Rimmel, Insta, Fix & Matte, Transculent Powder (Puder transparentny)

Rimmel, Insta, Fix & Matte, Transculent Powder (Puder transparentny)

Puder #Insta Fix&Matte z nowej linii "Rimmel Insta" to idealny kosmetyk do wykończenia make-upy: matuje, utrwala i dopasowuje się do odcienia twojej skóry. Puder jest transparentny, więc można używać go zarówno latem, kiedy skóra jest opalona jak i zimą. Zmniejsza widoczność niedoskonałości i porów. Gotowa na idealne selfie?:)

prasowany
utrwalające

Dobry matt

Puder się u mnie sprawdza jak najlepiej,lekko bieli mi twarz ale za to jest trwały na strefie T.Polecam go osobą z bardzo tłustą strefą T i różowymi policzkami.

Przeciętny

Puder udało mi się kupić na "szalonych promocjach" w Rossmanie. Całe szczęście że mam dość jasną karnację, ponieważ transparentny do końca nie jest. Bieli twarz. Mogę mu przyznać, że matuje na kilka godzin. Używam go tylko do strefy T

Nie polecam

Puder kupiłam po tym jak dałam się nabrać na opłacony przez rimmela artykuł na wizazu jaki to boski kosmetyk i jak to szybko znika z półek.

W praktyce do badziew. Matowa buzia jest w zasadzie tylko w momencie nakładania tego pudru, po chwili już się błyszczy (nie, nie mam tłustej cery tylko normalną, puder po prostu nie działa). Nieporównywalne lepszy efekt matu jest po klasycznym stay maete z rimmela.

Do tego buzia po jego nałożeniu jest biaława.

Ten produkt omijajcie. Jeśli ktoś szuka białego pudru który zmatowi buzie to polecam sypki ryżowy z paese.

Masterclass By Mario Dedivanovic - Londyn

Nie mój faworyt

Całkiem niezły produkt, ale niestety posiada pewną wadę, która dyskwalifikuje go w moim przypadku. Niby puder transparenty, a jednak widocznie wybiela. Ratuję się nabieraniem małych ilości i dokładnym rozprowadzaniem, jednak jest to pierwszy raz, kiedy się czymś takim spotykam. Następnym razem na pewno wrócę do pudru, który lepiej się sprawdził.

Świetny !

Kupiłam go na promocji w rossie a jego cena to około 40zl. Muszę mu przyznać że świetnie matuje (mam cerę tłusta) i wygładza skore dzięki czemu wyglądamy trochę tak jak po photoshopie. Używam go od dwóch codziennie i szczerze polecam :)