Teint Innocence Naturally Luminous Fluid Makeup SPF 12

Teint Innocence Naturally Luminous Fluid Makeup SPF 12

Stworzony był z myślą o uzyskaniu efektu idealnej, gładkiej skóry dziecka. Chanel postawiła na naturalność - ten puder nie matuje, ale stapia się z naturalną barwą skóry, rozmywając niedoskonałości dzięki zawartości pigmentów.

Podkład zawiera witaminy F, E i B5, które mają chronić skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych i starzeniem. Zawiera filtry przeciwsłoneczne SPF12.

DOBRY!!:)

Produkt niewątpliwie stworzonyz myślą o młdej cerze, bez problemów. Podkład pięknie wygładza, nie zatyka porów, normalizuje kolory i rożświetla.
Dla mojej cery bardzo dobry i polecam go kobietom w wieku ok 25lat-bez głębokich/widocznych zmarszczek., z cerą bez problemów t.j trądzik, widoczne przebarwienia.

Po nałożeniu 1 warstwy, uzyskujemy bardzo naturalny efekt, przy 2 warstwach również delikatnie matowi.

Nie tworzy efektu maski/wtapia sę w naturalny kolor skóry.

Super nawilża:)

Duzy plus za wydajność

Co do rozprowadzania...hmmmm jest ok ale mogło byc lepiej:)
Polecam rozprowadzanie za pomocą ,,skunksa\'\',nie polecam rozprowadzania go paluchami.
Duży minus za brak pompki, znacznie utrudnia to prace;/

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

NIE!

dla mojej skóry tragiczny :cojest:
po kilku godzinach złazi z twarzy, tworzy brzydkie świecące "placki"
można dosłownie zbierać go z twarzy :D
wystarczy dotknąć nieumyślnie ręką twarzy i jest cała w podkładzie ;)
nie zapomnę jak po 2h od nałożenia spojrzałam w lustro i byłam w szoku jaką "ślicznie" świecącą mam twarz :D
nigdy więcej ;)
oczywiście opakowanie bez pompki przy takiej cenie podkładku to żenada :D

Naturalny efekt

Jestem zadowolona z tego fluidu, naprawdę. Mam dwa odcienie 10 Albatre i 20 Cameo /na załączonym zdjęciu od lewej/. Albatre używam zimą, a ciemniejszego latem.
Opakowanie jest bardzo ładne - wiadomo firma. Bardzo lubię ciężkie zakrętki Chanel i ten ich charakterystyczny "klik". Do nakładania palcem trzeba się przyzwyczaić - ja wstrząsam butelką i zbieram tylko to, co osadziło się wewnątrz nakrętki.
Przyznaję, ze podkład nic nie kryje, ale akurat nie mam z tym problemów, mi zależało na efekcie ujednolicenia, rozświetlenia i gładkości, uważam, że ten fluid to zapewnia. Zauważyłam, że pod spód trzeba położyć najpierw jakiś tłustszy krem lub olejek.

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

Kiedyś był KWC

Kiedyś zdecydowanie był moim KWC, ale niestety kolor, którego używałam nigdy nie był dostępny w Polsce (kupowałam w UK), a teraz nie jest już nawet produkowany. W związku z tym z bólem serca się z nim rozstałam. Gdyby nie to, pewnie nie zamieniłabym na inny.

Plusy:
> przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nietłusty
> idealny dla mnie stopień krycia, ukrywa to czego nie chcemy pokazać, ale ładnie eksponuje naturalny kolor buzi
> doskonale się wtapia, nie tworzy maski nawet jeśli się nałoży trochę za dużo
> długo się utrzymuje (do ok. 9 godzin)
> nie zatyka porów
> odcień był wprost stworzony dla mojej jasnej karnacji
> dość wydajny
> delikatnie nawilża
> posiada filtry

Minusy:
> opakowanie bez pompki, ale ja sie przyzwyczaiłam

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

lekki zawód

No cóż, może ciut lepiej bym go oceniła, gdyby to był podkład z dolnej, ewentualnie średniej półki, ale za tę cenę można spodziewać się efektu bliskiego do \'wow\'. Przynajmniej ja wychodzę z założenia, że jeśli w coś inwestować, to w to,w co warto, a w innych przypadkach po co przepłacać? Mi on przypomina fluid Lirene :/
No ale do rzeczy:
Pierwsze wrażenie - podkład niby nie gęsty, a ciężko się rozsmarowuje. Przez to użyłam go więcej niż normalnie, co dało niefajny efekt, bo nie wyglądało naturalnie, chociaż nie była to nie wiadomo jaka ilość. Krycie kiepskie, właściwie w strategicznych miejscach wyglądałam gorzej, co się tylko pogłębiało w miarę upływu czasu. Bo o ile zaraz po nałożeniu podkładu efekt - choć nie zadowalający w pełni, ale jest akceptowalny - potem ewoluuje w coraz to gorszym kierunku, a na koniec dnia zostaje na twarzy coś na kształt \'widać, że czymś się smarowałaś, ale cholibka nie wiem co to\'. Mi to wygląda po prostu na pozostałości podkładu, coś zostało, coś się ulotniło (nie wiem gdzie i jak?). Przy wieczornym demakijażu też go niewiele na waciku, oj niewiele. Makijaż nie przetrwał nawet 6 h w temperaturze pokojowej. Nie wyobrażam go sobie w lecie, co sugerowała inna recenzentka :-)
Ponadto faktycznie nie matuje, twarz niby jest rozświetlona, ale tak jakoś płasko i nieładnie, a po kilku godzinach wygląda już raczej jak twarz, która wymaga zmatowienia, a nie świeża, wypoczęta, rozświetlona buźka.
Podkreślił mi skórki na nosie w miejscach, gdzie przykładamy chusteczki do smarkania ;) w sumie myślałam, ze już się ich pozbyłam, ale on uwidocznił wszystko.
Miałam kolor 40 beige - ładny beżyk, bez żadnych różowych pigmentów, dość ciemny.
I na przekór innym Wizażankom uważam, że wcale nie jest on taki lekki i naturalny, a dla cer bezproblemowych lepsze by już były chyba lekkie podkłady, chociażby Clinique. Ale co kto lubi oczywiście :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: miniatura

