Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 2,4 ml

Pierwsza matowa pomadka, która łączy wielogodzinną trwałość z uczuciem komfortu i niewiarygodna lekkością na ustach: Rouge Velvet the Lipstick pozostaje na ustach bez konieczności poprawek, nie wysuszając ich przez 24 godziny! Sekretem tej ekskluzywnej formuły jest nawilżający kompleks składający się z matowych lekkich olejków i wysokoskoncentrowanych czystych pigmentów, które pozwalają uzyskać aksamitne wykończenie, które nie tylko pięknie wygląda na ustach ale też pozostawia uczucie komfortu po nałożeniu. Nowa pomadka Rouge Velvet the Lipstick dostępna jest w 12 odcieniach: od kolorów nude , przez intensywne czerwienie, delikatne róże, aż po zmysłowe ciemne kolory.

Efekt
matowe
w sztyfcie
nawilżające

fajna

Z linii Rouge Velvet mam 2 szminki: nr 15 - średni brąz, z lekką pomarańczową nutą (pasuje do cieplejszych makijaży) i fuksję.
Szminka Bourjois ma fajną miękką konsystencję, nieco maślaną. Bardzo łatwo się rozprowadza i nie robi prześwitów. Co najważniejsze, wygląda lekko i estetycznie. Usta nie są bardzo ściągnięte, odczucie to jest bardzo delikatne.

jest moc!

Do zakupu zachęcił mnie piękny odcień szminki "02 Flaming rose".
Słyszałam że szminka zastyga na ustach, ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć.
Aż tu nagle "bum"! Tak trwałej szminki w sztyfcie jeszcze nie używałam.
Użyłam jej przed wyjściem do pracy, teraz jestem już po dwóch kawach z ciasteczkiem i obiedzie, a ona nadal wygląda rewelacyjnie. Wielkie WOW!
Jedynym minusem jest to, że wysychając na ustach ściąga je trochę i podkreśla wszystkie wgłębienia.
Ale generalnie jest moc!

polecam

Kolor bardzo ładny. Szminka sie dobrze rozprowadza. Niestety rowniez dobrze sie tez zjada. Nie nadaje sie na dluzsze wyjscia. Ot tak na co dzien poszalec kolorami. Nie jest tez zbyt droga. Polecam. Podoba mi sie rowniez opakowanie :)

Absolutny faworyt

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą pomadką, nie spodziewałam się, że aż tak przypadnie mi do gustu. Jej konsystencja jest bardzo komfortowa, kolory (mam 02 i 03) są stonowane, ale jednak wyraziste, na ustach wygląda pięknie, jest trwała i ładnie się zjada. Trwałość zaskakuje - na moich ustach mało co trzyma się tak długo.
Kolor 03 mam na stałe w torebce i bardzo dobrze się w nim czuję. Kolor 02 nie miał szczęścia, bo zamordowała go moja kicia niedługo po zakupie, a aplikacja tego co z niej zostało jest utrudniona.
Mam ochotę na więcej kolorów:)

Ideał!

Mam dwa odcienie, pewnie kupię więcej. Ta pomadka jest po prostu idealna-ma piękny mat,nie zjada się,nie rozmazuje. U mnie trzyma się na ustach około 8 godzin przez które jadłam dwa posiłki, piłam kawę, wodę, colę.Nie robi skorupy i nosi się cudownie.

Fajny produkt

Naprawdę dobry produkt do ust - ciekawa konsystencja, która z kremowej zmienia się w mat. Do tego bardzo długo trzyma się na ustach (daje radę nawet przez kilka godzin!). Niestety przegrywa z posiłkami, nawet z tymi niezbyt tłustymi. Polecam :)

Odżywia i ładnie koloruje

Pomadka do ust którą posiadam od wizaz.pl.
Zamknięta w czerwonym opakowaniu w formie sztyftu.
Szminka wyróżnia się troszkę jeśli chodzi o kształt jest wycięta na ukos i wydaje się dużo mniejsza od standardowych pomadek.
W konsystencji jest bardzo delikatna, łatwo rozprowadza się ją na ustach.
Sunie po nich idealnie i jest tak mocno napigmentowana, że wystarczy tylko raz musnąć nią usta dla uzyskania mocnego efektu.
Przede wszystkim nie wysusza ust, nie odznacza suchych skórek, usta także są dzięki niej nawilżone.
Kolor pomadki to mocna, krwista, żywa czerwień - idealna na co dzień (dla odważnych), ale także na specjalne okazje.
Jest niezwykle kobieca i elegancka zarazem.
Bardzo się z nią polubiłam i na pewno będę używać jej bardzo często, bo poza kolorem działa naprawdę odżywczo na usta.

