Prostownica ceramiczna Professional RV 5310E, Revlon

Prostownica ceramiczna Professional RV 5310E, Revlon

Zgłaszająca osoba: szepta

Ceramiczna prostownica do włosów 25mm firmy Revlon z opcją stałego nagrzewania, która utrzymuje stałą temperaturę urządzenia zapewniając precyzyjną stylizację. Prostownica z 25 ustawieniami temperatury zapewnia pełną stylizację wszystkich rodzajów włosów bez ich uszkodzenia.

* 25 ustawień temperatury

* Obrotowy przewód

* Szybkie nagrzewanie

* Dioda sygnalizująca gotowość do pracy

Cena: ok. 150zł

Nie polecam

Mam już drugą. Prostuje dobrze, nie mam zastrzeżeń, ale... Pierwsza po upływie ok 10 miesięcy przestała grzać (1 płytka). Poza tym emalia, którą pokryte są płytki zaczęła odpryskiwać, ścierać się. Zaniosłam do reklamacji, wymienili na nową. Póki co działa, ale emalia ściera się i w tej. I to dużo szybciej niż wcześniej. Nie ma już jej na połowie obu płytek, a przecież prostuje nią włosy- a nie szoruję szczotką drucianą.
Kabel bardzo wygodny- obrotowy. Prostowanie bez uszkodzeń włosów? Nie oszukujmy się!! Każda prostownica, nawet najlepsza je niszczy. Może w różnym stopniu, ale niszczy.
Używam tego produktu od:2,5 roku

swietna

Długo wybierałam prostownice az wkoncu kupiłam revlona i powiem ze jestem mega zadowolona jest super idealnie prostuje szybciutko sie nagrzewa cudo:D
Ma długi kabel co jest plusem gdy trzeba przeciagnac ja na przedpokój z lustrem:D
Ogólnie pocelam jest swietna:)
Cena nawet moze byc bo zaplaciłam 149 ale gwarancja obejmuje 2 lata wiec to duzy plus.

Używam tego produktu od:czerwiec 20007
Ilość zużytych opakowań: