Colgate-Palmolive, Colodent 'Super minerały'

Colgate-Palmolive, Colodent 'Super minerały'

Pasta ma podwójny system minerałów, aby wzmocnić szkliwo zębów. Dzięki niepowtarzalnej recepturze pomaga skutecznie chronić przed próchnicą, przyśpiesza reminalizację, ponieważ pomaga odbudować mikroubytki w szkliwie zębów, ma odświeżający, mocno miętowy smak, który na długo pozostawia w ustach przyjemne uczucie świeżości.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 74160, CI 77891.

Może być...

Uzywam past Colodent od dluzszego czasu. Mialam przeorzne wersje, w tym takze ta. Jednak na tle inych wypada ona slabo ze wzglegu na smak.

+ tania
+ wydajna
+ ogolnodosteona

- smak
- brak efektu odsiwezenia jak np. w przypadku wersji mietowej
- koniecznosc dwukrotnego mycia, aby uzyskac optymalny efekt

Koncze juz 1 tubke od bardzo dawna...

Nawet dobra ale...

Ta pasta jak zresztą wszystkie z Colodent są wszędzie dostępne i z tego powodu trafiła również do mojego domu. Pasta ma wygodne opakowanie, dobrze czyści zęby ale... smak pasty przyprawił mnie o mdłości (a feeee) :P Dlatego raczej nie zużyję jej do końca bo nie dam rady :P

Plusy:
- opakowanie
- dobrze się pieni
- cena
- wszechdostępność
- dobrze oczyszcza zęby

Minusy:
- okropny smak którego nie znoszę w niej :P

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Dobra, zwykła pasta

Pasta, która zawsze stoi na półce w łazience w moim domu razem z innymi pastami Colodent. Są tanie, a bardzo dobre:)
Pasta dobrze myje zęby i się pieni. Zęby po umyciu są gładziutkie, czyste. Chroni przed próchnicą. Odświeża oddech, ma miętowy, ale nieco łagodniejszy smak-nie lubię ostrej mięty, bo szczypie w moje wrażliwe dziąsła. A ta pasta nie. Nie powoduje nadwrażliwości co mi się czasem zdarzało przy różnych pastach, które zawierały sporo sodu itp.
Jest dużo lepsza od droższych markowych past...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Nie powala

Słabo czysci z kamienia nazębnego. W moc minerałów nie wierzę;) Delikatnie odświeża, pieni się nie tak bardzo jak bym sobie tego życzyła- co za tym idzie szybko się kończy. Można użyć bez szkody dla swoich zębów ale szału nie robi- jak dla mnie za słaby produkt;)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo dobra.

PLUSY:
- dobrze odświeża
- jest bardzo tania
- chroni i wzmacnia zęby
- bardzo dobrze się pieni

MINUSY:
- w sumie brak minusów, ale bywają jeszcze lepsze pasty, więc muszę zostawić sobie zapas "gwiazdek"

Używam tego produktu od: niedawna

Doskonała pasta!

Świetna pasta - najlepsza jaką dotąd stosowałam :D.
:) Genialnie oczyszcza zęby! Cały dzień nie ma na nich osadu
:) Bardzo dobrze się pieni
:) Oddech na długo pozostaje świeży
:) Wydajna
:) Tania
:) Ma dobry smak
:) Pasta ma ładny kolorek
:( Trochę nie poręczna tubka, która nie można postawić
KWC! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 (cała rodzina używała)

długotrwałe odświeżenie

Owszem zgadzam sie z poprzedniczkami : jest to bardzo dobra pasta za niewielką cenę.Ma mocny miętowy smak,który długotrwale się utrzymuje.Ładnie też czyści ząbki :-) Ale ma też tę właściwość ( doprawdy nie wiem czemu ),że niestety podczas stosowania szczypie mnie troszkę w język,usta.Do najprzyjemniejszych uczuć to nie należy, więc 5 gwiazdek ode mnie nie dostanie,mimo że w swojej kategorii cenowej jest świetna.

Używam tego produktu od:co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:pare było

doskonale za tak niewiele:)

Kolor pasty,smak,zapach-super :D
Pasta ma taki ladny niebieski kolorek z malymi kropeczkami:P

Pieni sie dobrze,pozostawia mily posmak w buzi :)
Taka cena...to rewelacja :))

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kilka

pozytywne zaskoczenie

Pastę nabyłam w akcie desperacji, kiedy skończył się ulubiony Elmex, a w kieszeni smętnie brzęczało 4 zł. Zapłaciłam 3,25 w przekonaniu, że w sytuacji awaryjnej byle co może być, a potem nabędę coś normalnego. I tu nastąpiło pozytywne zaskoczenie: pasta ma niezły smak, dobrą konsystencję, dobrze czyści, jest wydajna i rzeczywiście nieźle odświeża. Jest też całkiem ładna :) biała z błękitnymi paskami. Wadą jest opakowanie - tubki nie da się postawić na zakrętce, a szkoda. Ale za tę cenę nie ma co się czepiać. Generalnie jestem zadowolona i jeśli znów będę musiała nabyć tanią pastę - ta będzie w porządku, nie wygląda na gorszą niż te droższe.

Używam tego produktu od:niedawno

ulubiona

Uwielbiam smak tej pasty, dlatego bardzo często do niej wracam. Dużym jej plusem jest także to, że naprawdę na długo odświeża jamę ustną. Stosując ją odczuwam duży komfort :) Bardzo dobrze się pieni, jest wydajna i ma, wg mnie, bardzo fajną konsystencje - taką dość gęstą. A do tego jest szalenie tania!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

bardzo skuteczna pasta!!!!

Posiadam tę pastę i stwierdzam że:
+ma bardzo piękne 2 kolory niebieski i biały
+mocno odświeża
+dobrze zmywa kamień i osad z zębów
+rzeczywiście dobrze się pieni, wystarczy trochę pasty żeby doczyścić do końca
+mocny miętowy zapach
+przy tej cenie jest super wydajna
+starcza naprawdę na bardzo długo
Polecam, bo to jest jedna z najlepszych past jakie mam.!!!!!!
Często zmieniam marki, ale ta jest rewelacyjna, polecam gorąco!!!!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy bardzo wydajna
Ilość zużytych opakowań:końcówka mi jeszcze została niedługo będzie1

mocno odświeżająca

Bardzo dobra pasta. Skutecznie oczyszcza zęby z osadu pozostawiając je gładkimi. Ma bardzo mocny miętowy smak, odświeża na bardzo długo. Konsystencja żelowa, dobrze się pieni. Wystarczy odrobina pasty do wyszczotkowania zębów, przez co jest bardzo wydajna.
Stosunek jakości do ceny - zdecydowanie na plus. Jako urozmaicenie codziennej higieny jamy ustnej - super.

Używam tego produktu od: 2 miesiące (zamiennie z innymi pastami)