Herbal Essences, Rainforest Flowers Conditioner (Odżywka `Płomienny kolor`)

Herbal Essences, Rainforest Flowers Conditioner (Odżywka `Płomienny kolor`)

Odżywka przeznaczona do włosów farbowanych. Zawiera ekstrakt z ylang-ylang, kwiatu hibiskusa i kwiatu wanilii. Zadaniem odżywki jest głebokie odżywienie włosów farbowanych, nadanie im aksamitnosci i elastyczności oraz mienišcego się blasku. Jej intensywny egzotyczny zapach długo utrzymuje się na włosach.

Cena: 9zł/ 200ml

bajeczka

Stała na półce w łazience samotna i opuszczona przez moją mamę która użyła raz i nie polubiła, więc postanowiłam ją przygarnąć.. :) I pokochałam. Po żadnej odżywce nigdy nie miałam tak lśniących i puszystych włosów które zostają takie na cały dzień, zero przyklapnięcia czy zbijania się w strąki a moje włosy niestety do tego mają tendencje. Do tego pięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na włosach. Używam z szamponem i rezultaty jeszcze lepsze. Koloru raczej ta odżywka nie przedłuży ale za to świetnie go uwydatnia, nabłyszcza. Polecam!

zwyczajna.

Kupilam, bo byla w promocji razem z szamponem za 10 zl. Zawsze uwazalam kosmetyki Herbal za ladnie pachnace, ale nic poza tym i tak tez jest z ta odżywką. Po jej uzyciu wlosy sa miekkie, pieknie pachna i latwo sie rozczesuja, czyli standard. Nie zaobserwowalam zadnego pozytywnego wplywu na moje farbowane wlosy - nie widze bardzo potrzebnego moim wlosom nawilzenia i odzywienia. Wiecej juz sie raczej nie skusze na kosmetyki Herbal Essences do wlosow.

Używam tego produktu od: 5 tygodni,
Ilość zużytych opakowań: jedno.

***

Kupiłam, bo lubię wyszukiwać na wizażu kosmetyki z wysokimi notami, ale z małą ilością recenzji [odżywkę kupiłam w momencie, kiedy miała średnią czterogwiazdkową]. W tym przypadku nastawiłam się neutralnie. No bo tak, zapach jak zwykle piękny, choć bardzo sztampowy, typowy dla Clairola, nie wyczuwam wanilii ani nic w ten deseń- jest za to moc soczystych owoców, prawdziwy raj! Odżywka nie pomaga mi rozczesać moich długich, pokołtunionych, szalonych włosów. Nie odżywia, nie nawilża, ale nadaje im ładny połysk i optyczną witalność taką. Nie obciąża, nie przetłuszcza. Do codziennego stosowania- owszem, ale nie na dłuższą metę.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Manicure - velvet nails

Średnia

Odżywka super sobie radzi ze splątanymi końcówkami, to fakt. Ale...Po spłukaniu odzywki ma się wrażenie, że włosy są jak jedwab, niestety ten efekt nie trwa długo. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia końcówek. A przy odżywkach do włosów farbowanych to ważne. Zapach utrzymuje się na włosach naprawdę długo, to w sumie największa zaleta. Drugi raz nie kupię.

Good choice

Odżywkę kupiłam, bo od dawna mam zaufanie do Clairola, a to jest zdaje się coś nowego. Zapach mi się nie podoba, nie czuję tam żadnej wanilii która jakoby widnieje w składzie, ale to nic, bo to co robi ten specyfik z moimi włosami zasługuje na solidne +4! Włosy są po nim: puszyste, ani o gram nie przeciążone, wygładzone, zdrowe, a nawet lekko połyskujące! Nie jest to może jakiś "płomienny kolor", jak to zachwala producent, ale na prawdę Rainforest robi dla włosów wiele dobrego! Swietna rzecz, jestem b. z niej zadowolona, aczkolwiek nie zaskoczona, bo jak już pisałam wcześniej, Clairol nigdy mnie nie zawiódł!

Używam tego produktu od: grudzień 2006

Fajna

Od ładnego zapachu począwszy, poprzez fajnie rozczesujące sie i faktycznie elastyczne włoski. Faktycznie wystarcza niezbyt duza ilosc odzywki, włoski staja sie błyszczace i ładnie pachna. Nie przeciaza wlosow, pozostaja one lekkie.
Może kupie, moze nie ;), nie wiem, bo czesto zmieniam odzywki, ale mysle, ze jesli nic nowego nie zostanie wypuszczone na rynek kosmetyczny, to z mila checia powtorze przygode z tą odzywka :).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: