Frutti Sorbet (Owocowy błyszczyk do ust)

Frutti Sorbet (Owocowy błyszczyk do ust)

Nawilżające i zabezpieczające formuły błyszczyków chronią usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Frutti Sorbet zawierają kompleks odżywczy z witaminą C. Mają jedwabiście żelową, transparentną konsystencję. Dzięki nim usta stają się doskonale nawilżone, błyszczące i pachnące.
Nowa propozycja marki Bell to "deser dla ust" - błyszczyki Frutti Sorbet o zmysłowych aromatach orzeźwiających owoców leśnych, dojrzałej truskawki, soczystej maliny, kwaskowej cytryny i słodkiej mandarynki.

Cena: 6zł/ 6ml

ładny efekt ale na krótko

Ostatnio podczas porządków znalazłam resztkę tego błyszczyka. Miałam dwa smaki- owoce leśne i truskawka,którą dostałam jako gratis do zakupów na stoisku bell. Owoce leśne pachniały bardzo fajnie,zapach truskawki był nieco bardziej chemiczny. Ogólnie- takie zwykłe, bezbarwne błyszczyki nadające ładny lustrzany połysk. Dodatkowo nie przesuszały ust jak sporo tanich błyszczyków. Niestety znikały z ust bardzo szybko. Opakowanie- niczym błyszczyka-zabawki, trochę wstyd wyjmować z torebki w pewnym wieku :brzydal:
Nie kupiłabym ponownie gdyby był wciąż dostępny ;)

Używam tego produktu od: dawna

Mandarynka, mniam ;) .

Trafiłam na ostatni egzemplarz tego błyszczyka w jednej mojej ulubionej drogerii. Był mandarynkowy, fajnie pachniał :D . Usta był po nim takie lśniące i soczyste :) . Chętnie kupiłabym go znowu, ale już go nie widuję.

Używam tego produktu od: dawna

Faaaajny ;)

Bardzo fajny produkt, miałam go 2, może 3 lata temu..
+nie klei się!
+miałam ten ze zdjęcia, malinowy, był transparentny, ale to mi nie przeszkadzało
+bardzo fajne opakowanie i zapach, aż chciało się używać
+cena
+dobry aplikator
+nie robił smug
+z tego co pamiętam nie miał drobinek

Ogólnie bardzo fajny produkt, jeśli wykończę wszystkie moje inne błyszczyki i gdzieś go znajdę niewykluczone, że kupię ponownie ;)

Używam tego produktu od: ok 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1, całe

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Niezbyt

Ten błyszczyk, to żadna rewelacja. Miałam malinowy. Po takim słodziutkim, kolorowym opakowaniu (w dodatku niepraktyczym) spodziewałam się równie owocowego zapachu, który okazał się bardzo delikatny, w miarę ładny, smak za to chemiczny, dla mnie nie do zniesienia. Na dodatek trochę wysuszał usta, musiałam się ratować pomadkami ochronnymi. Plus jedynie za cenę, i wygodny aplikator, oraz za małą wydajność - nie musiałam się z nim długo męczyć.

Używam tego produktu od: 2006

Słodki produkt

Nie dałam mu piątki, ponieważ jak dla mnie, wydaje się mało wydajny. Niby te 6ml, ale...strasznie małe opakowanie. żeby zachęcić klijentki, powinni dać mu opakowanie, które będzie podkreślało, że ma 6ml, a nie np. 4ml. Ale opakowanie z wyglądu nie najgorsze, nawet kusi. Smak jest cudowny. Pokochałam go od pierwszego wąchania;). Smak też niczego sobie. Ogólnie dobry błyszczyk, gęsty, nie rzadki, ale jak na 6zł to trochę mały. To naprawde może odrzucać. Reszta ok. Dlatego 4.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

średni

Typowy kosmetyczny gadżet. Ładnie pachnie (miałam truskawkowy), tworzy delikatny efekt. Opakowanie średnio poręczne ale kosmetyk ma fajny aplikator-dobrze sie rozprowadza. Nie wysusza ust ale jakiegos szczególnego nawilżenia tez nie zauważyłam.

Nastolatkom się spodoba. Ja kupiłam raz i więcej nie zamierzam :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Kiepsko

Szukałam tego błyszczyka przez około 2 lata. Ostatnio byłam w drogerii po olejek Wibo, ale go nie było, a w jednym ze sklepów widziałam ten błyszczyk. Kupiłam go. Mam żółty - cytrynowy. Plus za cenę. Zapłaciłam 3,50 zł. Opakowanie troszkę niepraktyczne, ale zgrabne. Wolę rozmiar kieszonkowy ;). Zapach chemiczny, podobnie jak smak. Aplikacja niezbyt wygodna. Nie tworzy efektu tafli lodu. Krótko utrzymuje się na ustach. Ostatnio się zgubił. Chociaż nie muszę się z nim męczyć. I jeszcze jedno - wysusza usta.

Używam tego produktu od: 5 stycznia
Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

syrop, który chce wolności

Mam mandarynkowy...chociaz gdyby mi na opakowaniu nie napisali, to sama bym nie zgadła. Jak dla mnie pachnie i smakuje jak syrop na kaszel (nie mogę skojarzyć który... Flegaminę??). Kolezanki jednak nie podzielają mojego zdania, kiedy tylko go wyjmę od razu się na niego rzucają i zachwycają zapachem.

Konsystencję ma w sam raz - nie za ciężka, ale też nie taka wodnista. Nadaje mój ulubiony efekt mokrych ust.

Opakowanie jest źle zaprojektowane - bardzo dużo błyszczyka wychodzi razem z tym patyczkiem od aplikatora(mam nadzieję,ze wiadomo o co chodzi) i zaledwie po kilku użyciach trzeba wycierać to "zakręcanie" i aplikator.

Pojemność mała (całe szczęście :D szybko skończę i mogę eksperymentować dalej), cena zachęcająca do zakupu (5,50).

Używam tego produktu od:prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań:prawie połowa

+ cena

- średnio wygodny pędzelek
- średnia trwałość
- średnia jakość

Kojarzy mi się ze dużo młodszymi latami.
I dla nastolatek jest świetny, bo jak na tą cenę jest ok.

Używam tego produktu od: kiedyś regularnie, nie dawno przez ok. 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Taki sobie....

Spodziewałam się, że błyszczyk będzie lepszy po jakimś czasie opakowanie się rozwaliło i tak jak koleżance mój błyszczyk wylewał się ciągle... moim zdaniem dobrze nawilża usta ale nie jest zbyt trwały, nie podoba mi się jego konsystencja strasznie lepki kojarzy mi się z klejem superglue :D Ale ma także plusy : ładny i przyjemny zapach oraz dobry smak, jest bardzo wydajny !!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajny ;)

Błyszczyk jak błyszczyk. Daje efekt mokrych ust, ale nie jest bardzo trwały. Nie wysusza, ale też nie nawilża spektakularnie. Ma miły zapach (mam wersję mandarynkową) i jest niedrogi. Bez zachwytów. Polecałabym szczególnie dla małych dziewczynek :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

POLECAM!!!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego błyszczyka przeczytanymi w sieci, widząc to cudeńko nęcące swoim dość kuszącym wyglądem w drogerii postanowiłam je nabyć. Nie był to duży wydatek, bo zapłaciłam chyba jakieś 5 złotych. Błyszczyk daje efekt "mokrych ust", przez co twarz nabiera promiennego, świeżego wyglądu. Kosmetyk wspaniale pachnie i ogólnie jest przyjemny w stosowaniu. Nawilża i odżywia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego