Burberry, London for Woman EDP

Burberry, London for Woman EDP

London to perfumy kwiatowe, kobiece, eleganckie, wyrafinowane. Jest to zapach pełen energii i radości, idealnie pasujący do kobiet młodych (duchem) dzięki połączeniu musujących nut głowy i zmysłowej, głębokiej podstawy. Łączy wielonarodowy styl dzisiejszego Londynu z klasycznym brytyjskim spokojem i relaksem.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty głowy: kapryfolium, angielska róża, mandarynka (klementynka)
Nuty serca: gardenia z Tahiti (Tiare), jaśmin, piwonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo, paczula.

50 - 100ml, <50ml
Nuty
kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień

71% jesień/zima 29% wiosna/lato

Forever

Kiedy otwieram flakonik to uśmiecham się jak stara wariatka.
Pachniała tym moja dawna znajoma, w pierwszym studenckim mieszkaniu, w retro wnętrzu, starej kamienicy... i czy to Wrocław, czy Londyn, czuje się mega kobieco, elegancko.
Nawet kiedy wychodzę w dresach po zakupy.
Kocham ten zapach, znajomi pytają czym tak ładnie pachnę :) ale ja go nie czuję po wyjściu z domu.
Nie jest duszący, jest przyjemny, ale ma w sobie coś intrygującego.

Burberry London

Moje pierwsze "poważne" perfumy, więc mam do nich ogromny sentyment. Są piękne - wyraziste i mocne, ale jednocześnie lekkie i kojące. Pasują zarówno do pracy, na spacer, ale i na wieczór w połączeniu z czerwoną szminką i szpilkami. Klasyczny zapach, bardzo charakterystyczny, który raczej nigdy mi się nie znudzi, ma w sobie to coś. Perfumy są bardzo trwałe, bluzka, w której się nimi spryskuję, pachnie odłożona do szafy jeszcze kilka dni. Czuję się bardzo pewnie, jeśli czuję je na sobie, nie wiem, może dlatego, że są ze mną od bardzo dawna i bardzo miło mi się kojarzą.

Miłość w kratkę

Burberry London jest pierwszym zapachem, który poruszył moje zmysły i serce. Pierwszy raz miałam styczność z London z próbką od ciotki, której absolutnie się nie spodobał. A ja się zakochałam. I tak stałam się właścicielką od razu 100 ml. Mimo, że zapach posiadam już dość długo to nie znudził mi się i mogę go używać zarówno na dzień jak i na wieczór. Jest taki dojrzały i klasyczny, od razu na myśl przywodzi te klasyczne trencze Burberry i eleganckie modelki. Mojej mamie również się podoba. Jedynie pojemność sprawia, że nie zabieram jej ze sobą do torebki. Od razu przyznaję, że nie wiem co to za nuty serca, głowy ale to miłość od pierwszego zaciągnięcia (legalnego!) Na uwagę zasługuje trwałość, naprawdę długo się trzymają, tak naprawdę to pierwsze perfumy o tak długiej trwałości jakie miałam.

Klasyk

Nazwa idealnie oddaje zapach tych perfum. Klasyczna elegancja w angielskim stylu. Bardzo uniwersalne perfumy. Idealnie sprawdzą się zarówno w środowisku korporacyjnym, w biurze jak i na randce. Według mnie najlepiej sprawdzi się u kobiet 30+. Zapach jest spokojny, harmonijny, zachowawczy i ,,nienarzucający się". Bardzo elegancki. Opakowanie również perfekcyjnie pasuje - klasyka, bez świecenia logiem marki, niekrzykliwa. Zapach jest rozpoznawalny.

Najlepszy

Nie jestem specem w opisywaniu zapachów, nie potrafię określić co dokładnie wyczuwam w tym konkretnym, ale to uwielbiam. Nie pamiętam już nawet jak trafiłam na te perfumy - czy je gdzieś powąchałam i mi się spodobały, czy poprosiłam o nie w ciemno - było to już dobrych kilka lat temu. Jednak od tamtego czasu są ze mną bezustannie i gdy tylko mi się kończą, nowy flakon zaraz znajduje się na mojej półce. Jest w tych perfumach coś uniwersalnego, że pasują i do 20 letniej dziewczyny i do 50 letniej kobiety. Zapach jest zmysłowy, wyraźny i intrygujący ale przy tym nie przytłacza (chociaż mam przyjaciółkę, której mimo tego, że bardzo się podobają to od razu powodują ból głowy - nie rozumiem tego :D). Stosuję go raczej w okresie zimy/jesieni, na lato jest trochę za ciężki. Utrzymuje się rewelacyjnie, wystarczą dwa psiknięcia i praktycznie mamy pewność, że wytrzyma z nami długie godziny, Stosuję go na wieczorne wyjścia, jak i kawę w południe ze znajomymi - wpasowuje się idealnie w każdą sytuację :) I praktycznie non stop słyszę komplementy na temat tego jak pachnę!
Dodatkowo, biorąc pod uwagę, że jest to zapach, który ma już trochę lat - cena jest naprawdę atrakcyjna. Za taką trwałość, jakość i unikatowość naprawdę warto!