Jedna z lepszych matowych szminek

Gdy kilka lat temu zaczął się szał na matowe usta zupełnie nie podchwyciłam tego trendu z jednego powodu - szminki były bardzo suche, wyglądały na ustach ciężko, sztucznie, podkreślały każdą nierówność i mocno wysuszały usta. Cieszy mnie, że producenci poszli po rozum do głowy i matowe szminki stają się coraz lepsze.
Trwałość jest bez zarzutu. Mimo jedzenia i picia wytrzymuje kilka godzin.

Mistrzowska pomadka

Bourjois króluje w mojej kosmetyczce jeśli chodzi o szminki i pomadki. Wysoka pigmentacja sprawia, że już jedna warstwa równo i trwale pokrywa usta. Paleta kolorystyczna jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni odcień - zarówno na dzień, jak i wieczorne wyjście. Nie wysusza ust, a przy matowych pomadkach to dość powszechne.

Matowe must have

Bourjois Rouge Velvet jest świetnym matowym produktem , jego kosystencja znajdzie wielu zwolenników , posiada perfekcyjnie matowe wykończenie ale bez nieestetycznego wyglądu który zastyga i podkreśla niedoskonałości ust , w tym wypadku jest całkowicie tego nie doświadczymy.

Trwałość pomadki oceniam na poprawny , intensywność na jeszcze więcej niż poprawny ponieważ kolory są mocno nasycone i nie wymagają nakładania podwójnej warstwy produktu.

Spokojnie ta pomadka przetrwa nam całą noc.

Nie posiada chemicznego nieprzyjemnego zapachu.

Odcień na zdjęciu 09

Cudo

Nie jestem fanką pomadek matowych, ponieważ moje usta są wrażliwe i szybko reagują na słońce, klimatyzację itp. i często są suche, wymagają pielęgnacji. Z tego powodu nie spoglądam w kierunku produktów, które potencjalnie mogą im zaszkodzić. Do tej pory posiadałam z matów wyłącznie sławną kredkę z GR, bo spodobała mi się jej forma, ale nie używam jej za często właśnie z powodu przesuszeń.
Przechodząc do konkretów przyznam, że nie wiedziałam, że sięgam po mat, ale skołowałam się w sklepie. Zamarzył mi się elegancki nude, zakochałam się w tym odcieniu. Nie byłam pewna czy będzie mi pasować, ale zdecydowałam się. Po nałożeniu okazało się, że to strzał w 10.
Posiadam odcień 01. Pomadka delikatnie pachnie, jest skrojona w bardzo wygodny do aplikowania sposób. Opakowanie trochę muszę docisnąć, włożyć siłę, żeby się zamknęło, ale może tylko moje jest wadliwe. Wystarczy jedna warstwa, żeby usta były dokładnie pokryte, kolor jest nasycony, szminka faktycznie aksamitna, nie ślizga się, nie jest twarda, ani sucha; miła w odczuciu. . Po zaschnięciu na ustach, co następuje dosyć szybko, efekt jest niesamowity. Utrzymuje się i nie wysusza. Dla mnie bliska ideału.

Tragedia

Z początku byłam z tej szminki zadowolona, ponieważ spełniała wszystkie obietnice producenta - matowa, nie do zdarcia. Kolory również ciekawe. Jednak po miesiącu używania tej szminki, kompletnie wyschła. Do tego stopnia, że ciężko ją nałożyć, bo tworzą się grudki, co wygląda okropnie. Więc szminka prawie cała, a ja nie mogę jej używać, a nie należy do najtańszych ;/