Isana, Pflege, Deo Roll-On, 24h Wirkung

Isana, Pflege, Deo Roll-On, 24h Wirkung

Dezodorant antyperspiracyjny o przyjemnym, świeżym zapachu. Zapewnia skuteczną ochronę przed potem 24 h/dobę. Nie zostawia śladów na ubraniach. Dostępny w trzech wariantach zapachowych dla kobiet: Vital, Mild i Exotic (dwa pierwsze są również "unisex").

jest całkiem okej

Jak dla mnie ejst fajny, nie jest co prawda super exstra ale jets okej. mowie o tym exotic;-) Obecnie uzywa go moja mama, ja jednak wolę sztyft. Często jest w promo.
Wadą jest to ze jest zadki, i na wieczór nie czuć juz nic;(

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Na zimę się sprawdza

OPAKOWANIE: Nie rzucające się w oczy, plastikowe i poręczne opakowanie.

KOSMETYK: Miły zapach, dobrze się rozprowadza. Jest mały problem z wchłanianiem się w skórę i zostawianiem białych śladów na ciuchach. Wydajność przeciętna- nie powala, ale też tragicznie nie jest.

DZIAŁANIE: Nie mam problemów z potliwością (chyba że w sytuacjach ekstremalnie stresowych). Kosmetyk spełnia swoje zadanie. Chronił mnie przed potem a zapach utrzymywał się przez dłuższy czas.

CENA: Bardzo dobra w stosunku do działanie i wydajności. Zdecydowanie na każdą kieszeń.

INNE UWAGI: ***-

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

słabo.

wg mnie plusów właściwie nie ma żadnych.
może jeden - niska cena

minusy natomiast :

-bardzo rzadki
-zapach jest neutralny więc nic o nim nie mogę powiedzieć
-nie chroni przed poceniem na długo
-zostawia ślady

zawiodłam się ;x

Smokey eyes H&M

brudząca kulkowa kulka

Największą zaletą tej kulki jest jej cena. W promocji kupiłam ją za ok 3 zł. Nie spodziewałam się fajerwerków i takich nie było, ale uważam,że zadanie spełnia dobrze.

Mam zapach mild i podoba mi się "na nos", jednak jeżeli ktoś mocno się poci, to nie polecam, bo zapach ten jest z grupy łatwo zagłuszalnych przez smrodki.
Co do działania przeciwpotnego i dezodorującego właściwie nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Nie pocę się katastroficznie, więc Isana była wystarczająca.
A teraz przejdę do tego, co mi się nie podoba. Wg mnie konsystencja kosmetyku jest zbyt wodnista. Przez to 1. długo schnie, 2. spływa z kulki i wylewa się, a kiedy w końcu zaschnie wygląda co najmniej nieestetycznie. Dodatkowy minus za paskudne białe plamy na ubraniach, na szczęście nie zauważyłam efektu "wyżerania". Niby na opakowaniu nigdzie nie jest napisane, że nie zostawia śladów, ale na stronie rossmanna, czy w ichniej gazetce "Skarb" było napisane, że antyperspiranty Isana nie zostawiają śladów na ubraniach. To wprowadzanie klienta w błąd.
Ogólnie, nie wiem, czy jeszcze kupię kulkę Isany. Może jak z pieniążkami będzie krucho? A może jak wejdą do polskiego Rossmanna niemieckie kulki, bo u nich nie tylko wyglądają inaczej, ale mają też informację o niebrudzeniu (co najmniej dwa z serii).

Używam tego produktu od: pięciu tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie żądam więcej

Nie wiem, czy skład podany powyżej jest ciągle aktualny, wydaje mi się, że teraz jest cokolwiek inny.

Na koniec ciąży dopadło mnie na owocowe zapaszki, ziaja bloker cytrusowy wylądował w koszu (ale o tym w recenzji w odpowiednim miejscu ;), a że podbierałam TŻ-towi isanę dla menów i było oki to sięgnęłam po wersję dla womenów (skład identyczny, w damskim składzie kompozycja zapachowa jest chyba nieznacznie wcześniej).

Przede wszystkim - zapach. Jak wariatka przy każdej wizycie w toalecie odkręcam żeby sobie powąchać :)))

Po drugie - działa. Choć jeśli chodzi o mnie to działa generalna większość rolek. Inna kwestia - najczęściej nakładam po wieczornych prysznicach i myciach żeby nie musieć rano machać "skrzydłami" na weselnych kaczuchach ;)

Po trzecie - nie brudzi, tzn. jakoś straszliwie. Ale NIE spotkałam się z rolka/sztyftem, który by nie zostawiał żadnego śladu (z wyjątkiem kryształu przeciwbakteryjnego, lecz to zupełnie iina kategoria kosmetyków).A z takimi, co zostawiają i to bardzo wyraźne, lub jeszcze "lepiej" - skutecznie wcierające się w odzież pod pachami - tak. Podkreslam, ważne jest, by ubierać się jak rolka wyschnie.

Dobra cena, szeroko dostępny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Pot szybko zneutralizuje nietrwały aloes

Mam wersję Aloe Vera.

(-) Nie oczekuję od antyperspirantu 100% ochrony przed poceniem się, ale oczekuję, że w 100% pozbędzie się nieprzyjemnego zapachu. Niestety wyziewy spod pachy przebijają aloes. Nie szczypie wprawdzie w nos, ale robi się mętnie. Na pewno nie neutralizuje jak Nivea Dry (kulka) czy Rexona w sztyfcie, które dodatkowo utrzymują swój przyjemny zapach.

