Pędzel do pudru

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, wyjątkowo wygodna rączka. Idealnie nadaje się do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu. Dostępny w drogerii Rossmann.

do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Słabizna

Kupiłam pędzel jakieś 2 lata temu. Na początku mógł być a później wyszły jego wady..

Pędzel jest naprawdę sztywny, szorstki (przy mocniejszym dotknięciu twarzy kłuje..)

Nierównomiernie rozprowadza puder sypki, nie mówiąc o różu...

Pędzel jest niewygodny..

Sypią się z niego włoski...

Podsumowując nie polecam..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870476].usefull || 0 }}% pomocna.

koszmar..

Pokusiłam się na jakiś tańszy pędzel do pudru, gdyż mój tymczasowo wyjechał...

Dumnie go odpakowałam.. i koszmar.
Sztywny.
Niewygodny.
Źle rozprowadza puder.
Ogromnie sypie włoskami.

Lepsze są już w najtańszych niby-zestawach do paznokci takich z pędzelkami.

Nigdy więcej! 9 zł poszło do kosza :<

Używam tego produktu od: parę dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674466].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel do kwadratu

Myślałam, że nie można żałować zkupu za tak niską cęnę. A jednak. Pędzel jest beznadziejny, jak zresztą większość rossmannowskich. To, co działo się z moją cerą po jego używaniu to masakra. Rdzę wszystkim trzymać się z daleka od tego badziewia.

Plusy:

Brak

Minusy:

- Twarde, sztywne włosie - uczula i podrażnia
- Odkształca się po pierwszym myciu
- Linieje wrecz potwornie
- W czasie mycia farbuje!

Mam wrażenie, że jego działanie na skóre jest tak negatywne właśnie przez tą dziwną farbę, którą jest pokryty. Przy każdym myciu woda była dosłownie czarna. Próbowałam wymyć go raz a porządnie, w nadziei, że to coś zejdzie całkowicie, ale gdzie tam. Cerę leczyłam przez miesiąc, bo "wysypało mnie niemożliwie. Nawet kilka złotych to zbyt wysoka cena za to coś.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[621862].usefull || 0 }}% pomocna.

Batida trufle

Do kulek -może być!

Przyznam doswiadczenie z pedzlami mam malutkie mialam ich moze ze 4lub 5 ale byly to pedzle najtanszego typu i ten w porownaniu do poprzednich wypadl calkiem dobrze, nie byl drapiacy , ale z poczatku przez pewien czas slabo nakladal ( uzywam go do perelek brazujacych z avonu) tak jakby zeslizgiwal sie , za malo koloru zabieral/ nanosił na twarz . Ale treaz jestem zadowolona, nie wroce do niego poniewaz chce sprobowac innych firm. Ale mysle ze mozna go wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590007].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety średni...

Kupiłam go zachęcona niską ceną i ładnym wyglądem. Niestety nie wiele poza tym można o nim powiedzieć dobrego. Nie wiem jak radzi sobie z minerałami, słyszałam że dużo lepiej niż ze zwykłymi pudrami prasowanymi czy sypkimi.

Plusy:
+ łatwo dostępny
+ tani
+ trwały - mój nie zniekształcił się po myciu, nie rozkleił się

Minusy:
- twardy
- z czasem jeszcze bardziej sztywnieje
- ciężko nim nałożyć cienką i równą warstwę pudru

Podsumowując: Dawałam mu wiele szans, starałam się nauczyć nim operować. Był to jeden z moich pierwszych pędzli do makijażu. Teraz po wypróbowaniu innych stwierdzam, że jest średni z przewagą ku kiepski.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582572].usefull || 0 }}% pomocna.

Do pudrów - nie, do korektora EDM - zdecydowanie TAK!

Mimo, że pędzel przeznaczony jest do nakładania pudru - ja znalazłam dla niego inne zastosowanie. Nakładam nim sypki korektor Mint z EDM - na pędzel nabiera się odpowiednia ilość, którą dobrze się rozprowadza. Do tej czynności nie używam żadnego innego;)

Z minusów zauważyłam wypadające włoski, które dodatkowo po myciu są lekko "poplątane", ponadto pędzel jest trochę szorstki.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574086].usefull || 0 }}% pomocna.

odpowiedni kształt. tak, ale dla tych co to pędzli nie myją.

Kupiłam chyba bardziej z ciekawości, niż realnej potrzeby - mam pędzle Inglota i Sephory (której nie znoszę, ale pędzle sobie chwalę ;-)).
Pomyślałam, a co tam, za 9zł w promocji wezmę pędzel na co dzień, dam trochę odpocząć od kąpieli tym droższym.

No i było fajnie - wygodny kształt, rozmiar, twardość włosia...tu nie mam mu nic do zarzucenia. Był inny od moich pędzli, ale nie sprawiał problemu/

Było ok.
Do pierwszej kąpieli.

Po pierwszym umyciu napuszył się jak szalony, zyskał 50% objętości, stał się pędzlem naburmuszonym jak ogon kota.

Używam łagodnych szamponów, mam też wprawę w myciu pędzli - jeśli tu w ogóle o wprawie można mówić. Nie szarpię, nie trę. Wygniatam resztki kosmetyku z pianą. Myję pędzle od kilku lat, zaczynałam również od tanich i nic się im nie działo :)
Powiedzmy, że potraktowałam go równie delikatnie co inne - widocznie on woli inaczej ;-)

Również suszyłam go włosiem w dół - czyli nie sprzyjając puszeniu.
Przy innym myciu dostał nawet gumkę do włosów i wysychał spętany. Też nic. Po zdjęciu - napuszył się przy pierwszym dotknięciu / potarciu o włosie.

Przez to, że się zwiększył - stał się niewygodny.
Produkty w kamieniu nabiera tylko najbardziej wystającym/wypukłym brzegiem.
Do sypkich - się nie mieści.
Muszę się gimnastykować...a przecież nie o to chodziło.

Dam mu jeszcze szansę, bo szkoda mi go wyrzucić, jednak faktycznie - jakościowo to im nie wyszedł.
Jedna gwiazdka za cenę, druga za pierwsze wrażenie, pół trzeciej za utrudnioną, ale jednak możliwość nałożenia pudru bez wypadających włosków.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570075].usefull || 0 }}% pomocna.

Dno...

Pędzel ładnie wygląda ma niską cenę, i jest łatwo dostępny i to jedyne plusy!
Minusy
-ma zbyt twarde i sztywne włosie
-nie nakłada równomiernie pudru
-włosie wypada i to czesto
-po miesiącu używania nie wyglądał tak jak na początku, był potargany!
-gdy go wyprałam zrobił się tak sztywny że musiałam go wyrzucić...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[525562].usefull || 0 }}% pomocna.

jednak nie

Kupiłam ten pędzel, ponieważ zaciekawiła mnie cena oraz ładnie wyglądał. Używam tego pędzla czasami do nakładania różu, ale zawsze potrzebuje to poprawek oraz czasami do rozprowadzenia pudru w miejscach trudno dostępnych oraz wyrównania pudru na twarzy.

Plusy:
-mała cena
-ładna rączka
-początkowo świetnie się sprawuje
-dobry do wyrównywania pudru

Minusy:
-Po paru używaniach zaczyna drapać
-Po jego zastosowaniu wymagane są poprawki

Ogólnie pędzelek nie na dłużej, może być używany jako zastępczy, na krótko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[505407].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Używam go bo aktualnie nie stać mnie na coś innego. Pędzel strasznie się \'rozlazł\', napuszył się. Po umyciu przez parę użyć jest miękki, jednak potem strasznie drapie i w efekcie musiałabym go myć co trzy-cztery użycia.. Na początku wypadło mi kilka włosków (nie dużo).
Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na nic lepszego to może zaryzykować jednak radzę zainwestować w coś innego z naturalnego włosia :)

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[505237].usefull || 0 }}% pomocna.