Wspaniałe!!!

Burberry London Woman Woda perfumowana jest eleganckim zapachem. Wyczuwalna nuta delikatności przyjemnie pobudzająca zmysł węchu. Polecam Paniom, które cenią łagodność, a zarazem mają trochę pazura.Cudowny, subtelny ale z charakterem, po kilku minutach na ciele zapach się zmienia, wydobywa się jego głębia, mnie oczarował, lekko pudrowy, kwiatowy, z nutką owoców, coś w czym kobieta czuje się pięknie:-)

Piwonia i jaśmin! <3

Długo czekałam na te perfumy, bo jakoś tak zawsze się składało, że albo o nich zapominałam, albo nie było ich w promocji, albo na sklepowej półce...
Aż w końcu dopadłam je w świetnej cenie na regałach TK Maxxa :) Jakież było moje szczęście-nareszcie!
Zapach dla mnie idealny. Lubię zdecydowanie, lekko słodkie, kwiatowe nuty i tutaj takie właśnie mamy.
Piwonia to jest to, co wyczuwam najintensywniej. Zaraz obok niej stoi jaśmin i rozpieszcza mój nos. Ubóstwiam te dwa kwiaty w ogrodzie i w perfumach.
Jeśli ktoś lubi takie mocne kwiatowe nuty, to polecam. Warto.

Perfumy uniwersalne

Na początku muszę zaznaczyć, że nie do końca zgadzam się z tym, że jest to zapach dla kobiet nieco dojrzalszych. Mam 20 lat, a jestem nim mocno zauroczona. Znamy się tylko jeden dzień, a już czuję, że się ze sobą dobrze dogadamy. Może nie tak dobrze jak z wodą perfumowaną "Weekend", ale prawie tak samo mocno. Na mojej skórze zapach rozwija się tak słodko-kwaśno, czuję w nim sporo mandarynki, ale takiej nieco kwiatowej. Według mnie nie jest to woń, która chwyta za gardło i dusi. Raczej lekko pieści nos. Mam buteleczkę 30 ml. Starczy mi pewnie na całą jesień. Uważam, że właśnie koniec lata i jesień to najlepsze momenty na noszenie tych perfum. Jeszcze dokładnie nie wiem jak z trwałością, bo powinnam napisać tą recenzję za jakiś miesiąc, gdy poznam je lepiej, ale jestem nimi spryskana od kilku godzin i ciągle pachnę, więc spodziewam się, że będzie dobrze.

bomba kwiatowa w angielskim stylu

Dla mnie ten zapach to bomba kwiatowa. niezwykle intensywna moc kwiatów. z pozoru proste i oklepane połączenie, ale ma w sobie jakąś elegancję. Rozwija się intrygująco, kobieco, ale w dojrzały sposób. widzę go na kobiecie powyżej 30 roku życia, raczej spokojnej i harmonijnej. London jest dość ostry i wiercący w nosie na podobny sposób jak aromatics elixir, choć nie ma z nim za wiele wspólnego. podobna moc zapachu. trwałość na poziomie rynkowym -5,6h. raczej pasuje na jesienną aurę, niż np. na wiosnę. miły zapach.

Jestem totalnie zakochana!

Buteleczka perfum pozostawia wiele do życzenia.Same perfumy pięknie pachną i pasują mi do bardzo eleganckich,delikatnych kobiet.Są one raczej przeznaczone na wieczorne wyjścia.Są one słodkie,ale zarazem ciężkie.

Signature scent

Ulubione perfumy, trwałe i o znacznej projekcji. Zdecydowanie warte swojej ceny. Jedyny minus to opakowanie -sweterek, które zbiera kurz.

Zapach ciężki i elegancki, idealny na wieczór. Mój signature scent.

Najlepsze ze wszystkich

100% spełnia moje oczekiwania! Tego zapachu szukałam dość długo ,kilkakrotnie czułam go od kogoś i zawsze zastanawiałam się co to za perfumy. W końcu dostałam je od chłopaka i są to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałam! Są bardzo trwałe ,dzięki temu bardzo wydajne a dzięki zapachowe jestem w raju