Instant Shine Control Gel

Instant Shine Control Gel

Gęsta, esencjonalna, lekko pudrowa baza pod makijaż, zapewniająca natychmiastowy i długotrwały, matowy wygląd buzi. Beztłuszczowa formuła wygładza cerę,skutecznie gasi nieestetyczny blask na cały dzień, jednocześnie pozwalając skórze oddychać.Za sprawą wyciągów roślinnych(m. in. irysa i wielu innych) ściąga pory i pomaga likwidować stany zapalne.
Jak większośc produktów Clarinsa zawiera opatentowany przez firmę zestaw antyoksydantów - Anti-Pollution Complex - chroniący skórę przed miejskimi zanieczyszczeniami i hamujący powstawanie w niej wolnych rodników. Żel można stosować zarówno pod jak i na makijaż.

Cena: 98zł/ 20ml

cudowny

Ukochany kosmetyk. Używam go od lat. Wierny i niezawodny. Używam go przedewszystkim latem.
Wspaniale zmiękcza skórę.
Sprawia że skóra jest delikatna i matowa.
Wspaniale nawilża.
Zaoszczędzisz na podkładzie.
Kosmetyki wspaniale się rozprowadzają.
Skóra jest aksamitna i bardzo apetyczna.
Nie podrażnia i nie powoduje reakcji alergicznych.
Nie powstają po tej bazie jak po innych krostki- brak reakcji alergicznych.
Mozna stosować spokojnie na powieki.
Cudownie się rozprowadza.
Nie waży się.
w kazdej chwili dnia można stosowac na makijaż.
Niestety zastąpiłam ja bo powstało na naszym rynku -smashbox photo finish. Jest jeszcze lepsza. Polecam

Używam tego produktu od:6 lat

przez ok.2 godz. naprawdę matuje skórę, ale później moja twarz świeci się jak po oliwce, niestety kosmetyk jak dla mnie nie wart jest tej ceny, sa lepsze produkty i tańsze, jak chociażby baza matująca pod makijaż Sephora

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i na pewno nigdy nie kupię więcej

Nie dla mnie

Mam wyjątkowego pecha, bo kosmetyki, które dla innych są super, dla mnie okazują się niewypałem. Nie spróbowałam tej bazy wcześniej, przed kupnem. Na ręce wygląda doskonale :). Ale okazuje się, że na twarzy już nie tak. Jest to silikonowa baza, która ładnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów upiększających. Wygładza skórę, która jest potem aksamitna w dotyku, cudowne uczucie. Jest bardzo, bardzo delikatna. Kiedy miałam okropne uczulenie i każdy, najdelikatniejszy krem piekł mnie jak jasna... hm, wiadomo co :), ta baza była wybawieniem (przy okazji bąble były też trochę wygładzone). Ale to wszystko. Przede wszystkim - NIE MATUJE! No to po co mi ona (uczulenie wyskakuje mi raz na rok, odpukać!)?Jeszcze krótka opowieść o traumatycznym przeżyciu. Pewnego dnia postanowiłam wygładzić sobie skórę pod oczętami przed wyjściem. Posmarowałam bazą, odczekałam chwilę, potem tusz (już nie pod oczy :) ). Poszłam do koleżanki. Po 3 godzinach wybrałam się do łazienki i w lustrze ujrzałam... POTWORA! Nigdy w życiu nie miałam tak rozmazanego tuszu! To było straszne, potem co pół godziny chodziłam się poprawiać! Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to ta baza. Za to przeżycie nie mogę jej dać więcej niż 2 gwiazdki, nie mogę :(.

Manicure - pastelowe paski

Z przykrością stwierdzam, że ta baza okazała się totalnym niewypałem. Nie tylko nie dała "dlługotrwałego efektu matu", ale sprawiła, że po nałożeniu podkładu buzia zaczęła się świecić znacznie szybciej niż bez jej użycia.
Testowałam ją na wiele sposobów: na krem matujący, na krem nawilżający, bez kremu, pod podkład matujący, bez podkładu i itd...
Wspaniale się rozprowadza, pięknie pachnie, idealnie wygladza buzię i na pewno jest bardzo wydajna, bo jedna maleńka kropelka wystarcza na całą twarz, ale co z tego skoro ten specyfik nie działa?
Mimo wszystko nie wyrzuciłam jej jeszcze. Lubię ja sobie czasem powąchać :D

Użyłam kilkanascie razy.

genialny-magia

Dla mnie rewelacja przez duże R-szczególnie na długie nocne wyjścia i specjalne okazje na które chcę byc idealnie matowa, cały czas i bez poprawek, na które nie ma czasu, ani miejsca.<BR>Otóż ten żel matowi, moją nieźle przetłuszczającą się cerę na około 10 godzin (sic!) i to godzin nie byle jakich, bo spędzonych na tańcu, w dyskotece. Faktem jest, że na co dzień nie nadaje się za bardzo, bo leciutko wysusza cerę, ale na wyjścia to istny CUD. Nie polecam dla posiadaczek cery normalnej ze skłonnościami do suchej, bo podkład na takiej cerze i tej bazie może się lekko kruszyć(pożyczałam koleżance:-):-) ) Jest to jednak produkt jednoznacznie stworzony dla cer przetłuszczających się i dla nich działa idealnie. Aż trudno mi uwierzyć, że kosmetyk tak silnie działający nie podrażnia cery...<BR>Ostatnio wogóle zakochałam sie w lini Oil Control Care-Multi Matte Clarinsa-są to naprawdę bardzo dobre, naturalne, w dodatku chroniące skórę przed zanieczyszczeniami produkty, świetnej firmy, w dodatku w przystępnych cenach jak na kosmetyki marki selektywnej.POLECAM :-)