Miss O EDT

Miss O EDT

Piękna, przebojowa, ma świetny gust - oto dziewczyna, która ukrywa się pod pseudonimem Miss O. Jej ulubiony zapach intryguje połączeniem rześkiego grejpfruta i bergamotki z kobiecą słodyczą kwiatów i zmysłowym drewnem sandałowym.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo słodki zapach

Produkt zakupiłam tylko na opakowanie. ( chęć posiadania)
Ogólnie zapach bardzo słodki, dla osób które lubią takie słodycze polecam.
Jeśli chodzi o jego trwałość to mam mieszane uczucia. Ponieważ nie wiem czy czuć tak długo go, bo mi nie odpowiada czy po prostu jest taki trwały.

Używa produktu od: próbka

Przyjemny zapach

Pamiętam jak dostałam go w prezencie..

Plusy:
- bardzo ładny, kwiatowy, delikatny zapach
- uroczy flakon

Minusy:
- ta "pompeczka" jeszcze przed skończeniem się perfum, popsuła się
- dostępnosc
- bardzo krótkotrwały
- cena

Przerost formy nad treścią.

Wyjątkowo przeciętny zapaszek. Nie ma w sobie niczego intrygującego. Szukam w tej kompozycji jakiś pozytywnych cech i zmarnowałam na to kilka minut swego życia. Mamy tutaj bukiet sztucznych kwiatów suto spryskanych landrynkami. Zapach jest różowy. Słodko- owocowy. Taka syntetyczna landryna. Nie rozwija się w żadną stronę, bo po co? Wystarczy, że zalotnie zamacha swoim pomponem w stronę jakiegoś jelenia z grubym portfelem i jest ustawiona na kilka lat. A może i całe życie?
Flakonik całkiem ładny, nie przeczę. Ale niefunkcjonalny. Nieszczelny.
Zawartość różowiutka, landrynkowa, nietrwała. Cena zawyżona.

Używałam miesiąc, reszta się rozlała.

Ups.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Fajny zapach dla koneserek

ZAlety:
- śliczne, dziewczęce opakowanie z pompką w stylu retro - świetna gratka dla kolekcojnerek
- zapach jest dziewczęcy, lekki, kwiatowy
- na początku lekko duszący, jednak później cały alkohol się utlenia i pozostaje wyłącznie miły zapach na skórze
- nie barwią ubrań
- aplikator w formie pompki dozuje idealną, mała ilość perfum
- ozdobny piękny flakonik

Wady:
- zapach jest krótkotrwały
- ten aplikator trochę sie zacina
- trzeba uwazać żeby nie przechylać flakonika bo perfumy mogą się wylać - nie nadaje się do noszenia w torebce

Miss Piggy i gwiazdki Disneya polecają :)

Miły dla nosa, banalny, prosty, fajnie wygląda. Nie jest jakiś bardzo osobisty, nie jest też sensualny, czy bliskoskórny. Po prostu ładny. Nastoletni. I tyle.

Jak dla mnie przebajerzone opakowanie (ale chyba to właśnie miało zamaskować małowymiarowość zapachu), trwałość 3-4 godziny.

Może być

Kupiłam ją raz, bo zapach spodobał mi się na str zapachowej. Zapach miły, lecz troszkę dla mnie za słodki. Bergamotkę faktycznie wyczuwam, ale mimo, że producent napisał, że w składzie jest grejpfrut, to nie umiem go wyczuć... a szkoda. Perfumy utrzymują się na ciele max do 3-4 godzin, czyli tak jak przeciętniaki. Myślę, że zapach ten bardziej pasuje do nastolatki niż do mnie- mam teraz 28 lat. Pachnie troszkę banalnie.

Używam tego produktu od: miałam w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

dość dobry

Zapach bardzo ładny słodki, owocowy. Raczej na dzień, wiosną lub latem. Nie podoba mi się jego trwałość. Bo jest bardzo nietrwały, po godzinie już go nie czuć. Ma prześliczne opakowanie.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Słodki, ale delikatny

Jeden z nielicznych słodkich zapachów, który lubię

Plusy:
+ zapach, słodki, ładny, ale czasem mam od niego mdłości :P
+uroczy flakonik!

Minusy:
-cena
-trwałość tragiczna, ulatnia się po 15 minutach
-na dłuższą metę męczący

Dla lubiących słodkie zapachy-ja wolę rześkie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Lekki i przyjemny

Perfumy zamowilam ze wzgledu na buteleczke.Zapach znalam przelotnie,czasami czulam od kolezanki i stwierdzilam ze zapach jest ladny i prosty,wiec bedzie idealny na szarawe,zimowe dni.Taki dzienniak,niezobowiazujacy;)
Jednak gdy Miss O zagoscila w moim domu, zawladnela mna i chcialam czuc te perfumy caly czas.
Rozowy plyn,w niezwykle slodkiej buteleczce,takiej ala perfumy dla lalki \'barbie\'.
Sam zapach jest bardzo lekki,przyjemny,slodki,jest jak podmuch wiosennego wiatru,lekko chlodny, ale nadwyraz przyjemny i odswiezajacy ;)
Wyczuc mozna rozowego grejpfruta i bergamotke ktora dodaje calej kompozycji lekko kwaskowaty \'posmak\'.
Miss O to zapach romantyczny,kobiecy ,dziewczecy,nienarzucajacy sie,sloneczny ,radosny.Smialo mozna go sprezentowac,krzywdy nie wyrzadzi a wydaje mi sie ze wiekszosci kobiet przypadnie do gustu.Kompozycja jest prosta,umiarkowana ,ale nie plaska i tandetna.Zapach ma cos w sobie,jakies pazurek ktory przelamuje cala pospolitosc ;)
Miss O bardzo przypadla mi do gustu,zuzyje z checia swoje 50ml ,nawet mysle o zrobieniu zapasu ;)
Perfumy swietnie nadajace sie na wiosne /lato.
Butelka fajna,ze switasna papeczka,ktora niestety z lekkim trudem dozuje perfumy :(
Zapach nie nalezy do najtrwalszych jakies 3h i nie ma po nim sladu,a dodatkowa aplikacja poza domem raczej nie wchodzi w rachube,ze wzgledu na szybkie uszkodzenie popmpki ;)

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Uwielbiam go

Uwiódł mnie ten zapach!
Jest delikatny, nie przyprawia o mdłości. Bardzo kobiecy. Niby słodki ale nie duszący. Dla mnie jest wyjątkowy. A mój mąż chodzi za mną jak ćma gdy jestem po aplikacji tych perfum :)
Zakochałam się w tej pompce. Bardzo fany pomysł na opakowanie.

świetny!

To jest mój idealny zapach! Pierwszy flakonik dostałam przypadkiem. Zapach jest słodki ale nie duszący. Uwielbiam go, niestety utrzymuje się krótko na skórze. Flakonik jest faktycznie przepięknym, niestety ostatni flakonik wylał mi się w bagażu podczas podróży, ale z pewnością nie był ostatni. Ten zapach sprawia że mam udany dzień i czuję się świeżo oraz pewnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Śliczny

Zapach dostałam mna urodziny. I niewieli mówiąc jestem nim po prostu zachwycona! Słodki, wydajny, długo się utrzymuje i ten cudowny flakonik! *.* Jedyne co mam do zarzusenia to cena, więc zawcze czekam na promocje. :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Dwa i 1/2