Utwardzacz do paznokci witaminą E, olejkiem z pestek moreli, prowitaminą b5

Utwardzacz do paznokci witaminą E, olejkiem z pestek moreli, prowitaminą b5

Utwardzacz do paznokci z witaminą E, olejkiem z pestek moreli, prowitaminą b5.
Zapobiega przebarwieniom, łamaniu i rozwarstwianiu się paznokci. Chroni je i wzmacnia. Przedłuża trwałość i świeżość lakieru, zapobiega jego odpryskiwaniu. Może być stosowany jako podkład pod lakier kolorowy, bądź jako warstwa nawierzchniowa. Pozostawia trwałą i gładką powłokę. Zawiera witaminę E, olejek z pestek moreli i prowitaminę B5, które odżywiają i pomagają w utrzymaniu prawidłowej kondycji paznokci.

Bardzo dobra baza

Zalety:
- skutecznie i długotrwale utwardza paznokcie i wzmacnia płytki
- ma działanie regenerujące i odżywcze dla paznokci
- zapewnia trwały efekt bez odpryskiwania przez 5 dni
- ma wygodny cienki pędzelek
- nadaje neutralny bezbarwny połysk
- niska cena

uwielbiam!!

dzięki temu preparatowi lakier trzyma mi sie caly tydzien!! nawet najgorsze, najbardziej badziewne lakiery trzymaja sie megadlugo!
w dodatku paznokcie pieknie sie blyszcza

Używam tego produktu od: poltora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

przedłuża trwałość lakieru!

Na ten produkt trafiłam przeszukując koszyczek z lakierami mojej mamy. Na początku zaznaczę, że mam wersję bezbarwną, 3 w 1, tak jak kilka Wizażanek poniżej. Utwardzacz ten przez dłuższy okres czasu stosowałam jako bezbarwny lakier, zamiennie z innymi produktami. W tej roli spisuje się dobrze – bardzo szybko schnie, ładnie błyszczy, paznokcie są bardziej odporne na uszkodzenia. Od jakiegoś czasu maluję paznokcie beżowym lakierem z Inglota z kolekcji matowej – bardzo fajny kolor, ale trwałość zatrważająca.. Na moich paznokciach ten lakier wytrzymywał jeden dzień, następnego dnia z reguły musiałam zmywać lub poprawiać, a o kontakcie paznokci z wodą można zapomnieć – mycie naczyń czy włosów (a często wystarczyło samo mycie rąk!) w przypadku tego lakieru działało jak zmywacz ;).

Jakiś czas temu znudził mi się matowy efekt, więc postanowiłam nałożyć coś błyszczącego na wierzch. Tutaj na scenę wkracza utwardzacz Eveline.

+ łatwo się rozprowadza
+ na moich paznokciach schnie błyskawicznie, czy sam, czy na innym lakierze
+ naprawdę widzę różnicę w odporności lakieru!

Ostatnio malowałam paznokcie w poniedziałek (jest czwartek), zaliczyłam w tym czasie dwa mycia głowy i trzy prysznice – lakier dalej trwa w niezłym stanie na swoim miejscu, musiałam jedynie zmyć i poprawić dwa paznokcie. W porównaniu z poprzednim wynikiem samego lakieru (jeden dzień, byle kontakt z wodą i schodził płatami) utwardzacz Eveline świetnie się sprawuje (4 dni, nie oszczędzając paznokci!).

Nie mam wielkiego doświadczenia z utwardzaczami, ale i tak jestem pod wrażeniem – od czasu jak używam utwardzacza Eveline zmywam lakier tylko dlatego, że nudzi mi się kolor, a nigdy wcześniej nie udało mi się utrzymać lakieru na paznokciach chociażby przez dwa dni.

