Super Full Mascara (Tusz "Pełnia Rzęs")

Super Full Mascara

Nowy, specjalny tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy natychmiast wyglądają oszałamiająco, są znacznie grubsze, ale jednocześnie perfekcyjnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają unikalnej szczoteczce "Clean - Build" i innowacyjnej technologii. Nowy tusz niezwykle łatwo się aplikuje - i już jedna warstwa zapewnia doskonały efekt.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 7

Raczej nie

szczerze to nie jestem zadowolona z tego tuszu, szczoteczka kiepska, bardzo elastyczna wygina się, rzęsy się sklejały , brak objętości rzęs. Jak dla mnie kiepski produkt. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221928].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Dobra

Dobra maskara. Bardzo ładny efekt rozczesanych, wydłużonych rzęs, jednak jak większość produktów z avon, szczególnie tuszy do rzęs uczulał mnie. Polecam każdemu kto nie ma problemów z oczami, natomiast ja już jej niestety nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213178].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 66

Nawet przyzwoita maskara

Maskara ta ładnie oddziela rzęsy, wydłuża je i delikatnie pogrubia, nadając im głęboki czarny odcień. Nie skleja rzęs i nie obsypuje się. Jednak za słabo pogrubia jak dla mnie, ale to kwestia gustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198368].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Napisanych recenzji: 200

Boski!

Zalety:
-świetnie rozczesuje rzęsy
-malutka szczoteczka sprawia,że dojdę do każdego włoska
-polecam dla osób mające cienkie i mało rzęs
-nie kruszy się
-nie odbija się na powiekach
-nie wysycha zbyt szybko jak inne tusze

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017667].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 266

Całkiem przyjemny

Nie czarujmy się Avon nie jest mistrzem w produkcji tuszy do rzęs. A tu miłe zaskoczenie.
Ta mascara jest całkiem niezła!
Czerń w normie, bardziej odchodzi mi pod grafit szczerze powiedziawszy.
Aplikacja łatwa i przyjemna, pudełko całkiem schludne. Minus, za to, ze mam wrażeie, że strasznie szybko się kończy. Niby nie za mała pojemność, a jednak wydaje mi się, ze ten tusz jest po prostu mało wydajny.
Kolejnym minusem jest to, ze isę osypuje.
Plus za cene promocyjną - 10 zł jest całkiem odpowednią ceną w stosunku do jakości tego tuszu.
Fajna szczoteczka, która ładnie rozczesuje rzęsy.
Nie ma wyjątkowej objętości, ale za to widoczne jest ładne rozdzielenie i odrobinę wydłużenia rzęs.
Jak wszystko ma swoje plusy i minusy, ale jak dla mnie jest to produkt wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego zielonego i pierwszego niebieskiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Fajny, ale nie dla mnie

Tusz kosztował 25 zł, więc cena jest do zniesienia. Rzeczywiście wyraźnie pogrubiał rzęsy i pod tym względem byłam z niego zadowolona. Leciutko je wydłużał, ale to minimalnie. Po kilku miesiącach stosowania zaczął trochę sklejać rzęsy, ale nie było to takie koszmarne. Ogólnie podobał mi się efekt, jednak to co go zdyskwalifikowało - zaczął mnie uczulać. No cóż, przynajmniej nauczył mnie, że koniecznie muszę kupować tusze hypoalergiczne do moich wrażliwych oczu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995069].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 79

Napisanych recenzji: 338

ogromne zaskoczenie!!!

Tusze AVON były dla mnie zawsze obietnicą bubla ;) ten zakupiłam po raz kolejny ryzykując wywaleniem pieniędzy w błoto, stało się jednak inaczej...

Tusz moim skromnym zdaniem jest rewelacyjny. Ma niższą ocenę niż MAX tej marki, co uważam za jakieś nieporozumienie.

Efekt na moich rzadkich, krótkich rzęsach jest świetny. Bardzo pogrubione i w dodatku sięgające nieba rzęsy - jestem na tak!!!

Nie osypuje się, trwałość ok 3 miesięy, co uważam za normalny wynik.

Jedynymi wadami jakie zauważyłam są standardowa dla Avonu nieco sucha konsystencja oraz ta silikonowa szzoteczka podczas malowania czasem drażniła mi oko.

Ogólnie bardzo polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973638].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

Najlepszy !

Najlepszy tusz do rzęs ! :)
Kupiłam go w promocji za 9.99 :) Myślałam że za taką cenę to jakiś bubel :D ale okazało się inaczej :) Tusz:
- super podkreśla moje rzęsy
- nie skleja ich
- dosyć długo się trzyma.
Jedyny minus to taki że normalnie jest drogi :/ aktualnie 36.99 :( Ale poczekam na promocje i go biorę :)

Ilość zużytych opakowań: Kończę jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936850].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

na ten moment najlepszy

Na ten moment jest najlepszy. Tusz dostałam w gratisie do zamówienia od mojej konsultantki. Ma niższą średnią niż SuperShock, a wg mnie SuperFull jest lepszy. Szczoteczki bardzo się różnią, jednak obie są silikonowe. SF ma długą, lekko zwężającą się wewnątrz, przez co idealnie rozczesuje i maluje małe rzęsy. SS wspaniale pogrubia i wydłuża swoją grubą szczotą, ale SF też robi to, a nawet jeszcze lepiej. Wspaniale rozczesuje i daje efekt mnóstwa rzęs, a ja jestem biednie w tej sferze obdarzona ;c Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz jak zobaczyłam szczoteczkę od SF to myślałam, że ktoś ją wyskubał ;D Nie kruszy się, cały dzień wygląda tak, jak na początku. Piękna czerń jak w SS. Te dwa tusze są bardzo dobrymi produktami Avonu. Jestem mega zadowolona i zapas już jest zapewniony. Jedynie czasem "dziabnę się" szczoteczką, gdy maluję górne rzęsy w wewnętrzną powiekę przy oku, ale wystarczy odrobina wprawy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 początek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 297

BARDZO fajny.

Mam już któreś opakowanie tego tuszu, wróciłam do niego po około dwóch latach, bo uznałam, że warto.

Ten tusz ma kilka ogromnych zalet:
1. Szczoteczka - malutka, silikonowa, bardzo precyzyjna, dociera do każdego włoska i fantastycznie rozczesuje rzęsy.
2. Czarna, smolista czerń - nie lubię tuszów, które na rzęsach wyglądają, jakby były grafitowe. Tutaj nie mam tego problemu, tusz jest mocno czarny.
3. Efekt na rzęsach - rozdzielone, pogrubione, uniesione, podkręcone.
4. Trwałość - piękny efekt na rzęsach utrzymuje się cały dzień. Ostatnio nawet, przypadkowo - bo zazwyczaj zmywam makijaż do takich rzeczy, w nim biegałam i nic się z rzęsami nie stało, mimo że ociekałam potem. ;)

Na pewno będę regularnie wracać do tego tuszu, bo jest bardzo fajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912767].usefull || 0 }}% pomocna.