i niestety nieszczesnym uzyciem Loxonu 5% wypisanego przed dermatolog. Probowalam wszystkiego-placenty, pokrzywy, siemienia lnianego, drozdzy piwnych, cynku olejku Khadi, aplikortu E. Po pierwszym myciu po uzyciu Loxonu wypadlo mi 550wlosow, kupilam szampon i zel Dermena-po pierwszym uzyciu i umyciu wlosow wypadlo mi 370szt, po trzecim uzyciu 165! Ponad 200 wlowow przed uzyciem Loxonu to byl standard. Zel przyniosl oczekiwany efekt juz po pierwszym nalozeniu! Chwala mu za to, zaluje ze wczesniej na niego nie wpadlam :( Uzywalam oczywicie do niego szamponu Dermena ,ale za poprawe dziekuje zelowi. Szampon tez kiedys uzywalam sam, ale nie zadzialal tak szybko na wlosy jak zel!
Plusy:
-Latwa aplikacja, ja wylewam na dlon i wklepuje w glowe, nie mam po aplikacji zadnej skorupy tak jak twierdza inne kobiety, a wlosy mam ciemne i susze naturalnie. Nie zauwazylam nic co by przypominalo lupiez.
-zapach podobny do szamponu-lekko cytrusowy
-przedewszystkim DZIALA!! moim zdaniem juz po pierwszym uzyciu!
-nie skleja i nie obciaza wlosow!
-wydaje sie byc wydajny, ja mam butelke inna niz na zdjeciu 150ml, kupilam w Melissie za nie duze pieniadze bo 22zl
-cena nie jest zla patrzac na wydajnosc i dzialanie.
Minusy:
-odnosze wrazenie ,ze wplywa na swiezosc wlosow. Zawsze mylam wlosy po 3dniach, jednak przy codziennym stosowaniu musialam umyc dzien wczesniej.
Nie jest to jednak wielka wada, przy takiej szybkiej skutecznosci moge myc nawet codziennie! Zel na pewno nie raz zagosci w mojej lazience i mam nadzieje,ze z biegiem czasu wplynie na porost nowych wloskow.
Z czystym sumieniem polecam kazdemu!!

Używam tego produktu od: Tygodnia

w porządku

nie zauważyłam ( jak na razie ) lasu maleństw , ale włosy stały się jakby grubsze i mocniejsze , zobaczymy po 3 m-cu
rada dla wizażanek - po zastosowaniu żelu na umyte , mokre włosy nie powinno się używać suszarki (przynajmniej nie przy skórze głowy ) bo powstaje "łupież" , jak schną same są w porządku , ale potrzebują odżywki