Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Nowy tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy są grubsze, ale jednocześnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają szczoteczce "Clean - Build'. Nowy tusz łatwo się aplikuje.

Nie dla mnie

U meni się nie sprawdził. Skleja rzęsy. Przez ten tusz rzęsy w ogolę nie chciały się podkręcać " proste jak druty" Efektu pogrubienia brak.
Tusz się kruszy i po godzinie wygląda strasznie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600031].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Przyzwoita masakra. Ładnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Nie odciska się na powiece, nie rozmazuje się. Daje delikatny i naturalny efekt. Działa podobnie jak SuperShock, który jest troszkę lepszy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463512].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Cóż ? Z tego tuszu nie byłam zbyt zadowolona. Po pierwsze miał bardzo gęstą nawet bym powiedziała suchą konsystencje, a po drugie szczoteczka strasznie kuła mnie w powieki przy malowaniu..... Niewiem czy to ja trafiłam na felerny egzemplarz czy po prostu ten tusz nie był stworzony dla moich rzęs. Daje 3 za to ,że nie sklejał rzęs i dawał naturalny efekt.... Niestety tylko przez 1,5 tygodnia.... Potem wysechł na wiór.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372346].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Numer one

To jedyny tusz do rzęs jaki kupuję regularnie z Avon.Jest super.Nie podrażnia oczu,nie skleja rzęs,nie robią się grudki.Jest trwały.Używam i będę go jeszcze nie raz zamawiać.Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309241].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie

szczerze to nie jestem zadowolona z tego tuszu, szczoteczka kiepska, bardzo elastyczna wygina się, rzęsy się sklejały , brak objętości rzęs. Jak dla mnie kiepski produkt. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221928].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Dobra maskara. Bardzo ładny efekt rozczesanych, wydłużonych rzęs, jednak jak większość produktów z avon, szczególnie tuszy do rzęs uczulał mnie. Polecam każdemu kto nie ma problemów z oczami, natomiast ja już jej niestety nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213178].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet przyzwoita maskara

Maskara ta ładnie oddziela rzęsy, wydłuża je i delikatnie pogrubia, nadając im głęboki czarny odcień. Nie skleja rzęs i nie obsypuje się. Jednak za słabo pogrubia jak dla mnie, ale to kwestia gustu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198368].usefull || 0 }}% pomocna.

Boski!

Zalety:
-świetnie rozczesuje rzęsy
-malutka szczoteczka sprawia,że dojdę do każdego włoska
-polecam dla osób mające cienkie i mało rzęs
-nie kruszy się
-nie odbija się na powiekach
-nie wysycha zbyt szybko jak inne tusze

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017667].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem przyjemny

Nie czarujmy się Avon nie jest mistrzem w produkcji tuszy do rzęs. A tu miłe zaskoczenie.
Ta mascara jest całkiem niezła!
Czerń w normie, bardziej odchodzi mi pod grafit szczerze powiedziawszy.
Aplikacja łatwa i przyjemna, pudełko całkiem schludne. Minus, za to, ze mam wrażeie, że strasznie szybko się kończy. Niby nie za mała pojemność, a jednak wydaje mi się, ze ten tusz jest po prostu mało wydajny.
Kolejnym minusem jest to, ze isę osypuje.
Plus za cene promocyjną - 10 zł jest całkiem odpowednią ceną w stosunku do jakości tego tuszu.
Fajna szczoteczka, która ładnie rozczesuje rzęsy.
Nie ma wyjątkowej objętości, ale za to widoczne jest ładne rozdzielenie i odrobinę wydłużenia rzęs.
Jak wszystko ma swoje plusy i minusy, ale jak dla mnie jest to produkt wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego zielonego i pierwszego niebieskiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016856].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale nie dla mnie

Tusz kosztował 25 zł, więc cena jest do zniesienia. Rzeczywiście wyraźnie pogrubiał rzęsy i pod tym względem byłam z niego zadowolona. Leciutko je wydłużał, ale to minimalnie. Po kilku miesiącach stosowania zaczął trochę sklejać rzęsy, ale nie było to takie koszmarne. Ogólnie podobał mi się efekt, jednak to co go zdyskwalifikowało - zaczął mnie uczulać. No cóż, przynajmniej nauczył mnie, że koniecznie muszę kupować tusze hypoalergiczne do moich wrażliwych oczu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995069].usefull || 0 }}% pomocna.