Aloe, Lip Balm (Balsam do ust)

Aloe, Lip Balm (Balsam do ust)

Pojemność 4,8 g

Nawilżający balsam do ust z filtrem SPF 8. Już po kilku użyciach znacznie poprawiła się kondycja moich wysuszonych ust. Świetnie pielęgnuje skórę warg dzięki właściwościom nawilżającym, gojącym i regenerującym aloesu. Doskonale chroni również przed mrozem. Małe, zgrabne opakowanie - mieści się w zamkniętej dłoni. Z tym kosmetykiem nie rozstaję się przez cały rok.

OK

Szczerze mówiąc dziwią mnie te negatywne recenzje i ogólna ocena produktu. Kupiłam tę pomadkę pod wpływem impulsu nie sprawdzając wcześniej recenzji - z czego się cieszę bo gdybym widziała te wszystkie negatywne komentarze na pewno bym się nie zdecydowała na zakup. A tak mogłam przetestować koleiny udany produkt.
+ przyjemny zapach
+ nie klei się
+ konsystencja w sam raz
+ nawilża
+ dość długo się utrzymuje
+ nie zostawia białego nalotu (przynajmniej u mnie)

- jedynym minusem jaki zauważyłam jest opakowanie. W prawdzie jest solidne, nakrętka nie wyrabia się zbyt szybko, jednak strasznie się zacina. Często zdarzało się że pomadki nie dało się wkręcić z powrotem i trzeba było pomóc sobie palcem :)

Nie wiem czy kupie ponownie ponieważ jest jeszcze tyle do przetestowania :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

FAJNY.

Miałam go kiedyś, już dosyć dawno, ale wspominam bardzo miło. Poleciła mi go moja znajoma, więc zamówiłam. Bardzo fajny, przyjemny sztyft.

+ bardzo ładny, delikatny, nienachalny zapach.
+ konsystencja, nie klei się, nie waży na ustach, lekko tłustawa, tworzy ładną ochronna powłoczkę na wargach.
+ przyjemnie nawilża, zmiękcza usta.
+ wygodne opakowanie, bo bardzo lubię te małe pudełeczka, te od pomadek Nivea są czasami po prostu niewygodne ze względu na rozmiar.
+ całkiem wydajny, miałam go dosyć długo.
+ nabłyszcza, wygląda estetycznie.

- cena, są lepsze w niższej cenie.
- rozpuszcza się w cieplejszych temperaturach.

Bardzo fajna pomadka, ale ma drobne wady, miewałam lepsze, jednak mimo wszystko polecam, dla mnie była w porządku, chroniła usta przed warunkami atmosferycznymi, ładnie nawilżała. Nie wiem czy ją jeszcze kiedyś kupię, być może tak, ale jest jeszcze sporo, które chciałabym wypróbować.

Używam tego produktu od: już dosyć dawno

Klej biurowy

Tak, jak w tytule - zapach i konsystencja kleju w sztyfcie i taki też "efekt" na ustach (kleju co prawda nie próbowałam, ale zapewne wyglądałby tak samo;)). Pomadka nie nawilża i nie pomaga, bo usta wyglądają po jej stosowaniu gorzej niż przed - spierzchnięte i wysuszone na wiór! Może trochę chroni przed zimnem, ale to potrafi większość pomadek ochronnych. Do tego jest twarda i "tępa" w nakładaniu. I jeszcze ten biały nalot, jaki zostawia na ustach, ugh.... Jest naprawdę jednym z gorszych kosmetyków, jakie miałam "przyjemność" stosować. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: w zeszłą zimę

Manicure - klasyczny

Średnia

Kolejny raz przejechałam się na produkcie z katalogu... Nigdy więcej!

Pomadka... przede wszystkim, po nałożeniu na usta jest \'ciężka\', trudno się rozprowadza i zazwyczaj pozostawia białawą warstewkę. Na dodatek nie da się nałożyć cienkiej warstwy tego kosmetyku ze względu na jego konsystencję. Poza tym, słabo nawilża.

Plusy: ma delikatną, kojącą formułę na bazie aloesu, jest delikatna, raczej nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Fatalny

Plusy:
+nie uczula,
+wydajna,

Minusy:
-pozostawia białą warstwę na ustach,
-ciężko się rozprowadza,
-słabo nawilża,

Produkt marny, nie spełnia swoich zadań. Po zastosowaniu pozostawia bardzo nieestetycznie wyglądającą białą warstwę. Szczerze odradzam.

nienajgorsza

Średnia. Są lepsze, ale też i są gorsze :).

Trochę ciężko się rozprowadza i zostawia białą warstwę (co jest denerwujące, jeśli chcę potem zastosować szminkę). Nawilżenie jest chwilowe, a dodatkowo mam wrażenie, że przesusza usta na dłuższą metę (i muszę koniec końców smarować je co chwilę pomadką ochronną...).
Podoba mi się jej delikatny zapach.

Ogólnie 3 gwiazdki (gdybym nie znała gorszych specyfików tego typu, byłyby 2). Nic nadzwyczajnego.

Zbyt nieprzyjemna w stosowaniu

-matowi, bieli usta
-tępa w nakładaniu
-nieprzyjemne uczucie na ustach po nałożeniu
-jeśli za dużo się wyciśnie, są kłopoty z wkręceniem z powrotem, "zacina się"
-nie warta swojej ceny

+nieco chroni i nawilża
+fajne opakowanie
+bezzapachowa
+nie uczula

Używam tego produktu od:dawna i chyba prędzej wyrzucę niż zużyję
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

średnio na jeża...

Pomadke kupilam mojej mamie,lecz raczej nie jest z niej zbytnio zadowolona. Nie natluszcza dobrze ust, pozostawia biala powloke, jest bardzo twarda w rozsmarowywaniu. Nie ma takich wlasciwosci jak zapewnia producent. Ogolnie nic specjanego, nawet nie ma zapachu ani smaku.

Używam tego produktu od:roku

Białe usta

W zwiazku z faktem że lubie mieć dobrze nawilzone usta zawsze je malując muskam kilka razy szminką. Po zastosowaniu tej pomadki ochronnej moje usta są jasniejsze bo zostaje na nich biała maź.
Szminka jest troche jakby tępa.
Nie polecam

Miałam lepsze

Pomadka niby fajna, jak dla mnie najważniejsze, że nie powoduje uczulenia. Jednak po nałożeniu zostają białe smugi, owszem nawilża i nawet długo utrzymuje się to nawilżenie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Zwykła pomadka

Pomadka jest bardzo przeciętna. Ogólnie rzecz ujmując nie robi krzywdy, ale też nie daje spektakularnych efeków. Ot taki przeciętniak. minus za to, że pomadka łatwo się łamie. Plus za małe opakowanie.

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1-2

Niestety NIE :(

Kolejny balsam który mnie bardzo zawiódł :(

od dawna mam problemy z wiecznie wysuszonym ustami, więc wytrwale poszukuję czegoś co mi pomoże... ten także się nie sprawdził :(

Nie nawilżam, nie odżywia, po prostu mazidełko nadające ustom połysk, nic więcej :(

Zaletą, gdyby działał, byłoby to że jest wydajny :P

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:1 zużyte do połowy