Lancome, Aqua Fusion, Baume Gloss Difussion Continue d`Hydration SPF 8

Lancome, Aqua Fusion, Baume Gloss Difussion Continue d`Hydration SPF 8

Nabłyszczający balsam pielęgnacyjny - efekt nieustająco nawilżonych ust, intensywnie chłodzący efekt i przyjemny smak i zapach arbuza. Ochronny filtr SPV 8. Producent zapewnia o zawartości 16 składników naturalnej wody komórkowej, Aquacellular .

Cena: 85zł/ 15ml

fajny na codzień

Do codziennego użytku bardzo przyjemny. Nie używałam na mocno spierzchnięte usta bo nie miałam jeszcze okazji. Lekko chłodzi, delikatnie pachnie. Nawilża ale nie jest ciężki, nadaje ładny połysk i minimalny kolor. Pewnie można mieć coś podobnego za mniejsze pieniądze ale ja go lubię. Polecam choć może być trudno dostępny bo cała seria aqua fusion jest wycofywana dlatego zaznaczyłam, ze więcej nie kupię (mam jeszcze kilka innych).

Używam tego produktu od:od około 3 miesięcy na zmianę z innymi

lubię :)

Ja tam lubię ten produkt!
- nawilża moje usta
- nadaje ładny koloryt i dyskretny perłowo-wilgotny połysk
- przy delikatniejszym makijażu na dzień nie stosuję już nic na niego
- wydajny
- bardzo ładnie pachnie
- cena wysoka (za to minus), ale ja kupuję na strawberry i wtedy o niebo bardziej się opłaca :) Chociaż mimo wszystko jest droga.

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

drogi i slaby

Blyszczyk ladnie pachnie, latwo sie rozprowadza na ustach. Przyjemnie nawilza usta. Niestety takie same dzialanie maja o wiele tansze blyszczyki czy maselka do ust. Nawet zwykla wazelina. Za taka cene blyszczyk powinien robic cos wiecej.
Zdecydowanie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:nie uzywam juz

taki se

Bardzo ciekawe, mialam tu juz moja recenzje od okolo pol roku a teraz zniknela....
Wiec napisze jeszcze raz zanizajac ocene.
Mam blyszczyk od wrzesnia. Jest bardzo wydajny ale ja go nie lubie, wiec srednio mnie to cieszy. Uzywam tylko rano i na noc na idealnie oczyszczone usta, gdyz w ciagu dnia widac jego bialy kolor. Zeby dobrze wygladal i sie nie walkowal usta musza byc oczyszczone. Mozna zapomniec o malowaniu sie co chwila w ciagu dnia, bo bedzie sie mialo fafrocle biale na ustach. Troche nawilza, nie klei sie, przyjemny smak. Ale komfort uzywania tragiczny, a lancome zobowiazuje do czegoś lepszego. Nie polecam.

Używam tego produktu od:poł roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego.

Rewelacja

Trafiłam na ten balsam przypadkowo - próbka reklamowa w Duty Free. Miałam wówczas dwa inne, więc czekał na swoją kolej.

Użyłam go w momencie, gdy moja usta nie były w najlepszym stanie - świeżo wyleczone uczulenia na jedną ze szminek, wysuszone, gdzieniegdzie popękane. Chłodzenie dało ulgę już po chwili. Ale zszokowała mnie szybkość działania - usta w ciągu dwóch dni wygładziły się, a po 5 były zupełnie wyleczone, gładkie, o ładnym kolorze, bez pęknięć. Naprawdę rewelacja.

Dodatkowo balsam ładnie wygląda - nakładany cieniutką warstwą, staje się przeźroczysty, z połyskiem. Ma przyjemny zapach, a w razie przypadkowego zjedzenia go, nie odrzuca.

Jest też niesamowicie wydajny - 3 ml próbka wystarczyła mi na 9-10 tygodni codziennego używania!

Polecam, choć chyba jest wycofywany, bo ani w duty free, ani w polskich drogeriach go nie ma :(

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 3ml próbka

rewelacja!

zdecydowanie polecam. mam usta baaaardzo wrażliwe. nie wszystkie błyszczyki, czy balsamy sobie z nimi poradzą. po większości czuję szczypanie, pieczenie, skóra zaczyna schodzić i już nic nie można z nimi zrobić.
Tym razem usta jakby go "piły". Drobne zmarszczki na wargach, spowodowane nadmiernym wysuszeniem i uczuleniami, wygładzają się. Wydają się jakby pełniejsze. I gładsze, co jest bardzo ważne, ponieważ przez te bruzdy, które mam nie mogę używać pomadek.

dobry, ale nie rewelacja

Zacznę od tego, że jestem maniaczką balsamów do ust i błyszczyków:) Aqua Fusion Levres kupiłam z ciekawości, gdy zobaczyłam coś nowego w dziedzinie balsamów:) Nie jest jednak tak dobry jak jego poprzednik-Vinefiy Levres(mój ideał, a przynajmniej jeden z kilku:) Balsam ładnie pachnie, przyjemnie smakuje, nadaje połysk i ma delikatne drobinki, które ładnie wyglądają na ustach. Nie podoba mi się w nim jednak to, że daje uczucie chłodu na ustach(nie jest ono duże i w miarę szybko mija, ale i tak tego nie lubię). Ogólnie nie ma się czego przyczepić, ale rewelacja to nie jest, a ja po balsamie do ust za taką cenę oczekuję rewelacji:) Z górnopółkowych balsamów do ust polecam Vinefit Levres Lancome i Aquasource Levres Biothermu. Przewyższają Aqua Fusion!

Używam tego produktu od:około roku

Dość dobry

To nie ja kupiłam tego produktu tylko moja mama,(ja nie kupuję tak drogich kosmetyków), ale często z niego korzystam. Według mnie dość dobrze nawilża, ale jest zdecydowanie zbyt drogi. Jedo zaletą jest to, że pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i początek drugiego