Activ zbożowy, Balsam pielęgnacyjny z prowitaminą B5

Activ zbożowy, Balsam pielęgnacyjny z prowitaminą B5

Doskonale działający na włosy balsam z keratyną i prowitaminą B5. Profesjonalna regeneracja włosa za niewielkie pieniądze. Dostępny w internecie, sklepach z wyposażeniem dla fryzjerów i w salonach fryzjerskich.

Cena: ok. 10zł/ 750ml

Bardzo godny polecenia!

Balsamy prod. Leo Activ są używane w salonach fryzjerskich i dlatego mało znane zwyczajnym konsumentom. Dowiedziałam się o tej firmie z forum internetowego. Odżywkę kupiłam w specjalistycznym sklepie z wyposażeniem dla salonów fryzjerskich. Wiem, że są też dostępne w internecie. PLUSY: pojemność (750 ml! a są i wersje litrowe); wydajność; konsystencja - jest gęsta, bardziej jak maska, a nie jak odżywka, ale w tym przypadku (na włosach trzeba ją trzymać 30 minut) to dobrze; już po pierwszym użyciu włosy są wyraźnie odżywione - wygładzone, nawilżone, lśniące; odżywki wystarczy używać 2 razy w tygodniu, aby po jakimś czasie widzieć trwały efekt; zapach - nie denerwuje, dosyć naturalny; połączenie jakość-cena. MINUSY: nieporęczne opakowanie (jak stare szampony "familijne" :) ); dostępność (specjalistyczne sklepy, internet, ewentualnie salony fryzjerskie); na dłuższych włosach ciężko się ją rozprowadza. PODSUMOWUJĄC: polecam ten polski, mało znany produkt - naprawdę profesjonalnie regeneruje włosy (długotrwale, nie tylko od mycia do mycia).

Należy stosować na lekko podsuszone włosy - wilgotne, a nie super mokre.

Podobno jeszcze lepsza jest wersja aloesowa, ale niestety trudna do zdobycia.