Balsam dla skóry wrażliwej z proteinami mlecznymi i ryżowymi

Balsam dla skóry wrażliwej z proteinami mlecznymi i ryżowymi

Mleko i ryż dostarczają skórze wspaniałych naturalnych składników odżywczych. Balsam skutecznie nawilża, łagodzi podrażnienia, intensywnie odżywia, a także regeneruje. Codzienne stosowanie balsamu przywraca elastyczność i poprawia sprężystość skóry. Proteiny zawarte w balsamie zapewniają zdrowy i młody wygląd.
Przeznaczony głównie do pielęgnacji skóry wrażliwej.

Całkiem przyzwoity

Balsam jak za taką cenę naprawdę przyzwoity.
Zacznę od plusów:

+ dobrze nawilża
+ nie podrażnia
+ tani i wydajny

- zapach, niezbyt przyjemny a trzyma się na skórze spokojnie cały dzień
- wolno się wchłania

Używam tego produktu od: w ostatnie wakacje
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

świetny

same plusy:
- skutecznie nawilża
- dobrze się rozprowadza
- pięknie pachnie
- tani i wydajny

Szkoda tylko, że w mojej okolicy wcale nie jest tak łatwo dostępny. Inne z czterech pór roku, owszem ale ten pojawia się rzadko:(

Używam tego produktu od: paru lat, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: kilka

naprawdę w porządku

Plusy:
-nawilża na cały dzień
-nie podrażnia
-szybko się wchłania
-nie lepi się,szybko można założyć ubranie
-ładnie pachnie
-super cena(za 2 opakowania dałam 6 zł)
-wydajne opakowanie

Wady:
brak:)

Botoksu zastosowania

Fajny

Ładnie pachnie, dba o skórę ciała, nawilża, nie podrażnia, nie wysusza, jest tani i dostępny. Delikatny i ma lekką konsystencję, łatwo się wchłania i nie natłuszcza zbytnio.

Bardzo dobry

Kupiłam go w promocji, bo cena była wręcz przyciągająca(3,99zł). Nie spodziewałam się cudów, a jednak się zdarzyły właśnie cuda;) Balsam tani, wydajny, bardzo ładnie pachnie, gęsty, nietłusty, bardzo dobrze nawilża i nie uczula;)
Polubiliśmy się na pewno!

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

super!

Przede wszystkim ładnie pachnie, dobrze się wchłania, dobrze nawilża i jak na swoją niską cenę jest baardzo dobry:) Lepszy od wielu droższych balsamów z innych firm:) Naprawdę polecam:)

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Fajny

Długo polowałam na ten balsam. Jego największą wadą jest naprawdę niska dostępność - trzeba się go naszukać. Drugą jest zapach - dosyć specyficzny, nie najgorszy w tubce, jednak na skórze capi jak stary perfum. Na szczęście dosyć szybko się rozwiewa.

Do samego balsamu nie mam uwag, świetnie nawilża moją normalną skórę. Szybciutko się wchłania, dobrze się rozsmarowuje - nie podrażnia, acz, gdy po depilacji moja skóra swędziała, nie ukoił jej. Wydajność przeciętna ok 3 - 4 tygodni. Za tę cenę - polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

świetny

Jestem zachwycona tym balsamem.
Ma doskonałą konsystencję, łatwo się rozsmarowuje, błyskawicznie wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Szybko łagodzi podrażnienia po myciu, dobrze nawilża. Zapach tez niczego sobie - całkiem przyjemny. Balsam jest bardzo wydajny a przy tym tani jak barszcz ;).
Nie mam do niego zastrzeżeń - dla mnie to KWC wśród balsamów do ciała :D .Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Kozio-mlekowy

Balsamy zaliczam do udanych i niezbyt udanych pod względem nawilżenia oraz zapachu. Tutaj nawilżenie nie jest wystarczające. Na początku testowałam balsam sam na sam bez mieszania z żadnymi olejami i był przeciętny. Dopiero po użyciu z olejem ze słodkich migdałów nawilża na kilka ładnych dni, ale tak też się dzieje z każdym balsamem.
Co do zapachu to jest dosyć oklepany. Miałam już do czynienia z kozim mlekiem w różnych nutach zapachowych. Ta jest delikatna, nienachalna, nawet może się podobać. Ale ja bym po raz drugi już nie dała się namówić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Mógło by być lepiej

kupiłam ten produkt po namowie siostry która ma rozjaśniający . plusy:
- Przyjemny zapach
- tłusta konsystencja
- cena
Minusy:
- Nie nawilża odpowiednio mojej suchej skóry
co moim zdaniem go wyklucza.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

super

moja mama od dawna używa balsamów i kremów z czterech pór roku ja używałam innych ale mama mnie namówiła ten super nawilża odrazu czuje sie róznice pozatym ma ładny zapach !! jest jednym z najlepszych zasłużył na miano kosmetyka wszech czasów

Używam tego produktu od:3mies
Ilość zużytych opakowań:2 i troche

polecam :)

Plusy: ładne opakowanie, bardzo przyjemnie pachnie, ma niezłą konsystencję (gęstą, zbitą, uważam to za plus, ale nie każdemu może się podobać), dobrze nawilża, ciało staje się gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku (szczególnie po wcześniejszym peelingu), niska cena.

A minusy? Balsam trzeba dobrze rozsmarować, bo inaczej długo będzie się wchłaniać, choć i tak odpowiada mi jego konsystencja. Nie lubię lejących się lotionów jak mleko ;)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam