Nivea Beaute, Skin Like

Nivea Beaute, Skin Like

Podkład idealnie dopasowujący sie do koloru cery, tworzący wrażenie drugiej skory. Jest:

- trwały - utrzymuje sie na skórze do 12 godzin;

- tworzy naturalny efekt (bez efektu maski);

- pozwala skórze oddychać;

- średnio kryjący;

- dla wszystkich rodzajów cery;

Dostępny w czterech odcieniach:

01 Ivory Beige

02 Rosy Beige

04 Natural Beige

05 Sunny Sand

Niedostępny w Polsce.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Nylon 6/12, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Dimethicone, Lauroyl Lysine, Sodium Chloride, Octyldodecanol, Trimethylsiloxysilicate, Squalane, Helianthus Annuus, Tocopheryl Acetate, Trilaurin, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Eugenol, Benzyl Benzaote, Citronellol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Parfum, (+/- Cl (77891, 77492, 77491, 77499, 77163, 77007)).

Cena: 10EUR/ 30ml

Obojętny

Połączenie klasycznego kremu Nivea z podkładem, co dało dość ciężki rezultat. Może się fajnie spisywać przy suchej i bardzo suche skórze, ale przy mojej mieszanej za ciekawie nie jest :) Ogromny plus za przyjemny zapach, oraz za łatwość w rozprowadzaniu, ale uwaga: ciemnieje w ciągu dnia.
Ogóle oceniają tragedii nie ma, szału też nie ;)

przyjemny, lekkie krycie

To podklad, ktorego uzywanie jest zwyczajnie przyjemne. Ma dosc plynna konsystencje, dzieki temu nakladanie jest naprawde szybkie i wygodne (ja to robie pedzlem sephora do podkladow).

Kolor dobrze dobralam - mam ivory beige. Ladnie pachnie, ma przyjemne opakowanie.

Na skorze tworzy przyjemna warstwe. Mam wrazenie ochrony przed zimnem (mrozy) wraz z oddychaniem.

Efekt? Bardzo lekki. Niezbyt kryje. Wlasciwie to nic nie kryje, wiec nie polecam osobom, ktore maja problemy z cera. U mnie do krycia sa glownie cienie pod oczami i przy tym podkladzie musze uzywac dobrego korektora (kamuflaz art deco). Ladnie tonuje cere.

Ogolnie fajny, ale do krycia, maskowania zmeczenia itp bym go nie polecala. Nie wiem tez jak sie sprawdzilby przy fotografii czy mocnym swietle.

Tak nazwanie go kremem tonujacym wydaje mi sie jak najbardziej zasadne. Używam tego produktu od: poczatku miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, wydajnosc standardowa.

nie dla mnie :-(

podkład kupiłam jakiś rok temu. zachwycił mnie zapach i kremowa, ale mimo wszystko nieobklejająca konsystencja. i przecudny najjaśniejszy odcień z gamy (a znaleźć dla mnie dobry odcień wśród podkładów ze średniej półki to nie lada wyczyn!).

nakładanie go to sama przyjemność - bez problemu się rozprowadza, nie tworzy maski. efekt na skórze średnio kryjący, lekko wyrównuje koloryt. mi to wystarczyło. tak fajnie otulał skórę - na zimę w sam raz. miły zapach delikatnie utrzymywał się przez cały czas "noszenia".

dlaczego zatem 3 gwiazdki? cóż... na drugi dzień - wysypka-pokrzywka. jak zwykle w takich sytuacjach testuję jeszcze przynajmniej dwa razy, żeby mieć pewność. za każdym razem to samo :-( teraz już wiem, co z pewnością to powodowało - konserwant diazolidinyl urea jest jednym z moich większych wrogów. i po cholerę wsadzili go do tego podkładu?!
podkład oddałam mamie, która jest z niego zadowolona - dla niej to jak krem nawilżający tonujący.

Używam tego produktu od: ok. rok temu kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

depilacja czego nie wolno

Rewelacyjny

Podkład dostępny na Allegro albo w Niemczech. Kupiłam na Alllegro raczej w ciemno ponad 2 lata temu i jestem jego fanką. Wypróbowałam w życiu dużo różnych podkładów, od tych z najwyższej półki ( Estee Lauder, Clarins) po całkiem zwykłe i ten po prostu wygrał. Nie ma wprawdzie luksusowowego zapachu jak np. Clarins ( ale przecież Clinique również nie pachnie) i strefa T po paru godzinach jednak się zaczyna błyszczeć ( pokażcie mi taki, który tak jak obiecują reklamy wytrzymuje 8 i więcej godzin, to po prostu niemożliwe, inaczej znikłyby z rynku pudry, bibułki matujące itp.), ale świetnie się rozprowadza, nie wysusza (nigdy, nawet po miesiącach stosowania), matuje, świetnie dopasowuje do skóry, nie jest ani zbyt wodnisty ani za gęsty. Po prostu zgodnie z nazwą - jak druga skóra.
Z czystym sumieniem polecam. Używam odcienia Ivory - jasny, ale nie blady. Dla jasnej, nieopalonej skóry - nadaje jej delikatnie ciepły odcień.
Poza tym cena 20-25 zł na Allegro

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby