Nivea Body, Intensywnie nawilżający lotion (stara wersja)

Nivea Body, Intensywnie nawilżający lotion (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: BB

Intensywnie Nawilżający Lotion NIVEA body utrzymuje skórę w idealnej kondycji: długotrwale nawilża ją i sprawia, że jest miękka i aksamitna przez długi czas. Nowa formuła z minerałami wspomaga naturalne funkcje skóry: aktywizuje zgromadzone w głębokich warstwach skóry cząsteczki wody, zapewniając skórze idealny stopień nawilżenia. Witamina E wzmacnia ochronne funkcje skóry, zapobiegając jej wysuszaniu. Dostępne w opakowaniach 250ml i 400ml.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Tocopheryl Acetate, Taurine, Maris Sal, Xanthan Gum, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citral

Świetny

W moim przypadku same plusy:
-doskonale sprawdza się po depilacji!!!
-super się wchłania
-świetnie nawilża
-cudowny zapach

Same ochy i achy :)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

w sam raz na lato

Balsam kupiłam jako łagodne i bezzapachowe smarowidło po depilacji. Sprawdził się w tej roli dobrze, nie podrażnił, nie szczypał i nie wysuszał. Stosowałam go też do całego ciała. Fakt, nawilża, ale jako właścicielka skóry normalnej, nawet w lato nie odczułam jakiejś mocnej pielęgnacji. Ładnie się wchłania, jest lekki, w sam raz na poranki i ciepłe dnie. Na zimę i dla wysuszonej skóry stanowczo za słaby.

Zapach ma miły, neutralny, charakterystyczny dla tej firmy. Konsystencja lekka, niezbyt gęsta. Średnio wydajny. Opakowania praktyczne, nie wyróżnia się niczym.

Produkt miły, wart spróbowania, ale nie wiem czy do niego wrócę, bo lubię testować nowości i szybko się nudzę, więc w pielęgnacji ciała rzadko jestem wierna jednemu balsamowi.

Ilość zużytych opakowań: 1 (4oo ml)

Fajny- delikatny

Mam sporą słabość do Nivei, lubię chyba wszystkie jej produkty, a balsamy to już w ogóle.
Ten lotion kupiłam mężowi, ale podbierałam strasznie często.
Zapach jest na tyle neutralny, że powinien przypaść do gustu prawie każdemu. Świeży, mydlano-wodny, czysty, a zapach czystości uwielbiam ;)
Konsystencja jak to na lotion przystało raczej rzadsza, ale mimo, iż preferuję masłowate to przypadła mi całkiem do gustu, bardzo lekka i dobrze wchłanialna. Nie lepi się, wygładza.
Gorzej z nawilżeniem niestety nie jest na tyle długie jakbym oczekiwała, tak jak przy granatowym i ryżowym.

Niestety mam obawy, że albo go wycofano albo zastąpiono po prostu tą nową butelką, a może zmieniono też coś w składzie.Szkoda bo lubiłam ten klasyczny kształt opakowań,mam do nich sentyment, no ale trzeba iść z duchem marketingu więc na zmiany była już najwyższa pora.
W każdym bądź razie jak jeszcze go trafię to kupię na pewno jak nie sobie to mężowi.

Używam tego produktu od:listopada od czasu do czasu

Cellulit jak stosować kosmetyki

Przyznaję, ze ten balsam mnie zaskoczył, dostałam go w prezencie, sama raczej bym go nie kupiła.
Balsam ma dość lekką konsystencję, nie jest bardzo gesty ale mimo to doskonale pielęgnuje skórę. Pozostawia bardzo lekki film na skórze, która staje się nawilżona, odżywiona, miękka i gładka. Balsam lekko natłuszcza skórę, nie wchłania się do końca, co potęguje dobre wrażenia pielęgnacyjne.
Zapach ma przyjemny, raczej typowy dla produktów nivea, delikatny ale wyczuwalny przez długi czas na skórze.
Opakowanie jest estetyczne, wygodne, bez zarzutu. Balsam jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

Bardzo dobry

Mialam to mleczko juz dawno, dawno temu. Nie wiedzialam jeszcze wtedy, ze mam skore sucha, wiec kupowalam kosmetyki przeznaczone wylacznie do normalnej, to samo bylo z szamponami do wlosow i innymi, wszystko przeznaczone bylo do normalnej skory, cery i wlosow, wiec nie dzialalo na mnie tak jak powinno. Az pewnego dnia znajoma, ktora ma sucha skore, polecila mi to mleczko, mowiac, ze jest przeznaczone do wszystkich typow skory. Z zakupu bylam zachwycona, stan mojej skory znacznie sie polepszyl, lsnila, byla gladka i mila w dotyku, mieciutka, pieknie, swiezo pachniala. Ten produkt radykalnie zmienil moje pojecie o pielegnacji jak i o kosmetykach, ktore jak dla mnie do tamtej chwili byly zbedne, gdyz przez bledne dobieranie ich myslalam, ze po co mam wydawac pieniadze i uzywac czegos co kompletnie nie dziala i jest zbyt przereklamowane na potrzeby zarabiania pieniedzy przez wielkie koncerny.