Obejde sie bez...

niego: nie daje mi nic, co skusiloby mnie do regularnego stosowania. Efekt po nalozeniu TAKI SAM jak przed nalozeniem, wiec moge spokojnie zrezygnowac... a nawet dzieki niestosowaniu czuje sie lepiej: nic mi pod nosem nie smierdzi. Tak, ma on dla mnie okropny zapach, przypominajacy zapach wody w spluczce w ubikacji, cos jak takie stare "kostki wc", okropnosc! Jedyny plus, to lagodna pielegnacja i kolor prawie taki sam jak moj naturalny (testuje 20), ale to sa zadania dla kremu na dzien, czego innego oczekuje przeciez od fluidu. Nie, nie kupie na pewno, nie wart wogole ani swojej ceny ani logo tej firmy na opakowniu.

Używam tego produktu od: kilku razy=tester
Ilość zużytych opakowań: 2 testery

Bardzo dobry

Pomimo tlustej skory jestem bardzo zadowolona z tego fluidu. Ma plynna konsystencje, daje delikatne wykonczenie.Makijaz z jego pomoca jest bardzo naturalny. Uzywam go w duecie z Poudre Cristalline i efekt jest przepiekny, subtelny. Buzia jest gladziutka jak pupcia niemowlaka. Polecam!!

Używam tego produktu od: 3 mscy

Polecam do bezproblemowej cery

Fluid zakupiłam w roku 2008 w grudniu z myślą o tym że moja cera będzie na sylwestra nieskazitelnie gładka. Użyłam go w tamtym czasie może ze dwa razy(miałam duże problemy z cerą, wypryski i przesuszona cera) i do wczorajszego dnia leżał u mnie nie używany. Postanowiłam z powodu braku swojego innego fluidu użyć Chanel Teint Innocence SPF 12, odcień 30 cendre-shell. Co się okazało kolor okazał się idealny, stopił się doskonale z moją cerą. Nałożyłam go pędzlem, a nie tak jak kiedyś opuszkami palców. Dziś mam idealnie gładką cerę nie mam żadnych zaskórników i być może dlatego jest idealny na bezproblemowej cerze. Naprawde po użyciu przypomina delikatnie gładką twarz dziecka. Kryje nie wielkie niedoskonałości cery, polecam do niego puder sypki z serii Sephory Sypki puder w kolorze białego proszku Make Up for ever.
PODSUMOWUJĄC: Godny polecenia nie drogi, wydajny, buteleczka jest minusem, stapiający się ze skórą. Idealny dla cer bez trądziku.

Używam tego produktu od:2008

Ohyda

Mnie on się nie podoba. Na mojej skórze był on tak widoczny, tak błyszczący i tak ohydny, że na pewno nigdy już go nie kupie. Zazdroszczę tym którym ten kosmetyk pasuje. Moim zdaniem nie umywa się do Diora DiorSkin Nude.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:sprzedałem

Zakochałam się

Tylko sie mozna w nim zakochać..jak zaden inny podkład,robi cuda z cerą..wiek to tylko Twój pesel w chanela ubrana:) na twarzy masz mniej lat!!!! Nawilża,pokrywa tym rozswietleniem swoim mankamenty urody..Pieknie sie rozprowadza..idealna kolorystyka(uzywam 30 shell)Nie ma mowy o efekcie maski!!!! Trzeba puderkiem sypkim ogarnąc w końcówce i mozna pokazac świetu idealna twarz!!!Przelykam nawet glupokowate opakowanie(brak pompki)-wybaczam mu wszystko--byleby był..ze mna ..po wsze czasy!!!! Polecam dziewczyny bo szukanie ideału zajeło mi wieki!!!!

Używam tego produktu od:roku

Idealny kolor

Lubię ten podkład przede wszystkim za to, że idealnie pasuje do koloru mojej skóry. Mam odcień 30 Cendre. Bardzo ładnie rozświetla i wyrównuje kolor skóry. Radzi sobie również z kryciem drobnych zaczerwienień i krostek. Nakładam go zawsze na dość ciężki krem, ale mimo to nie roluje się. Niestety jest w bardzo nieporęcznym słoiczku i trochę mnie to zniechęca do kolejnego zakupu.

Edycja 23.10.10
Trudno było wydobyć końcówkę podkładu ze słoiczka. Musiałam wydłubywać wacikiem. Mimo to, skusiłam się na kolejne opakowanie. Kolor jest po prostu stworzony dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

prawie KWC!!!!

Jestem z niego bardzo zadowolona :)
Jest wydajny :) Makijaż jest naturalny :)
Skóra jest miękka, nie wysuszona :)
Jedyny minus - nie poręczne opakowanie, wiem, że jak będzie końcówka to będę się trudziła żeby go wydobyć.

Używam tego produktu od: sierpnia 2009