B.U. Dreamy (woda toaletowa)

B.U. Dreamy (woda toaletowa)

Dreamy - zapach pozwalający przenieść się w najbardziej marzycielski wymiar..
Zapachy BU są przeznaczone dla młodych, dynamicznych dziewcząt, wybierających niekonwencjonalny styl życia. Odznaczają się stuprocentową świeżością, podkreślają nowoczesność, niezależność i pewność siebie.

Cena: ok.22zł/ 20 ml, ok.34zł/ 50ml

NAJLEPSZA!!

Szkoda,że już jej nie produkują.Kupiłam w zeszłym tygodniu jeden ostatni egzamplarz na szafie.

Perfuma trzymie się jak żadna inna, cały dzień pachnie i za tanie pieniądze!!!

Używam tego produktu od: dawana
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Średniak

Posiadam i wodę i dezodorant . taki trochę bazarowy . szybko ulatnia się zapach, a czasami nie można przecież zabrać całej buteleczki ze sobą np. na impreze .
co do buteleczki . przeciętna, puszka szczerze nie przydała mi się i leży gdzieś na dnie szafy .

Używam tego produktu od: baaardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie całe

Polecam :)

Super zapach i co cenie najbardziej przy wyborze perfum-TRWAŁY! Kupilam go w ciemno,poniewaz w sklepie nie bylo testera,a opakowanie(puszka) szczelnie zamkniete.Jednak bardzo miło mnie zaskoczyły :)Polecam :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Niewidoczna kreska na powiece

Nic ciekawego

Opakowanie - zwyczajna buteleczka, do tego puszka, ale mi sie niestety na nic nie przydała :) Zapach - nietrwały i nieładny, troche bazarowy. Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Nadspodziewanie fajny!

Po traumatycznym bliskim spotkaniu z B. U. Wild bałam się trochę otworzyć tą próbkę. Niesłusznie. Niesamowicie udana kompozycja. Są kwiatki-sratki z górnej półki, które uważam za gorsze mieszanki. Zgrabne połączenie kwiatów i cytrusów. Gorąco polecam - szczególnie, jeśli alternatywą miałby być... "zapach alternatywny". Ten niczego nie udaje - nie musi - sam z siebie jest dobry. Jedyne, co mam mu do zarzucenia, to trwałość gorsza niż wymagam od moich pachnideł. Ale może na ubraniach jest lepiej?...
Buteleczka przeciętna, ale puszka fajna :)

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:próbka

nie nie nie

bazarowy.tak mogę go w skrócie określić. dostałam go w prezencie, sama napewno nie kupiłabym. sama woda jest dziwna, dusząca, mdła, bazarowa;) nie trwała na szczęście;) cena niska, to jedyny plus.nie polecam, oj nie

Używam tego produktu od: użyłam parę razy
Ilość zużytych opakowań: odrobina z 30 ml