Regenerujący balsam do ciała - Proteiny owsiane, olejek migdałowy i masło Shea

Regenerujący balsam do ciała - Proteiny owsiane, olejek migdałowy i masło Shea

Sucha skóra skłania się do mocnego uczucia napięcia, łuszczenia i często nawet swędzenia. Olejek migdałowy i masło shea oferują intensywną pielęgnację i usuwają uczucie napięcia. Ekstrakt korzenia lukrecji, prowitamina B5 oraz naturalne nawilżacze działają kojąco i zmniejszają łuszczenie skóry. Naturalne proteiny owsiane zapewniają szybkie złagodzenie swędzenia.

obecnie mój ulubiony :)

Balsam bardzo zacny. Rzeczywiście nawilża skórę, błyskawicznie się wchłania i łatwo rozsmarowuje. Ba, dokonał nawet cudu (owszem, obiecywanego na pudełku): zlikwidował swędzenie w miejscu gdzie ugryzł mnie komar!

Jak na kupny, gotowy kosmetyk ma bardzo dobry skład, mnóstwo dobroci, oleje (nie wiadomo wprawdzie czy nie rafinowane), skwalan, no a owies moja skóra po prostu uwielbia!

Przyjemny zapach, dość słodki, ale to taka słodycz raczej ciasteczkowa, niedusząca. No i cena - 200 ml za niecałe 15 zł -uważam że korzystna.

Obecnie mój ulubiony balsam do ciała.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetny

Dzięki wymianie wizażowej stałam się szczęśliwą posiadaczką tego balsamu. Ostatnio moja skóra cierpi na brak nawilżenia a ten kosmetyk świetnie rozwiązuje ten problem.
Pierwszą rzeczą która mnie zachwyciła w tym balsamie był zapach. Nie nachalny,ale wyczuwalny jeszcze przez jakiś czas od aplikacji. Kosmetyk dobrze nawilzą i odżywia, szybko się wchłania i nie tłuści. Konsystencja jest wprost bajkowa - balsam idealnie się rozsmarowuje na skórze, dając natychmiastowe uczucie odżwienia.
Kosmetyk jest wydajny, ma funkcjonalne opakowanie. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1