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić: słaby połysk, a preparat jest podobno nabłyszczający. Połysk jest, ale taki sobie, mało spektakularny ;) Więcej grzechów nie pamiętam i serdecznie polecam! Pewnie nie jest to najlepszy możliwy utwardzacz, ale za te kilka złotych efekt jest naprawdę satysfakcjonujący.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Mało co robi

-Lakier bardzo długo schnie malując paznokcie nawet kilka godzin przed snem rano budzę się z odciskami pościeli na nich,
-użyty samodzielnie odpryskuje po jednym dniu, nałożony na lakier nie zapobiega ścieraniu się koloru, ani odpryskom,
-nie utwardza, lakier jest bardzo miękki, podatny na wgłębienia,
-mało odporny na wodę, środki czyszczące, po kąpieli schodzi niemalże płatami,
-cena według mnie jest za wysoka biorąc pod uwagę jakość,

-nałożony bez towarzystwa innego lakieru schnie dużo szybciej,
-nie gęstnieje, długo jest zdatny do użytku,
-nie niszczy paznokci,

Jak dla mnie to takie \'nic\'.
Używam tego produktu od:miałam go z rok

Dobra rzecz!

Podebralam ten lakier mojej mamie, bo ona go nie uzywala, a mi byl potrzebny. To naprawde dobry produkt! Wspaniale utwardza paznokcie, zapobiega lamaniu sie, nie odpryskuje szybko(trzyma sie ze 3 dni, u mnie to duzo). Nie wiem czy to zludzenie, ale paznokcie nawet po zmyciu tego lakieru sa jakby mocniejsze, wiec mozna nazwac go odzywka. Jest dosyc wydajny, jak nie smarujemy nim paznokci caly czas. Jednak gdy juz bedzie go mniej niz polowe, zaczyna gestniec i ciagnac sie niemilosiernie...
Trwalosc lakieru przedluza, chociaz czasem moze sie zdarzyc ze zejdzie calym platem, nawet jak nalozy sie go samego na paznokciec. Ale rzadko.
Schnie tak jak zwykly lakier, jezeli jest sam na paznokciu. Z innym lakierem rzeczywiscie troche dlugo, ale da sie wytrzymac.
Mialby 4, ale za to odzywienie dam mu 5, a niech strace...:)
P.S Ja mam ten lakier przezroczysty w buteleczce.

Używam tego produktu od:lata.
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 0.

bardzo dobry produkt

Na wstępie chciałam zaznaczyc z eta odzywka nie wystepuje (w ogole albo juz) w takim opakowaniu. Ja ja mam w takim http://www.eveline.com.pl/product/id/1589.Utwardzacz_do_paznokci_3w1.html .

Kupilam za 10 zlw drogerii Natura. Szykalam dlugo takiego preparatu. nie chcialam zeby byl drogi ale zeby ladnie przedluzal trwalosc lakieru. nie hcodzi mi to o trwalosc np 7 di po widac wtedy juz"odrosty" ale taka trwalosc zebym nie musiala co drugi dzien malowac paznokci ;) kupuje czesto lakiery golden rose, vibo, beauty simple. maja swietne kolory ( ostatnio ubstwiam szare i beze) niestety nie trzymaja sie dlugo.

uzywam tak z emaluje 2 warstwy lakieru a potem 1 albo 2 tego preparatu

a teraz najwazniajsze ;) dzialanie:
na prawde swietnie wzmacnia lakier- zazwyczaj po 24 h na moim ulubionym szarym lakierze na koncowkach mialam juz takie biale starte paseczki. obecnie po 3 dniach paznokcie sa nienaruszone ;)

musze przyznac ze wreszcie powroce do malowania french manicure!!!

minusem jest chyab to ze faktyczne dlugo schnie. no ale czego mozna sie spodziewac po 3-4 warstwach lakieru n paznokciu ;)? nie jest to wysuszacz wiec nie wymagam od niego natychmiastowego schniecia Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przedłuża trwałość lakieru

