Burberry, London for Woman EDP

Burberry, London for Woman EDP

London to perfumy kwiatowe, kobiece, eleganckie, wyrafinowane. Jest to zapach pełen energii i radości, idealnie pasujący do kobiet młodych (duchem) dzięki połączeniu musujących nut głowy i zmysłowej, głębokiej podstawy. Łączy wielonarodowy styl dzisiejszego Londynu z klasycznym brytyjskim spokojem i relaksem.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty głowy: kapryfolium, angielska róża, mandarynka (klementynka)
Nuty serca: gardenia z Tahiti (Tiare), jaśmin, piwonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo, paczula.

78% jesień/zima 22% wiosna/lato

Wspaniałe!!!

Burberry London Woman Woda perfumowana jest eleganckim zapachem. Wyczuwalna nuta delikatności przyjemnie pobudzająca zmysł węchu. Polecam Paniom, które cenią łagodność, a zarazem mają trochę pazura.Cudowny, subtelny ale z charakterem, po kilku minutach na ciele zapach się zmienia, wydobywa się jego głębia, mnie oczarował, lekko pudrowy, kwiatowy, z nutką owoców, coś w czym kobieta czuje się pięknie:-)

Piwonia i jaśmin! <3

Długo czekałam na te perfumy, bo jakoś tak zawsze się składało, że albo o nich zapominałam, albo nie było ich w promocji, albo na sklepowej półce...
Aż w końcu dopadłam je w świetnej cenie na regałach TK Maxxa :) Jakież było moje szczęście-nareszcie!
Zapach dla mnie idealny. Lubię zdecydowanie, lekko słodkie, kwiatowe nuty i tutaj takie właśnie mamy.
Piwonia to jest to, co wyczuwam najintensywniej. Zaraz obok niej stoi jaśmin i rozpieszcza mój nos. Ubóstwiam te dwa kwiaty w ogrodzie i w perfumach.
Jeśli ktoś lubi takie mocne kwiatowe nuty, to polecam. Warto.

Perfumy uniwersalne

Na początku muszę zaznaczyć, że nie do końca zgadzam się z tym, że jest to zapach dla kobiet nieco dojrzalszych. Mam 20 lat, a jestem nim mocno zauroczona. Znamy się tylko jeden dzień, a już czuję, że się ze sobą dobrze dogadamy. Może nie tak dobrze jak z wodą perfumowaną "Weekend", ale prawie tak samo mocno. Na mojej skórze zapach rozwija się tak słodko-kwaśno, czuję w nim sporo mandarynki, ale takiej nieco kwiatowej. Według mnie nie jest to woń, która chwyta za gardło i dusi. Raczej lekko pieści nos. Mam buteleczkę 30 ml. Starczy mi pewnie na całą jesień. Uważam, że właśnie koniec lata i jesień to najlepsze momenty na noszenie tych perfum. Jeszcze dokładnie nie wiem jak z trwałością, bo powinnam napisać tą recenzję za jakiś miesiąc, gdy poznam je lepiej, ale jestem nimi spryskana od kilku godzin i ciągle pachnę, więc spodziewam się, że będzie dobrze.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

bomba kwiatowa w angielskim stylu

Dla mnie ten zapach to bomba kwiatowa. niezwykle intensywna moc kwiatów. z pozoru proste i oklepane połączenie, ale ma w sobie jakąś elegancję. Rozwija się intrygująco, kobieco, ale w dojrzały sposób. widzę go na kobiecie powyżej 30 roku życia, raczej spokojnej i harmonijnej. London jest dość ostry i wiercący w nosie na podobny sposób jak aromatics elixir, choć nie ma z nim za wiele wspólnego. podobna moc zapachu. trwałość na poziomie rynkowym -5,6h. raczej pasuje na jesienną aurę, niż np. na wiosnę. miły zapach.

Jestem totalnie zakochana!

