Capillary Clear

Capillary Clear

Krem został stworzony specjalnie aby pomóc odzyskać piękną skórę bez pajączków i przebarwień. Jest to krem, dzięki któremu po kilku tygodniach naczynka są znacząco mniej widoczne. Formuła kremu to rewolucyjne połączenie 9 aktywnych składników, powstała na podstawie badań chirurgów plastycznych i kosmetycznych we Francji i USA.
Nie należy stosować podczas ciąży ani w trakcie karmienia.
Aktywne składniki:
* PHYTONADIONE - witamina K1 - naturalnie pozyskiwana z roślin zielonych, jest kluczowa w syntezie protein niezbędnych do koagulacji, znana jako witamina krzepnięcia, pomaga w leczeniu pękających naczyń, zapobiega ich pękaniu.
* BEARBERRY - mącznica lekarska - czyni skórę mocniejszą, jaśniejszą, bez przebarwień, ma działanie ściągające i przeciwzapalne.
* RETINOL pogrubia naskórek, poprawia strukturę skóry i przepływ krwi. Niweluje objawy przebarwień od słońca.
* ARNICA - arnika - składnik pochodzący z arniki - rośliny znanej i używanej od wieków. Arnika została dodana do tego unikatowego kremu, aby rozrzedzić krew w naczyniach krwionośnych. Dodatkowo poprawia przepływ krwi, zmniejsza opuchliznę i redukuje uszkodzenia skóry.
* BIOFLAVONOIDS - bioflawonoidy - pomagają wzmocnić ściany naczyń krwionośnych, czyniąc je silnymi, redukują możliwość ich pękania.
* CALENDULA - nagietek - naturalnie leczy skutki pękających naczyniek, redukuje stany zapalne, zamyka naczyńka krwionośne - zatrzymuje krwawienie.
* ALLANTONIN - alantonina - stymuluje wzrost zdrowych tkanek, posiada zdolność leczenia uszkodzonych naczyń.
* ROSEHIP - rosa - zawiera ponad 77% kwasów tłuszczowych, odpowiada za naprawę niszczonej tkanki, regenerację skóry, zapobiega powstawaniu uszkodzeń w przyszłości.
* ALOE VERA - aloes - przenika do najgłębszych warstw skóry, dostarcza składników odżywczych, dba o właściwe nawilżenie komórek skóry. Zapobiega utracie kolagenu, oraz elastyczności skóry. Aloes pomaga utrzymać właściwe pH skóry, jej jędrność, zabezpiecza skórę przed przebarwieniami, tworzy barierę, która przeciwdziała utracie wilgoci, stymuluje naturalną produkcję kolagenu, ujędrnia skórę.

Cena: 84zł/ 50ml

To ciagle nie to

Mecze sie z tym kremem od 2 miesiecy, nie mogac go skonczyc. Zaczelam w dobrej wierze smarowac cala twarz (po kapieli jak zaleca producent, kiedy pory skory sa rozszerzone i krem z latwoscia sie wchlania uzdrawiajac popekane, widoczne naczynka). Krem fajnie pachnie, super sie wchlania i nawilaza. Bylam zachwycona dopoki nie pojawily sie pierwsze zaskorniki. Teraz stosuje miejscowo z uporem maniaka czekajac na rezultaty. Generalnie nie polecam, krem do najtanszych nie nalezy, a zamiast walczyc z problemami skornymi przysparza nowych.
Ach, jeszcze jedno, krem jest zolty i niestety nieco przyciemnia kolor skory, nie jest to jakos specjalnie widoczne, ale stosowany na noc moze zostawic slady na bialej poscieli. Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:polowa

skuteczny

Mam cerę naczynkową. Jakieś dwa lata temu, kiedy byłam na stażu w Niemczech, bardzo pogorszył się jej stan (stres, klimatyzowane, przegrzane pomieszczenia, skóra podrażniona nieodpowiednim kosmetykiem). Chcąc ratować swoją twarz udałam się na poszukiwania czegoś, co złagodzi permanentny rumieniec i pieczenie na policzkach. Doradzono mi właśnie ten krem.
Pierwsze efekty zauważyłam już po 3 dniach. Ulga... Brak napadów wściekłego rumieńca....
Potem było już tylko lepiej :) Po 3 miesiącach moje naczynka wyraźnie się rozjaśniły, uspokoiły i zbladły. Rewelacja! Nigdy jeszcze nie były w tak dobrym stanie.
Wprawdzie żaden krem nie usunie rozszerzonych naczynek, ale żaden krem nie potrafi zdziałać więcej niż ten :)
Wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 lata temu

nic za duze pieniadze

Krem ma ładne opakowanie ciezki szklany sloiczek, wypełnia go zólty dosc rzadki krem. Zapach niestety nie powala. Nisetety nie widze pozytywnego wplywu kremu na naczynka czy ogolny stan cery. Zurzylam polowe i chyba podziekuje za wspolprace.

Prawda jest chyba taka ze nie ma skutecznego kremu na naczynka....lepiej wybrac sie na zabieg laserowy

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:połowa 1