Nivea Hair Care, Silky Shine, Szampon do włosów normalnych `Połysk jedwabiu`

Nivea Hair Care, Silky Shine, Szampon do włosów normalnych `Połysk jedwabiu`

Szampon Połysk Jedwabiu to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony cennymi proteinami jedwabiu i delikatnym ekstraktem z orchidei nadaje włosom olśniewający połysk. Ożywia włosy i nadaje im olśniewający połysk. Sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie. Delikatny dla włosów i skóry głowy, do codziennego użycia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, Polyquaternium-10, Vanilla Planifolia, Hydrolyzed Silk, Niacinamide, Oryzanol, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dipropylene Glycol, Glycerin, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Phenoxyethanol, Parfum

Cena: ok. 9zł / 250ml

porażka

jak dla mnie szampony z nivei to kompletna porażka. dałam szansę, spróbowałam, by nie być gołosłowną, ale zawiodłam się i natychmiast pożałowałam wydanej dychy. włosy są po nim klapnięte, bez życia, matowe, po kilku godzinach już się tłuszczą i nie dają się za nic ułożyć...

Używam tego produktu od: raz się zdarzyło
Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Obciaza moje wlosy

Kupilam, bo zachwycil mnie zapach. Naprawde cudowny - ladniejszy niz zapach mojego faworyta Nivei o zapachu lotosu. Moje wlosy sa po nim miekkie, pachnace, dobrze sie rozczesuja ale niestety ten szampon bardzo obciaza moje wlosy. Lotosowy tez lekko obciaza, ale w sam raz, bo moje wlosy sa z natury cienkie i puszyste (nie lubie tego), wiec delikatne obciazenie jest w moim przypadku wskazane, dodatowo dodaje objetosci moim wlosom. Szampon "Polysk jedwabiu" obciaza je za mozna i mimo cudownego zapachu nie uzyje go chyba wiecej. Mimo wszystko daje czworke za zapach :)
Użylam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań:jedno

NiuuuchaśśnY :)

Prawiee saame plusiki :)
+super piaanka :)
+lasniace wlosy :)
+odbuwaane wloski
+jedwbiste takie o :)
+jest bardzo delikatne dla skrory glowy i wloskow :)
MinuusY :(
-nie jest wydajny :(

wrastające włoski

ok aaale...

plusy:
+ ślicznie nabłyszcza
+włosy są wygładzone i dobrze się rozczesują
+ piękny zapach :)
+ niska cena

a wady...
- mało wydajny, zawsze muszę wylać bardzo dużo na jedno mycie bo inaczej się nie pieni
- może to spowodowane czym innym ale kiedy używałam tego szamponu bardziej wypadały mi włosy

ogółem na 3+ bo te minusy dają o sobie znać :-p

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Lubię go :) milutki

Używam go już ponad pół roku i jestem zadowolona. Nie plącze, moje niezdyscyplinowane włosy nawet nieźle się po nim układają :) Mąż zachwyca się zapachem moich włosów gdy wyjdę z kąpieli. Plusem jest też, że zawiera niewiele składników, tak więc niewiele chemii... W promocjach w Hipermarketach czy Rossmannie jest dostępny nawet za 6,19zł

Używam tego produktu od: ponad pól roku
Ilość zużytych opakowań: około 10

Super ! :D

Ten szampon jest naprawdę dobry ! Zostawia na włosach "śliską" warstewkę, która nie przeszkadza osobie z włosami normalnymi, ale tej z przetłuszczającymi się włosami może przyspieszyć przetłuszczanie się włosów ...

Plusy :D
` ślicznie pachnie
` dobrze nawilża włosy
` czupryna jest odżywiona i naprawdę lśniąca !

Minusów nie widzę; cena przystępna, a szampon wydajny :)

Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ok

Do tej pory używałam szamponu Timotei do włosów farbowanych i byłam zadowolona ale mimo wszystko postanowiłam zmienić na inny bo moje włosy się przyzwyczaiły. Wybór padł na Nivea, ponieważ do tej pory byłam zadowolona z kosmetyków tej firmy. Na szczęście się nie rozczarowałam. Włosy po umyciu są miękki, czyste, pachnące i pięknie się błyszczą. Skóra głowy mnie nie swędzi, co zdarzało się po innych szamponach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i na razie tylko ten szampon i długo, długo żaden inny:)Używam tego produktu od:1 miesiąca

Mocno średni.

Plusy:
-ładne opakowanie
-przyjemny zapach
Minusy:
-mało wydajny
-nie zauważyłam żadnego wyraźniejszego połysku,ani wygładzenia,a przecież w nadziei na to nabyłam produkt.

Ogólnie zwykły szampon.Myje włosy,ale trudno to uznać za zaletę :).

Używam tego produktu od:około 3 tygodnie

polecam

Zdecydowanie polecam! Długo szukałam szamponu dla siebie i oto znalazłam ;) włosy po nim naprawdę ładnie sie układaja, są miękkie, lśniące i ładnie pachną :) nie wiem czy szybko się przetłuszczaja, bo myję włosy codziennie i tak ;p ale to raczej z przyzwyczajenia niż z konieczności :)

Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

średni

Dobrze myje, ładnie się włosy rozczesują, połysk może i jest, ale szybko się przetłuszczają, co go dla mnie dyskwalifikuje. Może sprawdzi się na bardziej suchych włosach.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Naprawdę nabłyszcza!

Dodaje włosom blasku, ładnie pachnie, daje fajną, gęstą pianę. Raczej do używania z odżywką, bo mogą być kłopoty z rozczesaniem długich włosów. Ogólnie jestem z niego zadowolona:)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Nie polecam

Plusy:
+ladnie pachna po nim wlosy i dale lekki polysk,

Minusy:
-powoduje swedzenie skory glowy,
-spowodowal u mnie łupiez w niektorych miejscach na glowie,
-mam wrazenie, ze wysusza skore i wlosy szybciej mi sie przetluszczaja,
-ciezka konsystencja.

Nie polecam :/
Jakosc szamponow Nivea jest niestety wg mnie niska.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni