Crayon Yeux (Kredka do powiek)

Crayon Yeux (Kredka do powiek)

Pojemność 0,9 g

Kredka przeznaczona do makijażu oka. Pozwala uzyskać precyzyjny i trwały makijaż. Formuła zawiera olejek jojoba, dzięki czemu dodatkowo pielęgnuje delikatną skórę. Bogaty wybór kolorów pozwala na eskperymentowanie z makijażem. Zmywać wacikiem nasączonym specjalnym płynem do demakijażu.

Rozczarowała mnie

Kredka ta mnie bardzo rozczarowała.

Plusy:
+ intensywny kolor (posiadam czarną)

Minusy
- lubię miękkie kredki ale ta jest już za miękka
- największy minus: okropnie się rozmazuje
- po naostrzeniu temperówka jest cała "obklejona" kredką
- bardzo mała wydajność
- cena zupełnie nieadekwatna do ilości oraz jakości

Lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego

Używam tego produktu od: używałam około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Beznadziejna

Kredkę mam w kolorze blekitno-chabrowym i to jedyny plus za który daje gwiazdkę. Kolor jest piękny i to tyle. Do minusów zaliczam zbyt wysoka cenę jak za taka małą kredkę. Narysowana nią kreska jest średnio trwała i trzeba sporo nią "przejechać" żeby była wogole widoczna. Rysowanie kreski to jakaś tragedia, kredka jest bardzo twarda. Nie polecam.

Stały gość w mojej kosmetyczce

Jestem wierna tej kredce już od bardzo dawna, ponieważ nie zawiodła mnie jakością, nie łamie się, jest miękka i trwała. Moja ulubiona - ciemnobrązowa :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Studio fryzur kucyk Beyonce

trwała,łatwa aplikacja,dobry kolor

1.miękka, dobrze sie nią rysuje nawet dla początkujących
2.łatwo sie temperuje ,nie ma dużych ubytków przy temperowaniu, dzieki temu starczy na dłużej
3. trwała, długo sie trzyma , nie rozmazuje się
4. mega kolor brąz taupe, szary braz jako alternatywa dla niefajnej dla blondynek czerni
5. inne zasosowanie jako kredka do brwi ,tak super miękka, że łatwo maluje włoski, a kolor tez fajny dla blondynek nie czerń i nie ciemny brąz

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

rozmazuje się!

Mam dwa kolory- biały i niebieski.
Białej kredki używam do linii wodnej i jest ok, natomiast niebieska to całkowita porażka!
strasznie się rozmazuje, odbija się n górnej powiece, a gdy pomaluję dolną to już po 10minutach mam wielką niebieską plamę pod okiem.
nie polecm

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszej kredki

dokładnie taka, jakiej szukałam

posiadam dwa kolory: bardzo jasny niebieski i niebieski. bałam się, ze tego jasniejszego nie będzie dobrze widać na powiece, ale kreską bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. nakłada się świetnie i bez najmniejszego problemu, jest miękka ale nie łamliwa, ale przede wszystkim ma świetny, intensywny kolor. zdecydowanie produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: pól roku, ale dość rzadko
Ilość zużytych opakowań: dwa

A ja ją bardzo lubię

Posiadam dwa kolory : 207 i 211. Obie brązowe, z czego ta pierwsza trochę jaśniejsza. Jestem z nim zadowolona. Są w identycznych odcieniach jak moje tusze, także zawsze mogę sobie je fajnie skompletować ; ) Małe wprawdzie są, ale wydajne. Nie zauważyłam jakiś problemów przy temperowaniu ich. Nie rozmazują się bez potrzeby, całkiem długo się utrzymują. Myślę, że cena jak najbardziej adekwatna do jakości. W sumie nie mam się do czego przyczepić. A pól gwiazdki w dół za tą średnią trwałość . Są kredki, które trzymają się dłużej. Ale i tak ją lubię i bardzo polecam : ]

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, w przypadku jednej i drugiej ; ]

Polubiłysmy się :-)

Mam 3 odcienie tych kredek i wszystkie sobie chwalę: kawowy, metaliczna śliwka i grafit ze srebrnymi drobinkami.
Mają optymalna miekkość, świetnie nadają sie do makijażu, przy roztarciu robią za cień do powiek, nie uczulają, mają ciekawe odcienie.

Jedyny minus to faktycznie mała wydajność - kredki sa krótkie, a ze względu na miękkośc trzeba je częściej temperować.

Mnie i tak odpowiadają - na pewno będę po nie wracać.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:4 sztuki

+/-

Mam jasno zielony kolorek - kredka jak kredka, nadaje ładny połysk z interesującym kolorem, średnio długo się utrzymuje, nie uczula mnie. Kupiona na promocji, więc nie narzekam na jakość w stosunku do ceny.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nigdy wiecej

Moja negatywna ocena spowodawana jest kiepska wydajnoscia. Ja ja kupilam we wroclawskiej Sephorze za 19 zl, totalne nieporozumienie... mianowicie, kredka strasznie malenka jak za taka cene, dodatkowo fatalnie sie ja temperuje (to drewienko jakies kiepskie), a ze kredka jest bardzo miekka czesto przy temperowaniu sie lamie, a wiec tym samym trzeba temperowac jeszcze raz i ubywa jej strasznie duzo. pomalowalam raptem pare razy i juz nie ma polowy kredki. Polecam tylko tym osobom, ktore maja chęc na jakis konkretny odcien, bo jesli czarna lub biala... no to kupie juz innej firmy, bo nie rozni sie tak jakoscia od innych marek, nawet tanszych. Aha, ja kupilam kredke czarna (a dokladnie "02 glitter black) ktora na kredce ma wyrazne srebrne drobinki, niestety na powiece nie ma po nich nawet sladu.Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Moja ulubiona kredka

Nie wiem skąd tak słaba ocena tej kredki.Trochę się zdziwiłam gdyz dla mnie nie ma zbyt wielu wad.Kredke kupiłam przez przypadek gdy po małych zakupach w sephorze zauwazylam ją w promocji za 3 zł zakupilam skuszona cena i nie załuje!!! Bez wątpienia najlepsza kredka której uzywałam do tej pory.Nie jeszcze KWC gdyż szukam nadal mojego kredkowego ideału.
Plusy:
-sliczny brązowy kolorek
-miękka!swietnie maluje się nią kreski na powiece jak i podkresla oko.Mozna ją rozcierac wtedy efekt jest bardziej smoky
-trwala u mnie trzymała sie caly dzien
-cena! nawet te 10 zł bez promocji to nie duzo za taką jakość

Minusy:
-niestety dosc niewydajna
-ciezko ją naostrzyc rysik sie łamie ale to chyba moja wrodzona ułomnosc z kazdą kredką mam problemy:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zdecydowanie NIE!

Namalowanie tą kredką kreski na oku graniczy z cudem.

Tak jak ktoś już wspomniał, na ręce wydaje się miękka, a po powiece w ogóle nie maluje!

Nie mam zamiaru męczyć i rozciągać powiek dla i tak marnego efektu - jak już się kreskę namaluje, to kolor i jego intensywność pozostawiają wiele do życzenia.

ODRADZAM!

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: prawie nic