Burberry, London for Woman EDP

Burberry, London for Woman EDP

London to perfumy kwiatowe, kobiece, eleganckie, wyrafinowane. Jest to zapach pełen energii i radości, idealnie pasujący do kobiet młodych (duchem) dzięki połączeniu musujących nut głowy i zmysłowej, głębokiej podstawy. Łączy wielonarodowy styl dzisiejszego Londynu z klasycznym brytyjskim spokojem i relaksem.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty głowy: kapryfolium, angielska róża, mandarynka (klementynka)
Nuty serca: gardenia z Tahiti (Tiare), jaśmin, piwonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo, paczula.

86% jesień/zima 14% wiosna/lato

bomba kwiatowa w angielskim stylu

Dla mnie ten zapach to bomba kwiatowa. niezwykle intensywna moc kwiatów. z pozoru proste i oklepane połączenie, ale ma w sobie jakąś elegancję. Rozwija się intrygująco, kobieco, ale w dojrzały sposób. widzę go na kobiecie powyżej 30 roku życia, raczej spokojnej i harmonijnej. London jest dość ostry i wiercący w nosie na podobny sposób jak aromatics elixir, choć nie ma z nim za wiele wspólnego. podobna moc zapachu. trwałość na poziomie rynkowym -5,6h. raczej pasuje na jesienną aurę, niż np. na wiosnę. miły zapach.

Jestem totalnie zakochana!

Buteleczka perfum pozostawia wiele do życzenia.Same perfumy pięknie pachną i pasują mi do bardzo eleganckich,delikatnych kobiet.Są one raczej przeznaczone na wieczorne wyjścia.Są one słodkie,ale zarazem ciężkie.

Signature scent

Ulubione perfumy, trwałe i o znacznej projekcji. Zdecydowanie warte swojej ceny. Jedyny minus to opakowanie -sweterek, które zbiera kurz.

Zapach ciężki i elegancki, idealny na wieczór. Mój signature scent.

TOP 10 męskich perfum

Najlepsze ze wszystkich

100% spełnia moje oczekiwania! Tego zapachu szukałam dość długo ,kilkakrotnie czułam go od kogoś i zawsze zastanawiałam się co to za perfumy. W końcu dostałam je od chłopaka i są to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałam! Są bardzo trwałe ,dzięki temu bardzo wydajne a dzięki zapachowe jestem w raju

Urzekający - nie krzykliwy

Kilka lat temu będąc w perfumerii psiknelam ten zapach na nadgarstek i długo zapadł mi w pamięć fakt ze był to zapach burberry. Niestety wówczas zapach wydawał mi sie trochę drogi a ja miałam inne potrzeby. Obecnie gdy moja toaletka pęka w szwach a ja poszukuje kolejnych prześlicznych projekcji przypomniałam sobie ten zapach i to jak mnie wtedy urzekł. Zdecydowałam sie zakupić 50 ml na początek. Zapach jest wyważony lekko pudrowy i bardzo ciepły . Nie jest krzykliwy jest poprostu piękny i tajemniczy . Bardzo seksowny i romantyczny . Polecam przetestować .

Wyważony

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii (również na Wizażu) zdecydowałam się na zakup tej wody. Mały minus to "ubranko" na butelce które szybko się brudzi w torebce, nie da się go zdjąć. Elegancki i klasyczny zapach, ale osadzony na mocniejszej bazie dzięki czemu czuć go bardzo długo. Białe kwiaty - wyczuwam jaśmin i piwonię wymieszane z pomarańczą - doprawione wilgocią i świeżością po deszczu. Bardzo spokojny zapach, nie jest przytłaczający ani duszący. Projekcja delikatna, bardzo trwałe.

Pogoda w kratkę.

Kiedy pierwszy raz wciubiłam nos w ten zapach, od razu skojarzył mi się z którymiś zapachami Być Może...London, Roma, New York?
Jest porywająco soczysty i słodki, jak sok owocowy. Przy tym bardzo wyważony i spokojny. Dojrzały.
Czuję w nim rześkość mandarynki, leśnego fiołka nieśmiało wychylającego się z runa, pełną dobrych chęci piwonię, róże chińską i wibrujący jaśmin. Wszystko na bazie piżma i drzewa sandałowego.

Zapach jest czysty, ale bardzo trwały, kwiatowo- owocowy.

Polecam szczególnie na deszczową wiosnę.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Moja jesienna miłość.

Ten zapach jest moim faworytem na jesień. Kojarzy mi się z elegancką młodą kobietą mieszkającą w wielkim mieście i Londyńskim klimatem.
Zapach jest bardzo trwały. Wystarczy spryskać się małą ilością, żeby się nim otulić i aby towarzyszył nam cały dzień (na ubraniach/włosach jest wyczuwalny nawet dłużej).
Podejrzewam, że ten zapach nie spodoba się każdemu. Jest ciężki. Dla niektórych osób może być wręcz duszący, dlatego lepiej przetestować go przed zakupem. Jednak dla mnie jest idealny.

3x TAK!

Zapach jest piękny, lekki. Trwały i to bardzo. Kojarzy mi się z jesienią, jednak śmiało można używać na każdą porę roku.
Opakowanie ok, "ubranko" lekko mi przeszkadza, nakrętka też jest dość kiepska.
Całość oceniam na duże TAK!

Słodko-mdląco-pudrowo-radosny

Wszystkim zapachom daję szansę. Pierwszą , drugą, kolejną, chyba, że mnie zmuli całkowicie. London testowałam kilkakrotnie, ale nie jest to zapach, którym chciałabym pachnieć.

London jest bardzo słodki i bardzo pudrowy i bardzo mdlący. To potrójne połączenie sprawia, że łatwo powoduje ból głowy, choć niby nos mam zaprawiony w boju. Widzę to jako wielką makutrę, w której ktoś zawzięcie uciera płatki białych i żółtych kwiatów, dodając hojnie dusznego letniego powietrza przed burzą i dużo, dużo cukru i słodkiego olejku. Dla mnie wychodzi przesyt.

Nie mogę go polubić ani nosić, ponieważ mnie od niego mdli, dostrzegam jednak, że zamysł zapachu jest i jest on bardzo pozytywny. Gdyby mnie nie muliło, to czułabym w tym zapachu letnią radość.

Dla kogoś odpornego na słodkości i kwiaty :)

Trwałość bardzo dobra; buteleczka we wdzianku Burberry - jakże by inaczej ;)

KWC

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!

I już nawet nie przeszkadza mi to, że bardzo, ale to bardzo wyślizguje mi się z rąk, przez tę nieszczęsną szmatkę z motywami Burberry. Nie powiem, wdzianko na flakon ładne, ale co z tego, kiedy jest nieporęczne?

Flakon ładny, cena bardzo dobra, jakość niestety średnia, ale co najważniejsze: zapach boski!

Perfumy pachną ciepło, radośnie i optymistycznie, ale co ważne - są także słodkie. Nienachalnie słodkie, a więc nie jak Si Giorgio Armani, raczej jak Allure Chanel.

Jest klementynka, dużo róży, gardenii, jaśminu, trochę mniej piwonii, na całe szczęście nie czuję piżma i drzewa sandałowego, bo to świadczy o tym, że ich proporcje są dla kompozycji odpowiednie.

To jeden z moich ulubionych zapachów i mogłabym go używać ciągle i bez przerwy, jest dosyć intensywny, więc poprawki w ciągu dnia nie są konieczne.

Jest bardzo brytyjski, nadaje się idealnie dla kobiety dorosłej, ale i nastoletniej. Ciepły, kwiatowy, subtelny, delikatny, kobiecy, elegancki, radosny, optymistyczny. Taki słoneczny.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Lubię, mimo iż nim nie pachnę...

Lubię ten zapach, jest miły, czysty i radosny. Pachnie slicznie... Nie ma co kryć, ale nie powoduje zachwytow. Sama się zastanawiam nad tym fenomenem.
Cena wysoka względem jakości. Trwałość srednia, baaa nawet słaba. Nie ma ogona, nie ma otoczki, czy nawet chmurki. Szkoda, za taką cenę spodziewano się konkretnej propozycji. Uważam, że ten zapach z rodziny burberry jest najladniejszy. Słodki, owocowy ale nie mdlacy... Nie umrzemy w męczarniach. Zapach jest w moim odczuciu bezpieczny i śmiało można go komuś reprezentować. Idealny kobiecy- figlarny zapach. Pełen radości. Jest lżejszy od Chloe, i mniej skomplikowany niż Kenzo.
Żałuję, że nie możemy się dogadać... Aż do spotkania z ich odpowiednikiem FM. Co za trwałość!!! Zapach podobny, bardziej prosty i cukierkowaty. Polecam zamówić próbkę.
Mimo iż lubię te zapachy, nie są moim KWC... Nie chodzi już nawet o cenę, ale o dopełnienie mojej osoby.. Co mi po godzinie radości w obecności tej perfumy... Reszta dnia pozostaje z podrobka... To nie układ dla mnie. Najwidoczniej moja skóra każe mi oszczędzać!!!😝

Używam tego produktu od: Około roku, może dwa
Ilość zużytych opakowań: Kilka miniaturek i próbek, nagminne test w drogerii