Kupiłam przypadkiem , bo szukałam lakieru bezbarwnego i akurat ten produkt wpadł mi w oko. Nie spodziewałam się przedłużenia trwałości lakieru, a tu taka niespodzianka:)
Zdecydowanie przedłuża trwałość lakieru, co czasami bywa irytujące, bo chce już się zmienić kolor a tu paznokcie jeszcze w stanie idealnym;)
Dodatkowo nadaje lekki połysk.
Raz zrobiłam test i pomalowałam paznokcie u jednej ręki z utwardzaczem, a u drugiej bez - efekt mnie zaskoczył;)Bez utwardzacza odpryski po 3 dniach, z utwardzaczem po tygodniu nie naruszone:)
Zapobiega również spieraniu, wyblaknięci koloru. Daje efekty nawet podczas zmywania czy prania.
Schnie tyle samo co standardowy lakier:)

Bardzo długo schnie!

Kupiłam zachęcona opinią znajomej. Tylko, że ona ma wersję bezbarwną. ja różową (innej nie było).
zacznę może od minusów, a w zasadzie jednego - potwornie długo schnie! malowałam paznokcie przeważnie wieczorami potem oglądałam jakiś film, jakby nie było miał z 1,5h na zachnięcie...a gdzie tam. kładłam się spać i budziłam z odgnieceniami od kołdry na paznokciach.
a jako lakier podkładowy też się nie sprawdza, lakier w ogóle nie chciał na nim schnąć.
jedynie na samych paznokciach jest nieźle, ale tylko jedna warstwa.
na plus jest to, że lakier rzeczywiście trzyma się na pewno tydzień w niezmienionym stanie (szkoda, że te odgniecenia nie znikają...). utwardza paznokcie. są mocniejsze.
kupię ten produkt jeśli spotkam białą wersję, bo co z tego że mam twarde paznokcie skoro każdy manicure jest popsuty...

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jestem na tak

Zdecydowanie polecam kupilam w cenie promocyjnej za ok. 5.50zl i jestem mega zadowolona. Ale chciałam zaznaczyć, że moja wersja lakieru jest bezbarwna -nie różowa.
Utwardza bardzo dobrze, dzieki temu french na paznokietkach trzyma się ok. tygodnia. Jestem bardzo zadowolona bo właśnie o taki efekt mi chodziło. Schnie tak faktycznie ok. 30 min. (ale ja nakładam 2-3warstwy lakieru do francuskiego plus 2 warstwy utwardzacza). Jednak malując paznokcie zawsze staram poświęcić na to jakąś godzinkę, a efekt mam na tydzień, więc chyba warto ;-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nie wiem

Kupiony rok temu. Mam mieszane uczucia. Odpryskuje juz po 2 dniach, nie widze by pielegnowal plytke. Zle znosi towarzystwo lakieru sally h. i loreala. Razem nie tworza pary i zdzieraja sie niemilosiernie, juz na drugi dzien, czyli jeszcze w pierwszej dobie, ale za to ta cena...

Używam tego produktu od:roku ponad
Ilość zużytych opakowań:jedno

za długo schnie

używany sam- schnie pół godziny 1 warstwa, :eek: po 2 dniach odpryskuje, czego na szczęście nie widać skoro jest przezroczysty
na lakier - wydłuża schnięcie, lakier długo jest miękki, robią sie wgłębienia, gdyby jeszcze przedłużał trwałość to można sie poświęcić, a tu - nic, po 3 dniach na lakierze robią się pęknięcia i trzeba zmyć
duży plus za cene, pojemność i to, że nie gęstnieje w buteleczce - mam go ponad 2 lata
nie zmienia tęz koloru białego lakieru do frencza, mimo że jest lekko różowy

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: połowa

pomaga

Kupiłam ten utwardzacz jako jedyny jaki był w sklepie. I nie rozczarowałam się, chociaż może rzeczywiście czasem dłużej zasycha. Jest dosyć trwały.
W moim przypadku nie zgęstniał, mimo że zostało go już mniejsza połówka.
Cena również przystępna- 6,50 zł.
Nie wiem czy kupie go jeszcze. Jestem z niego zadowolona, ale wciąż poszukuję...Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego