Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 2,4 ml

Pierwsza matowa pomadka, która łączy wielogodzinną trwałość z uczuciem komfortu i niewiarygodna lekkością na ustach: Rouge Velvet the Lipstick pozostaje na ustach bez konieczności poprawek, nie wysuszając ich przez 24 godziny! Sekretem tej ekskluzywnej formuły jest nawilżający kompleks składający się z matowych lekkich olejków i wysokoskoncentrowanych czystych pigmentów, które pozwalają uzyskać aksamitne wykończenie, które nie tylko pięknie wygląda na ustach ale też pozostawia uczucie komfortu po nałożeniu. Nowa pomadka Rouge Velvet the Lipstick dostępna jest w 12 odcieniach: od kolorów nude , przez intensywne czerwienie, delikatne róże, aż po zmysłowe ciemne kolory.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe

Mój ideał wśród matowych pomadek!

Kupiłam w promocji w Rossmannie -55%. Miałam wcześniej sporo matowych pomadek, i żadna nie spełniła oczekiwań. Więc do tej podeszłam ostrożnie. I mile się zaskoczyłam.
Cudowny mat na ustach, nie taki tępy, tylko naturalny. Fajna, masełkowa konsystencja.
Trwałość zaskoczyła mnie najbardziej. Usta maluję w okolicy godz 6 rano, swobodnie wytrzymuje na ustach do godz 12, pijąc między czasie kawę, herbatę, wodę, jakieś śniadanko jedząc.
Mój KWC!

świetna

Nie byłam przekonana czy ją kupić czy nie. Byłam rozczarowana Bourjois Rouge Edition Velvet. Jednak na -55% w rossmannie postanowiłam kupić na próbę. Okazała się być świetna. Idealnie matowa, piękne kolory, trwała. Urzekło mnie ich opakowanie. Od razu poszłam po więcej kolorów.

idealna

moja ulubiona szminka, mam 3 odcienie: 02-flaming rose, 03-hyppink chic, 04-hip hip pink. Cudowne pomadki, które utrzymują sie nawet cały dzień bez dokładania kolejnych warstw. Piękne kolory idealne na co dzień jak i na jakieś większe wyjścia. Już jedna warstwa wystarczy by pięknie pokryć usta bez prześwitów, jest dość miękka dzięki temu bardzo dobrze rozprowadza się na ustach. Zastyga dość szybko na piękny mat, przy czym nie wysusza ust a nawet je odrobinę nawilża. Jeszcze to opakowanie ma tak jakby taki zatrzask dzięki temu szminka sama sie nie wysunie w torebce. Jedynym minusem jest nie wielka gama kolorystyczna.

Makijaż MaxFactor

Na plus

Mało odcieni do wyboru, rozglądałam się za kolejną szminką, ale z tej serii oprócz tego koloru nie widzę nic dla siebie. W konsystencji szminka jest bardzo miękka (jestem raczej fanką twardych pomadek typu Gosh). Generalnie jestem na tak, ale kupię kolejną tylko na promce : )

Cudowna, nie umiem się rozstać!

Do matowych szminek czy pomadek podchodziłam z rezerwą, bo używane zazwyczaj bardzo wysuszały mi usta, podkreślały suche skórki i szybko się "zjadały". Szminka od Bourjois to fenomen! Czemu nie przyszło mi na myśl, by chwycić po nią wcześniej!
Mam odcień 06 Aipricot, który jest połączeniem oranżu z brzoskwinią tworząc uroczy kolor, który niebywale ożywia twarz.
Niby detal jak szminka do ust, a w całości makijażu i efekcie końcowym potrafi uczynić cuda.
Jestem wierna tej pomadce od ponad miesiąca i mogę chyba powiedzieć, że uzależniłam się od niej na dobre.
Kremowy mat, nie wysuszający ust. Pomadka jest bardzo trwała, nie zmazuje się i nie "zjada" tak szybko jak pozostałe. Fajnie, że sama szminka jest węższa, niż te powszechnie nam znane, bo dzięki temu można precyzyjnie pomalować usta bez obawy, że wyjdziemy poza kontury.
Myślę, że z pewnością nie będzie to moja ostatnia pomadka od Bourjois z linii Velvet!

Niespodziewane cudo

Zakupiłam ten produkt zachęcona różnymi zdjęciami. Nie zawiodłam się, posiadam kolorek 02 - taki brudny śliczny jasny róż i jest rewelacyjny. Pomadka w ogóle nie wysusza moich ust i naprawdę dobrze się trzyma pomimo mówienia, jedzenia, picia. Używam jej praktycznie codziennie i ze wszystkich matowych pomadek w sztyfcie ta jest zdecydowanie moją ulubioną. Kiedyś zapewne sięgnę po jeszcze jeden kolor tej pomadki :)

Najlepsza wśród drogeryjnych

Żałuję, że odkryłam ją dopiero teraz. Niestety u mnie kolor Hey Nude rozchodził się jak świeże bułeczki i nie mogłam go trafić. W końcu kupiłam w Rossmannie za ok. 40zł. I z pewnością mogę napisać, że jest to najlepsza szminka w tej cenie.

Nie wysusza

Mam już kilka kolorów z wersji płynnej tej pomadki i były bardzo dobre więc postanowiłam spróbować wersję kremową i jest równie dobra.
Mam kolor 03 czyli mój kolor. Delikatny, dzienny różowy nudziak.
To juz sama nie wiem który kolor tego typu ale w tym momencie jest to moja ulubiona pomadka.
Nakładanie to sama przyjemność. Prze pierwszą chwilę pomadka jest kremowa i bardzo wygodna w aplikacji a po kilku minutach zamienia się w matową ale nie suchą pomadkę.
Bardzo lubię też te opakowania, które mnej więcej pokazują jaki kolor zawierają w środku.

Bourjois trzyma poziom

Kupiłam niedawno w zastępstwie za moją ukochaną płynną pomadkę Rouge Edition Velvet, ponieważ w drogerii nie było już ciekawych kolorów. Nie zawiodłam się. Zdecydowałam się na nr 10 Magni-fig. Cudowny. Kolor jest trwały, no może nie aż tak trwały jak w przypadku płynnej pomadki Bourjois, ale i tak jestem bardzo zadowolona.

Wspaniała pomadka

Ta pomadka jest ucieleśnieniem wszystkich moich wymagań dotyczących szminki matowej. Kupiłam ją na próbę na przecenach w Rossmannie, ale nie żałuję żadnej wydanej na nią złotówki. Posiadam odcień 02 Flaming Rose i jest to przepiękny, delikatny róż sprawdzający się na co dzień. Ze względu na jej trwałość kupiłabym też inne odcienie, ale póki co, mój portfel płacze i zgrzyta, więc wstrzymam się.

Mój nr 1

Ta pomadka jest moim odkryciem roku. Nakładanie jest czystą przyjemnością (konturówka jest zbędna), a trwałość przeszła najśmielsze oczekiwania. Po zastygnięciu jest matowa, ale wciąż przyjemna i niewysuszająca. Mam kolor 02 Flaming Rose, który wygląda naturalnie, świeżo i mam wrażenie, że sprawia, że twarz wygląda bardziej promiennie i zdrowo. Jestem zakochana. Mam zamiar kupić jeszcze przynajmniej dwie lub trzy pomadki w innych kolorach.