Palmolive, Naturals, Szampon do włosów 'Większa Objętość'

Palmolive, Naturals, Szampon do włosów 'Większa Objętość'

Nowy szampon Palmolive Większa Objętość został specjalnie stworzony aby nadać objętość włosom cienkim i bez objętości. Unikalna formuła szamponu zawiera olejek lawendowy oraz melisę, delikatnie oczyszcza włosy oraz nawilża je. Włosy odzyskują objętość oraz wspaniały blask.

elektryzuje

Nie polecam. To czego nie lubię najbardziej, to gdy włosy po umyciu sie elektryzują. Palmolive to jeden z tych szamponów, które wyjątkowo elektryzują moje włosy. Nie pomogła ani odżywka, ani pianka do włosów. Włosy "szaleją" podczas rozczesywania, nie wspominając już o próbach modelowania; Szampon posklejał i dziwnie wygładził włosy.

Miałam również wrażenie, że szampon wcale dobrze ich nie umył, bo bardzo szybko włosy wyglądały na przetłuszczone (myję głowę co dwa dni). Po umyciu innym szamponem na szczęście włosy przestał się elektryzować i dały się "ujarzmić" .

Zdecydowanie odradzam!
Oprócz tego, że szampon jest tani nie znalazłam w nim żadnych innych pozytywów.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Może być

- ładny zapach,
- wydajny,
- cena.

<b>Neutralnie:</b>
- nie przyspiesza, ale też nie ogranicza przetłuszczania się włosów.

<b>Wady:</b>
- w składzie SLS.

Używam tego produktu od: lipiec 2012

Jestem naprawdę bardzo zadowolona

Zaczęłam myć głowę i uświadomiłam sobie, że skończył mi się szampon, więc wyjęłam z szafki szampon \'awaryjny\'. Był to właśnie Palmolive Większa Objętość.

Nie jestem zwolenniczką szamponów drogeryjnych, więc niechętnie umyłam nim włosy.

I, powiem szczerze, moje zdziwienie było ogrooomne.

+ piękny zapach

+może nie powoduje zwiększenia objętości, ale zdecydowanie nie obciąża włosów i nie powoduje że są oklapnięte, co dla mnie jest dużym plusem

+naprawdę dobrze czyści włosy i skórę głowy

+ jest tani i łatwodostępny

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże :)

Remington

Dobry

Szampon kupiłam w markecie w promocji. Skorzystałam, bo nigdzie indziej nie mogłam go znaleźć.
Mam włosy proste, gładkie, przylegające do głowy. Szampon wprawdzie nie nadał objętości, ale za to dał lekkość i przyjemną puszystość, co u mnie występuje żadko :)

PLUSY:
- śliczny zapach,
- dobrze się pieni,
- konsystencja gęsta,
- nadaje miękkość,
- nie przetłuszcza włosów,

MINUSY:
- nie nadaje objetości
- sprzyja powstawaniu łupieżu

Te 2 minusy mi nie przeszkadzają, bo to 1 to standart a to 2 można w miarę zlikwidować po myciu przeciwłupieżowym szamponem. A i to nie jest łupież taki sam z siebie, ale wystarczy tylko się delikatnie podrapać i już się robi.

Włosy są lekkie i puszyste, grubsze ani dostajace od nasady nie są z pewnością. Mimo wszystko bardzo polecam

A i jeszcze jest dziwna sprawa - najlepiej użyć go rano i wyszuszyć włosy, bo pójście spać w mokrych nie jest dobrym pomysłem. Rano włosy są jak zwisające strąki, które można tlyko spiąć. Jakaś taka dziwna sprawa z tym szamponem, bo po innych raczej tak nie mam :P

Boski! ; o Ale...

Jestem całkiem zaskoczona, działaniem...
+ szampon tani i wydajny
+ miły, roślinny zapach (chodź po pewnym czasie mdły)
+ nie nadaje objętości ... ale zauważyłam calkiem inny i dziwny efekt. moje włosy są świeże 3 dni, a włosy myje innymi szamponami co 2... ten jest rewelacyjny!:D
+ dobrze się pieni
+ dostępność
+ włosy po umyciu są świeże i czyste
+ nie plączą sie
+ nie podraznia i nie wysusza

- nie daje jedynie objętości, a szkoda... Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/duze

-Zauważyłam, że przy drugim opakowaniu wystąpił ŁUPIEŻ! duży łupiez...

