Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, Przeznaczony do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu.

do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Oj, słabo...

Kolejny bubel szumnie nazwany pędzlem do pudru. Włosie niezbyt miłe w dotyku, lekko drapiące, na początku śmierdzące. Trochę gubi włoski, ale i tak jest lepszy niż kabuki tej samej marki.
Nie odkształca się podczas mycia, ale to koniec zalet. Jego używanie nie jest przyjemne, bo oprócz tego, że trochę drapie, jakoś kiepsko rozprowadza się nim puder.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484381].usefull || 0 }}% pomocna.

nie, no co to jest?

Zdecydowanie odradzam zakup. Ma tylko jeden plus - kupiłam go w promocji, choć i tak za dużo zapłaciłam.
Wady:
- jest bardzo sztywny
- nie odkształca się
- włoski z niego wychodzą, same z siebie, a po umyciu jeszcze więcej
- nie nabiera pudru
- trudno nim cokolwiek namalować

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459627].usefull || 0 }}% pomocna.

Okopieństwo!

Kupiłam go dośc dawno temu.... Niestety pędzel okazał się totalnym bublem. Włosie śmierdzi i nierównomiernie nakłada produkt, a ba dodatek włoski wypadają na potęgę. Po umyciu pędzka było juź tylko gorzej... Połowa włosów wypadła a ta co została zaczeła potwornie śmierdzieć... A na końcu rączka odpadła od reszty pędzla :]......jedyny plus to cena... Chodź jak na taki bubel to i tak wysoka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384306].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - odwrócony french

Łysiejący sztywniak.

Nie polecam:
- włosie nieprzyjemnie pachnie gumą i plastikiem
- wypada
- jest sztywne i nieprzyjemne
- kłuje
+ dobry do twardszych róży, w formie wstępnego rozdrabniacza, bo...
- nakłada róże nierównomiernie
+ niska cena
+ dla początkujących.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342256].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabizna

Kupiłam pędzel jakieś 2 lata temu. Na początku mógł być a później wyszły jego wady..

Pędzel jest naprawdę sztywny, szorstki (przy mocniejszym dotknięciu twarzy kłuje..)

Nierównomiernie rozprowadza puder sypki, nie mówiąc o różu...

Pędzel jest niewygodny..

Sypią się z niego włoski...

Podsumowując nie polecam..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870476].usefull || 0 }}% pomocna.

koszmar..

Pokusiłam się na jakiś tańszy pędzel do pudru, gdyż mój tymczasowo wyjechał...

Dumnie go odpakowałam.. i koszmar.
Sztywny.
Niewygodny.
Źle rozprowadza puder.
Ogromnie sypie włoskami.

Lepsze są już w najtańszych niby-zestawach do paznokci takich z pędzelkami.

Nigdy więcej! 9 zł poszło do kosza :<

Używam tego produktu od: parę dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674466].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel do kwadratu

Myślałam, że nie można żałować zkupu za tak niską cęnę. A jednak. Pędzel jest beznadziejny, jak zresztą większość rossmannowskich. To, co działo się z moją cerą po jego używaniu to masakra. Rdzę wszystkim trzymać się z daleka od tego badziewia.

Plusy:

Brak

Minusy:

- Twarde, sztywne włosie - uczula i podrażnia
- Odkształca się po pierwszym myciu
- Linieje wrecz potwornie
- W czasie mycia farbuje!

Mam wrażenie, że jego działanie na skóre jest tak negatywne właśnie przez tą dziwną farbę, którą jest pokryty. Przy każdym myciu woda była dosłownie czarna. Próbowałam wymyć go raz a porządnie, w nadziei, że to coś zejdzie całkowicie, ale gdzie tam. Cerę leczyłam przez miesiąc, bo &quot;wysypało mnie niemożliwie. Nawet kilka złotych to zbyt wysoka cena za to coś.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[621862].usefull || 0 }}% pomocna.

Do kulek -może być!

Przyznam doswiadczenie z pedzlami mam malutkie mialam ich moze ze 4lub 5 ale byly to pedzle najtanszego typu i ten w porownaniu do poprzednich wypadl calkiem dobrze, nie byl drapiacy , ale z poczatku przez pewien czas slabo nakladal ( uzywam go do perelek brazujacych z avonu) tak jakby zeslizgiwal sie , za malo koloru zabieral/ nanosił na twarz . Ale treaz jestem zadowolona, nie wroce do niego poniewaz chce sprobowac innych firm. Ale mysle ze mozna go wypróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590007].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety średni...

Kupiłam go zachęcona niską ceną i ładnym wyglądem. Niestety nie wiele poza tym można o nim powiedzieć dobrego. Nie wiem jak radzi sobie z minerałami, słyszałam że dużo lepiej niż ze zwykłymi pudrami prasowanymi czy sypkimi.

Plusy:
+ łatwo dostępny
+ tani
+ trwały - mój nie zniekształcił się po myciu, nie rozkleił się

Minusy:
- twardy
- z czasem jeszcze bardziej sztywnieje
- ciężko nim nałożyć cienką i równą warstwę pudru

Podsumowując: Dawałam mu wiele szans, starałam się nauczyć nim operować. Był to jeden z moich pierwszych pędzli do makijażu. Teraz po wypróbowaniu innych stwierdzam, że jest średni z przewagą ku kiepski.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582572].usefull || 0 }}% pomocna.

Do pudrów - nie, do korektora EDM - zdecydowanie TAK!

Mimo, że pędzel przeznaczony jest do nakładania pudru - ja znalazłam dla niego inne zastosowanie. Nakładam nim sypki korektor Mint z EDM - na pędzel nabiera się odpowiednia ilość, którą dobrze się rozprowadza. Do tej czynności nie używam żadnego innego;)

Z minusów zauważyłam wypadające włoski, które dodatkowo po myciu są lekko &quot;poplątane&quot;, ponadto pędzel jest trochę szorstki.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574086].usefull || 0 }}% pomocna.