Buteleczka perfum pozostawia wiele do życzenia.Same perfumy pięknie pachną i pasują mi do bardzo eleganckich,delikatnych kobiet.Są one raczej przeznaczone na wieczorne wyjścia.Są one słodkie,ale zarazem ciężkie.

Signature scent

Ulubione perfumy, trwałe i o znacznej projekcji. Zdecydowanie warte swojej ceny. Jedyny minus to opakowanie -sweterek, które zbiera kurz.

Zapach ciężki i elegancki, idealny na wieczór. Mój signature scent.

Najlepsze ze wszystkich

100% spełnia moje oczekiwania! Tego zapachu szukałam dość długo ,kilkakrotnie czułam go od kogoś i zawsze zastanawiałam się co to za perfumy. W końcu dostałam je od chłopaka i są to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałam! Są bardzo trwałe ,dzięki temu bardzo wydajne a dzięki zapachowe jestem w raju

Urzekający - nie krzykliwy

Kilka lat temu będąc w perfumerii psiknelam ten zapach na nadgarstek i długo zapadł mi w pamięć fakt ze był to zapach burberry. Niestety wówczas zapach wydawał mi sie trochę drogi a ja miałam inne potrzeby. Obecnie gdy moja toaletka pęka w szwach a ja poszukuje kolejnych prześlicznych projekcji przypomniałam sobie ten zapach i to jak mnie wtedy urzekł. Zdecydowałam sie zakupić 50 ml na początek. Zapach jest wyważony lekko pudrowy i bardzo ciepły . Nie jest krzykliwy jest poprostu piękny i tajemniczy . Bardzo seksowny i romantyczny . Polecam przetestować .

Wyważony

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii (również na Wizażu) zdecydowałam się na zakup tej wody. Mały minus to "ubranko" na butelce które szybko się brudzi w torebce, nie da się go zdjąć. Elegancki i klasyczny zapach, ale osadzony na mocniejszej bazie dzięki czemu czuć go bardzo długo. Białe kwiaty - wyczuwam jaśmin i piwonię wymieszane z pomarańczą - doprawione wilgocią i świeżością po deszczu. Bardzo spokojny zapach, nie jest przytłaczający ani duszący. Projekcja delikatna, bardzo trwałe.

Pogoda w kratkę.

Kiedy pierwszy raz wciubiłam nos w ten zapach, od razu skojarzył mi się z którymiś zapachami Być Może...London, Roma, New York?
Jest porywająco soczysty i słodki, jak sok owocowy. Przy tym bardzo wyważony i spokojny. Dojrzały.
Czuję w nim rześkość mandarynki, leśnego fiołka nieśmiało wychylającego się z runa, pełną dobrych chęci piwonię, róże chińską i wibrujący jaśmin. Wszystko na bazie piżma i drzewa sandałowego.

Zapach jest czysty, ale bardzo trwały, kwiatowo- owocowy.

Polecam szczególnie na deszczową wiosnę.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Moja jesienna miłość.

Ten zapach jest moim faworytem na jesień. Kojarzy mi się z elegancką młodą kobietą mieszkającą w wielkim mieście i Londyńskim klimatem.
Zapach jest bardzo trwały. Wystarczy spryskać się małą ilością, żeby się nim otulić i aby towarzyszył nam cały dzień (na ubraniach/włosach jest wyczuwalny nawet dłużej).
Podejrzewam, że ten zapach nie spodoba się każdemu. Jest ciężki. Dla niektórych osób może być wręcz duszący, dlatego lepiej przetestować go przed zakupem. Jednak dla mnie jest idealny.

3x TAK!

Zapach jest piękny, lekki. Trwały i to bardzo. Kojarzy mi się z jesienią, jednak śmiało można używać na każdą porę roku.
Opakowanie ok, "ubranko" lekko mi przeszkadza, nakrętka też jest dość kiepska.
Całość oceniam na duże TAK!