Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 2,4 ml

Pierwsza matowa pomadka, która łączy wielogodzinną trwałość z uczuciem komfortu i niewiarygodna lekkością na ustach: Rouge Velvet the Lipstick pozostaje na ustach bez konieczności poprawek, nie wysuszając ich przez 24 godziny! Sekretem tej ekskluzywnej formuły jest nawilżający kompleks składający się z matowych lekkich olejków i wysokoskoncentrowanych czystych pigmentów, które pozwalają uzyskać aksamitne wykończenie, które nie tylko pięknie wygląda na ustach ale też pozostawia uczucie komfortu po nałożeniu. Nowa pomadka Rouge Velvet the Lipstick dostępna jest w 12 odcieniach: od kolorów nude , przez intensywne czerwienie, delikatne róże, aż po zmysłowe ciemne kolory.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe

Odżywia i ładnie koloruje

Pomadka do ust którą posiadam od wizaz.pl.
Zamknięta w czerwonym opakowaniu w formie sztyftu.
Szminka wyróżnia się troszkę jeśli chodzi o kształt jest wycięta na ukos i wydaje się dużo mniejsza od standardowych pomadek.
W konsystencji jest bardzo delikatna, łatwo rozprowadza się ją na ustach.
Sunie po nich idealnie i jest tak mocno napigmentowana, że wystarczy tylko raz musnąć nią usta dla uzyskania mocnego efektu.
Przede wszystkim nie wysusza ust, nie odznacza suchych skórek, usta także są dzięki niej nawilżone.
Kolor pomadki to mocna, krwista, żywa czerwień - idealna na co dzień (dla odważnych), ale także na specjalne okazje.
Jest niezwykle kobieca i elegancka zarazem.
Bardzo się z nią polubiłam i na pewno będę używać jej bardzo często, bo poza kolorem działa naprawdę odżywczo na usta.

Jedna z lepszych matowych szminek

Gdy kilka lat temu zaczął się szał na matowe usta zupełnie nie podchwyciłam tego trendu z jednego powodu - szminki były bardzo suche, wyglądały na ustach ciężko, sztucznie, podkreślały każdą nierówność i mocno wysuszały usta. Cieszy mnie, że producenci poszli po rozum do głowy i matowe szminki stają się coraz lepsze.
Z linii Rouge Velvet mam 2 szminki: nr 15 - średni brąz, z lekką pomarańczową nutą (pasuje do cieplejszych makijaży) i fuksję.
Szminka Bourjois ma fajną miękką konsystencję, nieco maślaną. Bardzo łatwo się rozprowadza i nie robi prześwitów. Co najważniejsze, wygląda lekko i estetycznie. Usta nie są bardzo ściągnięte, odczucie to jest bardzo delikatne.
Trwałość jest bez zarzutu. Mimo jedzenia i picia wytrzymuje kilka godzin.

Mistrzowska pomadka

Bourjois króluje w mojej kosmetyczce jeśli chodzi o szminki i pomadki. Wysoka pigmentacja sprawia, że już jedna warstwa równo i trwale pokrywa usta. Paleta kolorystyczna jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni odcień - zarówno na dzień, jak i wieczorne wyjście. Nie wysusza ust, a przy matowych pomadkach to dość powszechne.

Matowe must have

Bourjois Rouge Velvet jest świetnym matowym produktem , jego kosystencja znajdzie wielu zwolenników , posiada perfekcyjnie matowe wykończenie ale bez nieestetycznego wyglądu który zastyga i podkreśla niedoskonałości ust , w tym wypadku jest całkowicie tego nie doświadczymy.

Trwałość pomadki oceniam na poprawny , intensywność na jeszcze więcej niż poprawny ponieważ kolory są mocno nasycone i nie wymagają nakładania podwójnej warstwy produktu.

Spokojnie ta pomadka przetrwa nam całą noc.

Nie posiada chemicznego nieprzyjemnego zapachu.

