Aplikatory do cieni

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

kupiłam raz

i więcej nie kupię.
Zalety:
+ są niedrogie i łatwo dostępne
+ maja dwie końcówki różnej wielkości co pomaga przy nakładaniu cieni

Wady:
- są dosyć cienkie, więc bardzo szybko się niszczą
- umycie powoduje, że się przecierają
- dosyć trudno nałożyć nimi cień na powiekę

Nie ma się z czego śmiać.

W erze pędzli do makijażu aplikatory zeszły do lamusa. Mało tego, często są wyśmiewane. A tutaj nie ma się z czego śmiać. Przy szybkim codziennym makijażu spisują się tak dobrze jak pędzle.
Używam ich do rozcierania kresek, aplikacji cieni, np.brokatowych, w kremie, a także do ust.
Gąbeczki nie zsuwają się z patyczków, ale są dosyć cienkie. Często po myciu niszczą się. Generalnie sprawdzają się w swojej roli, choć nie są zbyt wytrzymałe.

Średnie

Plusy:
- cena
- ilość
- dostępność w Rossman
- wygoda w użyciu

Minusy:
Jeden i największy minus , który je dyskwalifikuje to , że szybk się niszczą, główki rwą się odpadają, o myciu nie ma mowy bo całkowicie się psują.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Manicure - glitter nails

dobre

Aplikatory kupiłam za ok 4 zł i jestem z nich nawet zadowolona.
Plusy:
-maja dwie końcówki różnej szerokości co ułatwia wykonywanie makijażu w ciężko dostępnych miejscach na powiece
-gąbeczki są trwałe,nie rozwarstwiają się i póki co nie spadają z patyczka
-wygodne w użyciu mimo swych małych rozmiarów
-tanie

Minusy:
-gąbeczka mogłaby być trochę grubsza bo za bardzo czuć spod niej plastikowy patyk
-trochę ciężko się nakłada cienie, co sprzyja temu,że szybciej się zużywają

Mimo to,produkt godny uwagi :)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Niestety, obniżę średnią...

Rzeczywiście za taką cenę dobrze rozprowadzają cienie, są odpowiedniej twardości i nie łamią się.

Niestety, są bardzo nieporęczne. Nie ma mowy o żadnej precyzyjności - wąska część jest nadal za szeroka, nie nadają się do rozcierania kresek. Gąbeczki rozklejają się wzdłuż łączenia i odpadają od patyczków. Nie nadają się do czyszczenia, do wyrzucenia.

Bardzo dobre pacynki do cieni

Zazwyczaj używałam pacynek dołącznych do zestawu cieni IsaDora, ale rozpadają się od starości, więc musiałam kupić nowe. Wybrałam te z Rossmanna, bo są tanie, a świetne.

Zalety:
- DOBRA JAKOŚĆ, gąbeczki są zbite a jednocześnie delikatne, nie nabierają cienia ani za dużo, ani za mało
- GĄBECZKI NIE SPADAJĄ z plastikowych patyczków
- GRUBSZE KOŃCE są świetne do nakładania cieni na całą powiekę, CHUDSZE do robienia i rozcierania kresek
- KOLOROWE PATYCZKI zgrywają mi się z cieniami do powiek (różowym maluję się na różowo, zielonym na zielono), poza tym są miłe dla oka
- TANIE

Wady:
- ja lubię patyczki z dłuszą rączką, ale te mogą być
- mogłyby mieć więcej gąbki, być bardziej miękkie -: ni> czułabym wtedy na powiece twardości patyka, na który są nabite

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

b.dobre

aplikatory bardzo dobre, tanie, nie mają zbyt dużych dziurek w gąbeczkach i sie nie kruszą. Jak na tak niską cenę są rewelacyjne i idealne do nakładania cieni.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 nadal w użyciu

trwałe i wygodne

po prostu dobre, wygodne, odpowiedniej długości - jest gdzie złapać aplikator a jednocześnie nie jest za długi
gąbeczka jest zwarta, nie jak w niektórych z dużymi dziurami w gąbce, które szybko się kruszą i niszczą - te są trwałe, wytrzymały już wiele prań
cienie nakładają się równo i bardzo precycyjnie, mniejszą końcówką można bez problemu zrobić kreskę ciemnym cieniem
na pewno kupię znowu

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1, ciągle w użyciu

Dobre

Generalnie nie lubię pacynek i maluję się pędzlami. Jednak zanim przestawiłam się na pędzle, używałam tych aplikatorów - są naprawdę dobre: tanie, miękkie, wytrzymałe. Nie niszczą się przez częste mycie, a gąbeczka nie odpada tak szybko, jak w przypadku innych pacynek. Radzą sobie z najbardziej opornymi cieniami, a mam takich kilka.

Niedawno do nich wróciłam i choć odwykłam od pacynek, udało mi się nimi całkiem dobrze pomalować. Są naprawdę wytrzymałe - nie używam ich głównie dlatego, że mam tendencję do gubienia aplikatorów. Jednak za tę cenę kupię sobie kolejny komplet. ;)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno, pogubione;)

Nie do zdarcia

Bardzo dobre aplikatory za niewielką cenę. Używam ich od kilku miesięcy i gąbeczka jest w stanie idealnym, jak na początku. Gąbka nie zsuwa się z patyczka,nie spada, jak to się zdarza w innych aplikatorach. Nabiera się nimi odpowiednią ilość kosmetyku, który ładnie przylega do gąbeczki, ładnie się rozprowadza kosmetyk na powiekach. Przy ich użyciu można bardzo szybko zrobić makijaż. Gąbkę piorę, a mimo to nie rwie się, nie spada z aplikatora. Polecam ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

super

kupuje je od 10 lat.teraz sąkolorowe ale kiedys czarne. dawno temu dostalam je od znajomej i nie mialam nigdy lepszych aplikatorow. strona węzsza idealnie sie nadaje do podkleslania dolnej powieki czy tez innychcudow w makijazu.trwalosc super! w pielegnacji proste.i do cieni sypkich,prasowanych, wypiekanych i dominerałków! polecam

Używam tego produktu od:10lat okolo

dobre

Mam skłonności do gubienia aplikatorów do cieni, jak też do kupowania zestawów cieni do których nie ma załączonych pacynek. Wobec muszę zaopatrywać się w aplikatory sprzedawane osobno. Ostatnio skuszona niską ceną zakupiłam te z rossmanna. Muszę przyznać że mnie nie zawiodły. Tanie, wygodne, dobrze się nimi nabiera i rozprowadza cienie, dzięki cienkiej końcówce można wykonać kreskę na powiece, trwałe, odporne na pranie, duża ilość w opakowaniu, miłe dla skóry - nie drapią. Minusów nie zauważam jak dotąd. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwszy zestaw