Po nałożeniu trzeba chwilę poczekać aż wyschnie, standardowo, jak to przy kulkach.

Pozytywne strony tej kulki to:

(+) Nie zostawia śladów po wyschnięciu i nie kruszy się.
(+) Nie podrażnia (alkohol 0 %)
(+) Poręczne lekkie opakowanie, bez nadmiernie pękatych kształtów.
(+) Niska cena.

Niestety, jeśli kukam nosem pod pachę i zamiast świeżego zapachu wyniuchuję tylko swoje myśli, czy to już pot, czy jeszcze nie, to znaczy, że sprawa śmierdzi i czas sięgnąć po inny antyperspirant.

Niestety, Isana dała tu ciała więc spisuję ją na straty i wrzucam do wora z produktami kategorii: cierp ciało coś chciało, kupiłaś to zużyj.

Pół gwiazdki za cenę i pół za pozostałe pozytywne cechy. To bardzo mało, ale w końcu wydawanie jakichkolwiek pieniędzy na produkt, który nie potrafi zamaskować zapachu potu, którego nie może też zatrzymać, to marnotrawstwo. W związku z czym wszystkie inne pozytywy tracą na wartości.

Zastanawiam się tak tylko, czy to faktycznie antyperspirant czy dezodorant. Z nazwy dezodorant, a w składzie Aluminium Chlorohydrate. Naprawdę ciężko mi powiedzieć, ale efekt pozostaje ten sam.

Taki sobie

Postanowiłam sprawdzić ten antyperspirant z ciekawości jak cena ma się do jakości (nawet się zrymowało;) No i początki były całkiem niezłe, brak przykrego zapachu, dosyć chronił przed nadmiernym poceniem, trochę plamił. Ale po jakimś czasie używania, kompletnie stracił swoje właściwości (pewnie dlatego, że pachy przyzwyczaiły się do jego działania i nie był on już tak skuteczny). Zaczął plamić ubrania jeszcze bardziej niż na początku, no i niestety już nie chronił tak dobrze przed potem, po paru godzinach czuć było nieprzyjemny zapach, a wcale nie pocę się jakoś bardzo, po prostu tak było za każdym razem, że nie działał jak przedtem.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

daje radę

Mam wersję aloe vera, która nie zawiera alhoholu. Na opakowaniu nie ma słowa o tym, że jest to dezodorant antyperspiracyjny, napisane jest po prostu "dezodorant w kulce" i tego się trzymam ;) Nie mam żadnych problemów z nadmierną potliwością i nawet w czasie upałów ten dezodorant w zupełności mi wystarcza. Owszem, przez 2 pierwsze dni używania pachy były lekko wilgotne, ale widocznie organizm musiał się przestawić na zwykły dezodorant, bo od lat używałam widocznie antyperpirantów, ale po 2 dniach "kryzysu" pachy były już suche i pachnące przez cały dzień ;) Nie wiem czy kupię Isanę ponownie, bo moim faworytem jest dezodorant Sorayi, ale dla osób mało wymagających jest to bardzo dobry ( i tani) dezodorant.

nawet dobry

Mam wersję bez alkoholu, w dwóch zapachach : aloe vera i fresh. Generalnie są to bardzo dobre antyperspiranty za niewielkie pieniądze. Bardziej jednak podoba mi sie zapach fresh, który dłużej wytrzymuje na skórze i nie powoduje aż takiego mokrego uczucia pod pachami. Nie podrażnia, zapach jest przyjemny, świeży. Bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

i tak i nie.

Moja skóra pod pachami od pewnego momentu stała się bardzo wrażliwa i każdy roll-on powodował podrażnienia. Az w końcu jakimś trafem kupiłam ten, wersję bez alkoholu i to był pierwszy tego typu kosmetyk, który moja skóra tolerowała :)

Zalety:

- ładnie pachnie
- nie podrażnia
- niska cena

Wady:

- słabo ogranicza pocenie się
- zostawia okropne ślady na ubraniu, co dla mnie jest główną jego wadą

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

U mnie działa.

Może dla osób, które mocno się nie pocą będzie za słaby, ale u mnie akurat się sprawdził. Pocę się umiarkowanie, no chyba że dopadnie mnie stres lub wykonuję większy wysiłek fizyczny, ale to logiczne.

Ja używałam go zarówno w lecie jak i zimie i sprawdzał się on bardzo dobrze. Użyty rano na czystą skórę działał do końca dnia. Nie zauważałam przykrego zapachu, czy jakoś nadmiernie wilgotnej skóry. Zapachy w porządku, ja wypróbowałam wszystkie. Wydajny. Opakowanie nie sprawia kłopotu. Ślady po użyciu są znikome jeśli pozwolimy mu porządnie wyschnąć. Cena zachęca do kupienia, zwłaszcza w promocji (3 zł). Polecam spróbować, bo nie jest drogi, a może się okazać skuteczną i tanią alternatywą dla innych anty.

Średni produkt

Kupiłam go, bo nie mam problemów z nadmiernym poceniem, szczególnie zimą.

Na początku zachwycił, niestety z czasem działanie produktu co raz bardziej malało. Po miesiącu używania korzystam z niego tylko gdy siedzę w domu, bo niestety po kilku godzinach biegania po mieście i po uczelni, ten roll on w ogóle nie niweluje nieprzyjemnego zapachu.

Wady:
- nie chroni przed brzydkim zapachem

Zalety:
- ładnie pachnie,
- nie zawiera alkoholu,
- bardzo tani i dobry dla osób młodych, które nie mają problemów z poceniem się i nieprzyjemnym zapachem

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwsze opakowania