1 minute nail booster gel (Jednominutowa odżywka z witaminami A i E)

1 minute nail booster gel (Jednominutowa odżywka z witaminami A i E)

Odżywka jednominutowa w pędzelku, z witaminami A oraz E przyspiesza wzrost paznokci i sprawia że są mocne. U nas dostepna jest wersja w kolorze żółto-zielonym.

pozytywnie

Od dawna kupuję odżywki do paznokci wyłącznie Essence. próbowałam wielu roznych firm, droższych i tych bardzo drogich, jednak essence zdecydowanie lepiej wpływa na moje paznokcie niż choćby Sally Hansen czy Nail Tek..
ta akurat odżywka nie jest moją ulubioną, kupioną z barku tejże ulubionej własnie :) ale całkiem ok. nawilża paznokcie (od wielu lat noszę długie, naturalne paznokcie, które co jakiś czas słabną - jak włosy, potrzebują konkretniejszego odżwywiania sezonowo) - dla mnie sprawdza się świetnie :)
szybko się wchłania, nie brudzi etc, nawilża pazurki i sprawia że z czasem stają się silniejsze i przestają się rozdwajać. jeśli nie uda mi się kupić najulubieńszej z Essence, to na pewno kupię tę odżywkę :)

Używam tego produktu od: używałam rok-dwa lata temu

eee tam

Gadzecik. Zgadzam sie w 100%z poprzednia Recenzentka - wydajnosc jest szokujaca! Po parokrotnym uzyciu brakuje polowy zelu. W zwiazku z tym jesli ktos chce sobie wyrobic poglad na temat tej odzywki oparty o przepisowe, parotygodniowe stosowanie, niech sie od razu zaopatrzy w 10 sztuk, co podrozy impreze do granic nonsensu.
Aplikator. Bardzo ciekawe zjawisko. Otoz krtecimy tym aplikatorem, krecimy i ...nic. Nic sie nie wydostaje na pedzelek. Za 10 tym kreceniem na pedzelek wydostaje sie WIELKA KLUCHA ZELU. Ja, juz zaznajomiona z ta sztuczka, laduje kluche na jeden paznokiec po czym pedzelkiem aplikuje na pozostale. Ups...kluchy wystarcza na 7 paznokci. Wiec, albo pozostale 3 pozostaja NIEODZYWIONE, albo wyciskam nastepnma kluche, i wiekszosc jej sie marnuje.
Jesli chodzi o samo dzialanie odzywki, to na pewno w 100% go nie stwierdze po zuzyciu 1 pena, i na pewno nie kupie nastepnego. Ale wydaje sie dzialac tak, ze doraznie i na bardzo krotko nawilza paznokcie. Podobnie i lepiej, dziala serum z wit. C firmy wibo. I nie tworzy kluch. Zatem pena NIE POLECAM.
Jedna * dodaje za ladny wyglad calej maszynerii i dorazny efekt nawilzajacy.

Używam tego produktu od:niecalych 2 tygodni

na razie daje 3:D

Używam tej odzywki od tygodnia, w związku z tym na razie nie wypowiadam sie co do skuteczności. miałam wczesniej "magiczne serum" tej firmy i co musze przyznac to bylo zdecydowanie wydajniejsze.
to po uzyciu jakies 3-4 razy zniknela polowa!!!!!!a wiec wydajnosc jest szokujaca. ale zafrasowala mnie obecnosc witamin a i e.paznokcie po uzyciu sa gladkie blyszczace.

na razie uzywam, ponieważ po zmywaczu paznokcie sa suche i musze je czyms nawilzac, a nie chce mi sie czxekac az olejek sie wchlonie. no niestety paznokcie zmywam czesto, bo uzywam różnych odżywek na ich oplakany stan:((((bez od razu by sie zlamaly):)

dam znac pozniej czy pomoglo ale nie robie sobie wiekszych nadziei, no aby starczylo jeszcze na tydzień chociaż:PUżywam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:12 pierwszego.

16.11.2006

zostaje przy trzech gwiazdkach.
więcej nie dam bo :
+baaardzo mała wydajność
+przyspiesza wzrost słabiej niż magiczne serum tej firmy
+poprawy paznokci nie zauważyłam

mimo wszystko preperat mogę polecic bo:
+ja jeszcze nie znalazlam odzywki ktora poprawila mi stan paznokci (poza tabletkami ze skrzypem)
+po zmywaczu paznokciom przyda się nawilżenie
+nie trzeba jej zmywać i już po chwili można malować pazurki bez obawy ze lakier odprysnie
+zaspakaja potrzebe "robienia czegos dla paznokci":D
+w sumie jest wydajna jak na swoją pojemność, co prawda nie starcza na długo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ile jej jest, to i tak rekord:P
+przyspiesza wzrost paznokci