Używam tego produktu od: 9 lat temu

znalazłam swój balsam :)

Nigdy nie byłam fanką Nivei, ale po przeprowadzce do Niemiec (jako że jest to niemiecka firma, a co za tym idzie w cenie polskiego 250ml kupi się tu opakowanie 400ml) postanowilam dac jej jeszcze jedną szansę. Ale do rzeczy, balsamik ma cudowny zapach, który w niczym nie przypomina (na szczęście) granatowego mleczka ani tradycyjnego kremu Nivei, ale na opakowaniu jest napis "nowy zapach", także może rózni się od tego, który jest dostępny w Polsce. Także w przeciwieństwie do tego granatowego nie zostawia tlustej warstwy i super się wchłania, uwielbiam to uczucie, jakby spragniona skóra natychmiast po nałożeniu je spijała. Bardzo lubię testować nowości rynkowe i często zmieniałam balsamy, ale temu pozostanę wierna na dłużej!:)

Używam tego produktu od: 2miesiące

The best.

Mój ulubiony balsam do ciała.:)

Jak dla mnie nie ma żadnych wad.

Doskonale nawilża, świetnie się wchłania, bardzo ładnie pachnie, wygładza skórę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

bardzo lubie

Jak dla mnie bardzo dobry, pieknie pachnie, ladnie nawilza, moge go smialo uzywac po depilacji i wiem ze nie podrazni. A teraz zakupilam za 7,90 z "Cena na do widzenia" w Rossmanie:)
Bardzo polecam, choc dla mnie moglby byc bardziej wydajny.

Używam tego produktu od:2 tyg.

jeden z najlepszych!

Dla normalnej skóry idealny! :) Spełnia wszystkie oczekiwania: nawilża, nie lepi się do ciuchów, nie przetłuszcza skóry i jest wydajny! Może nie jest najtańszy, szczególnie duża butelka 400 ml, ale kupiona na promocji starcza naprawdę na 2-3 miesiące i to z założeniem, że się smaruję codziennie lub co drugi dzień!

Ilość zużytych opakowań: z przerwami 3

e tam...

W tej cenie można kupić dużo lepszy nawilżacz do ciała - taka moja skromna opinia;).
Lotion Nivei nawilża dość przeciętnie(kwalifikuje się do balsamów 'dziennych'), nie nadaje się na podrażnioną skórę(alkohol w składzie jak byk) no i ten nieprzyjemny alkoholowy(właśnie!) zapach. Butla duża, ale nie wykończyłam, bo stała niewiadomo czemu w kabinie prysznicowej i wyglądała conajmniej nieciekawie;).
Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam;)
Ilość zużytych opakowań: ok 3/4 400 ml butli i więcej nie będzie!

no i sie kręci

sądziąm, że to będzie badziewie, a tu miła niespodzianka: dobrze nawilża, skóra staje sie gładka, wchłania się umiarkowanie, ale za to efekt delikatnej skóry gwarantowany. jest wydajny, nie gęsty, ale nie rzadki. odpowiada mi i cena i wielkości, tylko ten obrzydliwy zapach!!!! na skórze na szczęście znika, ale przez tą won, kosmetyk traci wiele z pryjemności stosowania. do cery suchej nie polecam, z resztą producent tez nie, ale do normalnej jak najbardziej.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 70 ml na 400ml

Suuuper

Kupiłam go zachęcona otrzymaną próbką. Balsamik jest lekki, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, szybko się wchłania. Po regularnym stosowaniu skóra staje się miękka i dobrze nawilżona. W czasie upałów nie spływa. Poprostu KWC:)
No i duże opakowanie z pompką - "+". Można zamknąć bez obaw, że coś się otworzy, wycieknie. A kosmetyku przy użyciu wydostajemy tyle ile potrzeba, nic sie nie marnuje:DUżywam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 400ml