Odcień na zdjęciu 09

Cudo

Nie jestem fanką pomadek matowych, ponieważ moje usta są wrażliwe i szybko reagują na słońce, klimatyzację itp. i często są suche, wymagają pielęgnacji. Z tego powodu nie spoglądam w kierunku produktów, które potencjalnie mogą im zaszkodzić. Do tej pory posiadałam z matów wyłącznie sławną kredkę z GR, bo spodobała mi się jej forma, ale nie używam jej za często właśnie z powodu przesuszeń.
Przechodząc do konkretów przyznam, że nie wiedziałam, że sięgam po mat, ale skołowałam się w sklepie. Zamarzył mi się elegancki nude, zakochałam się w tym odcieniu. Nie byłam pewna czy będzie mi pasować, ale zdecydowałam się. Po nałożeniu okazało się, że to strzał w 10.
Posiadam odcień 01. Pomadka delikatnie pachnie, jest skrojona w bardzo wygodny do aplikowania sposób. Opakowanie trochę muszę docisnąć, włożyć siłę, żeby się zamknęło, ale może tylko moje jest wadliwe. Wystarczy jedna warstwa, żeby usta były dokładnie pokryte, kolor jest nasycony, szminka faktycznie aksamitna, nie ślizga się, nie jest twarda, ani sucha; miła w odczuciu. . Po zaschnięciu na ustach, co następuje dosyć szybko, efekt jest niesamowity. Utrzymuje się i nie wysusza. Dla mnie bliska ideału.

Tragedia

Z początku byłam z tej szminki zadowolona, ponieważ spełniała wszystkie obietnice producenta - matowa, nie do zdarcia. Kolory również ciekawe. Jednak po miesiącu używania tej szminki, kompletnie wyschła. Do tego stopnia, że ciężko ją nałożyć, bo tworzą się grudki, co wygląda okropnie. Więc szminka prawie cała, a ja nie mogę jej używać, a nie należy do najtańszych ;/

HIT HIT HIT

Moja ulubiona Pomadka mam odcienie 02 Flaming'rose , 03 Hypnotik Chic , 10Magni-Fig Cudowne Pomadki,które utrzymują się nawet cały dzień bez poprawek.Piękne kolory idealne na dzień jak i na wieczorne wyjścia . Jedna warstwa wystarczy by pięknie pokryć usta bez prześwitów, jest dość miękka dzięki temu bardzo dobrze rozprowadza się na ustach .Zastyga dość szybko na Piękny MAT , przy czym nie wysusza ust .

HIT

Trwała, w pełni kryjąca szminka o niezwykle matowym wykończeniu. Jej odcień pozostaje niezmieniony na ustach nawet do kilku godzin. Ma świetne właściwości. Nie wysusza ust, świetnie się ją aplikuje.

HIT HIT HIT!!!

Mój nowy ideał! Po wypróbowaniu mnóstwa pomadek w końcu znalazłam tę jedyną! Do tej pory wszystkie okropnie wysuszały mi usta, były nietrwałe albo coś innego mnie od nich odrzucało. Aż nagle... oto jest ONA. Kupiłam ją na promocji, bo bałam się, że będzie to kolejny niewypał i będę żałować wydanych pieniędzy.
Od razu powiem - wad nie ma żadnych!
Co do zalet:
Kolor - ja posiadam kolor 13. Piękny, intensywny. Ale na pewno skuszę się na kolejne ;) Pomadka jest bardzo mocno napigmentowana. Wystarczy jedno pociągnięcie i nadajemy ustom intensywny kolor.
Konsystencja - dla mnie bomba. Pomadka w sztyfcie, ale jakże kremowa! Rozprowadza się bez najmniejszego problemu, nie stawia oporu. Idealnie pokrywa usta. Matowieje po chwili i wygląda idealnie! Jej delikatność w rozprowadzaniu naprawdę mnie urzekła.
Trwałość - wytrzymuje minimum 8 godzin w stanie nienaruszonym (testowane przy jedzeniu i piciu). Po tym czasie zauważalne jest zjedzenie pomadki, ale i tak ciągle jest widoczna a schodzi ładnie i równo, więc nie ma tragedii :)
Cena - ja zapłaciłam 25 zł, więc jestem zachwycona. W cenie regularnej pewnie też się skuszę :)
Opakowanie - wyjątkowo solidne. Nie ulega żadnemu zniszczeniu podczas noszenia w torebce.
Wysuszenie - u mnie nie wysusza zupełnie.

Naprawdę przepięknie wygląda na ustach, myślę, że każdy znajdzie jakiś kolor dla siebie.

NAJLEPSZA na rynku

Uwielbiam matowe formuły pomadek, ale niestety te płynne dosć mocno wysuszał mi usta a poprawki wiązały się z dokładaniem warstw przez co szminka nie wyglądała juz estetycznie. Kupiłam na promocij w rossmanie za 25 zl i zachwycona otrzymanym produktem na drugi dzień dokupiłam kolejne dwa kolory. Trwałość jest naprawdę dobra, zjada się trochę po większym posiłku, ale dość równomiernie. Reasumując po śniadaniu poprawki nie są konieczne, po obiedzie trzeba się z nimi liczyć.
Co ważne, nie wysuszają ust, piękne kolory wygladają genialnie na ustach a przede wszystkim są mięciutkie jak masełko.
MOJ HIT. Pewnie w koncu kupie wszystkie odcienie,

Przyjemna

Jest to przyjemna pomadka, jednak nie skradła mojego serca tak jak płynna Rouge Edition Velvet od Bourjois. Tamtą ubóstwiam, fenomenalnie wygląda na ustach i do tego jest trwała. Zachwyca także bogata gama kolorystyczna.

W przypadku Rouge Velvet formuła jest zupełnie inna. To standardowa pomadka w sztyfcie, o kremowej konsystencji, ale matowym wykończeniu.
Przyjemnie sunie po ustach, a aplikacja idzie bezproblemowo.
Najładniej prezentuje się po odciśnięciu nadmiaru na chusteczce - wtedy nie wchodzi w zmarszczki, optycznie wygładza i powiększ usta. Prezentuje się świetnie. Na plus także gama kolorystyczna, może życzyłabym sobie jeszcze kilka dodatkowych nudziaków, bo są tylko dwa, ale za to wyjątkowo twarzowe.
Kolor 01 pomimo jasnego odcienia, jest dobrze napigmentowany, wystarczy nałożyć jedną warstwę.
Z trwałością nie jest już tak dobrze, trzeba po prostu co jakoś czas zerkać w lusterko, czy nie zaczęła znikać.
Ale coś za coś. Trwałość jest mniejsza, ale wysuszenie ust nie tak dotkliwe jak w przypadku płynnych formuł. Pomadka ma satynową konsystencję, która nie wpija się tak w usta i nie wysusza ich.

Ogólnie pomadka warta wypróbowania, ale z racji, że cenię wygodę, preferuję trwalsze formuły, raczej do niej nie wrócę. Pozostanę wierna siostrze Rouge Edition Velvet, która gwarantuje mi wszystko:
wygładzone usta, piękne kolory do wyboru, trwałość i brak przesuszenia ust.

Świetna matowa pomadka

Te pomadki szybko skradły moje serce oraz wiele serc w mojej rodzinie.
Na ustach dają idealny efekt matu, mają bardzo mocną pigmentację i idealnie pokrywają kolorem.
Najlepsze jendak jest w nich to, że przy swojej matowości są bardzo kremowe i podczas aplikacji sprawiają wrażenie, jakby nakładało się gęste masełko do ust.
Bardzo dobrze się utrzymują i nie wychodzą poza kontur ust.
Są dość odporne na odtyk, mówienie jedzenie czy picie - utrzymują się na ustach kilka godzin.
Bardzo serdecznie je polecam.