Eau Pure (Woda w sprayu do twarzy i ciała)

Eau Pure (Woda w sprayu do twarzy i ciała)

Tonizuje i odświeża wszystkie typy cery, także wrażliwą. Najczystsza woda do odświeżania twarzy i całego ciała, otrzymywana jest dzięki naturalnemu procesowi filtracji, co gwarantuje jej całkowitą fizyczną i chemiczną czystość. Jej wyjątkowa formuła została specjalnie opracowana - woda przeznaczona jest zarówno do pielegnacji twarzy jak i całego ciała. Zapewnia odświeżenie w każdej sytuacji: po wysiłku sportowym, w podróży, w upalne dni. Produkt jest hypoalergiczny, doskonale nadaje się również do pielegnacji dzieci i niemowląt.

Cena: 17 zł/ 400 ml

super!

Jeden psik daje idealną mgiełkę - nie za duzo i nie za mało. Neutralna dla mojej skory. Rewelacyjnie odswieza. Przy tak ogromnej pojemnosci starcza na bardzo długo.. no i tania :)

Przeszkadza mi jedynie rozmiar butelki. Chetnie bym ja wrzucila do torebki, ale tak duza butle pomiesci jedynie plecak. Nie spotkalam sie jeszcze z mniejszym jej wydaniem.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

nieodzowna

Nie wiem jak mogłam żyć bez wody w spreyu:)
nie podzielam opinii ze mozna sobie wlac mineralna i sie psikac bo
a)ilosc wody na twarzy musi byc mala, resztki sie wysusza chusteczka, a to jest mozliwe tylko za pomoca aerozolu
b) namnażają się bakterie, trzeba by ją codziennie wymieniać bo można sobie zaszkodzic.

owa woda ma same zalety:
+jest duza 400ml, przy czym cena jak za taka ilosc jest niska
+nawilża skórę
+ma tysiace zastosowan, ja jej uzywam jako toniku, dla odswiezenia, po wyjsciu z wanny pierwsza pomoc, kiedy chlor wysuszy skore, do demakijazu, do nawilzania przy komuterze, w upale....
+dozownik wypuszcza idealna mgielke, nie ma mowy o psikaniu jak ze szlaufa:)

no co tu duzo mowic po prostu boska, nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez niej:)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5