Miłe wspomnienie

Szampon Palmolive używałam jeszcze w czasach gimnazjum gdzie przyznam się nie zwracałam zbytniej uwagi na pielęgnację moich włosów.
Jednak byłam bardzo zadowolona z tego szamponu, ładny zapach, dobra cena, włosy po umyciu wyglądały świeżo, czysto i były bardzo miękkie.
O dziwo nie podrażnił mi skóry, nie dostałam łupieżu.
Moje włosy dobrze się po nim rozczesywały, a nie używałam nawet odżywki.

Ogólnie fajny szampon może i kiedyś kupię ponownie i chociaż na chwilę wrócę do tych beztroskich lat.

Używam tego produktu od: użyłam kiedyś przez ok 2,5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Kiepska sprawa.

Nie przepadam za nim ja i moje cienkie włosy.

- kiepsko myje
- obciąża i tłuści szybko
- śmierdzi nieziemsko
- plącze włosy

To kolejny szampon Palmolive, który mi nie służy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Bardzo dobry

Gdy zaczęłam go stosować wydawało mi się że jest dla mnie idealny. Ślicznie pachnie, włosy były po nim puszyste i dobrze sie rozczesywaly nawet bez odżywki.
Jaednakże teraz skończyłam 3 opakowanie, i moje włosy się już do niego przyzwyczaiły. A co za tym idzie nie uzyskuję już takich efektów jak na poczatku stosowania.
Myślę, ze kiedyś do niego powrócę, ale na razie muszę poszukać czegos innego

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

KOSZMAR!!!

Na wstępie napiszę że mam włosy naturalne i odkąd mam naturalne to mają tendencję do przetłuszczania . Kupiłam ten szampon w nadziei że przedłuży ich świeżość jednocześnie zapewniając puszystość. O ile co do puszystości to szampon sie w miarę sprawdził , czyt. były puszyste jak zawsze jakiejś spektakularnej objętości nie miały o tyle w przypadku świeżości porażka a przecież podstawowym zadaniem każdego szamponu to po prostu oczyścić włosy i sprawić by były swieże. Już po pół dnia moje włosy po tym szamponie były przetłuszczone na maksa. Czegoś takiego NIGDY nie miałam na głowie co po tym szamponie. Nie polecam.
To że zużyłam cały szampon i to 500ml to wręcz wyczyn nie wiem jak to się udało. Ale nigdy więcej takiego badziewia!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka -500ml

Uwielbiam ten szampon !

Szampon naprawde działa, nadaje włosą super objetości. Włosy wydawają się grube i zdrowe i na dodatek bardzo ładnie pachną. Jest to jeden z najlepszych produktów do włosów z Palmolive :)
Jednak jest jeden minus nie mogę rozczesac włosów po umyciu ich :(

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 :D

Przyjemna rozkosz :)

Bardzo przyjemny szampon. Przyjemny zapach, odświeżający. A włosy po nim są b. delikatne i co najciekawsze - łatwo się rozczesują.
Kupiłam po raz kolejny, ale tym razem inny rodzaj i inny zapach. Na przetestowanie i odmianę, bo włosy mam dziwne, i tłuste trochę, i suche, i zniszczone, i płaskie też ;)

Zaskoczona byłam, że za tę cenę można znaleźć tak dobry produkt. Niestety gdy wyczytałam w gazetce Rossmana, że jest na niego promocja i poleciałam kupić, to nie było go w asortymencie kilku ich marketów. A to naprawdę głupie żeby dawać promocję na produkt, który nie istnieje. Za to w Tesco mają pełen asortyment ;)

Polecam :)Używam tego produktu od: ok 2,5 miesiąca

Dla mnie super

Jestem zdziwiona,że ten szampon nie ma zbyt wiele pochlebnych recenzji.Dla mnie jest to Kwc.Rozjaśniam włosy od 15lat i to po całości a nie pasemkami, więc moje włosy potrzebują delikatnego szamponu i ten taki jest.Super konsystencja, pięknie pachnie, a włosy są miekkie jak u mojego synka.Polecam

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:6,5