Naturia, Szampon z pomarańczą i brzoskwinią do włosów normalnych

Naturia, Szampon z pomarańczą i brzoskwinią do włosów normalnych

Z myślą o codziennej pielęgnacji włosów powstał szampon z ekstraktami z pomarańczy i brzoskwini, które zapewniają włosom i skórze głowy łagodną pielęgnację i regenerację.
Szampon doskonale oczyszcza włosy oraz sprawia, że są pełne blasku, puszyste i sprężyste. Łatwo się rozczesują i dobrze układają.

Nic poza zapachem

Kupiłam go z myślą o codziennym myciu włosów. Moje się dość przetłuszczają, potrafią się przesuszyć na końcach. Niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Jeśli chodzi o ich wygląd po umyciu- jest ok, ale niestety bardzo nie służył mojej skórze głowy, i nie oczyszczał tak jak bym chciała, obciążał włosy w niektórych miejscach. Ładnie pachniał, i dobrze się pienił. Skóra głowy po nim swędziała i była podrażniona.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zwyklak, ale pachnie przyjemnie

Bardzo przeciętny, wyjątkowo tani szampon od rodzimego producenta. Nie ukrywam, iż w linii Naturia można znaleźć zdecydowanie lepsze produkty do mycia włosów, ale wersja pomarańcza+brzoskwinia z pewnością spełni oczekiwania osób, które nie mają większych oczekiwań ;)
Kosmetyk dosyć mocno się pieni i solidnie domywa włosy. Używałam go, gdy miałam naprawdę długą czuprynę, zatem po każdym myciu stosowałam odżywkę - nie wiem zatem, czy nie powoduje plątania. Nie wysuszał ani nie podrażniał. Myślę, iż za taką cenę można chociaż wypróbować :)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Tani i dobry :)

Bardzo lubie szamponmy Joanny i w ciagu ostatnich meisiecy przetestowalam wszystkie i chetnie do nich wracam. Brzoskwiniowy jest jednym z mich ulubiencow ze wzgledu na zapach. Jest to db szampon oczyszcajacy

+ tani
+ ogolnodosteony
+ piekny zapach
+ dobrze sie pieni
+ ladnie oczyszcza skore glowy
+ delikatny
+ nie podraznia
+ bez SLS
+ nie placze wlosow

- nie odzywia, ale tego producent nie obiecuje

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Całkiem dobry szampon, ale nie ukrywam, że bywały lepsze.

Tego szamponu używałam od razu po zużyciu szamponu również z Joanny, tyle że wersji z miodem i cytryną. I przyznam szczerze, że ten bardziej mi przypadł do gustu od poprzedniego.
*Bardzo tani
*Całkiem przyjemny zapach, choć momentami wydawał mi się zbyt sztuczny
*Dobrze mył włosy i, podobnie jak w poprzednim szamponie, miałam dość ładne włosy po umyciu
*Lepiej się rozczesywało włosy po tym szamponie niż po tym z miodem i cytryną

I chyba jedyna wada:
*Bardzo trudno trafić na te szampony z Joanny

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mocno średni

Wcześniej miałam przyjemność używać szamponu Joanny Naturia miód i cytryna do włosów suchych i byłam całkiem z niego zadowolona. Niestety wersja pomarańczowo brzoskwiniowa nie przekonała mnie do siebie.

Plusy:
+domywa włosy
+ładnie pachnie
+nie obciąża i włosy są po nim świeże

Minusy:
-plącze moje włosy, są po nim tępe i absolutnie konieczna jest po nim odżywka

Spodziewałam się czegoś lepszego (wiem, kosztuje tylko 4 zł, ale miałam inną wersję i była dużo lepsza). Zużyję do końca i się pożegnamy.

zwyklak na 3+

Nic specjalnego, zwykły szampon, nie działa cudów. Nie przedłuża świeżości włosów, ani nie przyspiesza. Używam go od czasu do czasu dla oczyszczenia włosów i spełnia swoje zadanie.

+ cena
- wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Uciążliwy.

Wiele razy wspominałam już o tym, że niezbyt lubię serię Naturia z Joanny i na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło. Po wpadce z szamponem z biosiarką, a następnie miodowym, za Chiny ludowe nie chciałam już dalszych szamponów z tej serii, ale tak się złożyło, że pewnego dnia otrzymałam darmowy zapasik kosmetyków Joanny, no i w torebce znalazłam również ten oto szampon pomarańczowo-brzoskwiniowy.

Stał on sobie jakiś czas na brzegu mojej wanny, bo niespecjalnie miałam ochotę po niego sięgać, a w użyciu miałam akurat wtedy dwa inne genialne szampony, którymi to ochoczo myłam głowę. Jednak pewnego dnia, po zużyciu wspomnianych dwóch, byłam już zmuszona zacząć przygodę z Joanną (innym domownikom nie było spieszno do tego).

Przejdę do sedna - szampon jest słaby i nie ma w nim nic, co by sprawiło, że zatrzymam się przy nim na dłużej. Zużyłam jedno opakowanie i nie chcę kolejnych.

To, co dobiło mnie w tym szamponie to to, że kiepsko odświeża włosy. Niby są czyste, niby aż tak nie wzmaga przetłuszczania, niby się jako tako pieni, ALE świeżości nie czuję. A bardzo mi na niej zależy. Ponadto włosy po tym szamponie są po prostu nieładne - wywijają się, czasem puszą, ciężko się je układa, ogólnie - przysparzają kłopotu, zwłaszcza podczas porannego pośpiechu. I to niezależnie od tego, czy daję odżywkę bądź nie, czy suszę suszarką bądź daję włosom wyschnąć naturalnie. Są brzydkie. Amen.

Co więcej - mimo umiejętnego mycia oraz solidnych odżywek szampon tak plącze włosy, że tracę masę czasu by je rozczesać. Oczywiście, przy okazji również sporo wyrywam. Tak więc, same straty. Włosy po tym szamponie ogólnie nie są sypkie, są ciągle jakieś takie zbite, gumowate - dziwne po prostu.

Przykrym aspektem tego szamponu jest też dla mnie zapach - chemiczny, duszący, bardziej pomarańczowy, ale ta pomarańcza jest taka gorzka, plastikowa, uciążliwa. Brzoskwini nie wyczułam. W sumie cieszę się, że to już koniec i nie muszę tego wąchać co rano.

Dodam jeszcze, że szampon jest mega rzadki, potrafi przelać się przez palce, jest niewydajny, ale najgorsze jest to, że mimo Sodium Laureth Sulfate mamy tutaj mało piany. Zawsze myślałam, że skoro już pakuję jakieś bardziej agresywne spieniacze na siebie to ta piana faktycznie BĘDZIE i uprzyjemni mycie. Pudło - jest chemia, a piany jak na lekarstwo. Trzeba sporo szamponu wylać, a nawet umyć dwa razy zanim cokolwiek ciekawego nastąpi.

Acha- butla bez zastrzeżeń. Cena jednak nie jest korzystna - szampon jest niewydajny więc ostatecznie i tak wychodzi drogo. Ja zużyłam 200 ml w nieco ponad 2 tygodnie (włosy niezbyt długe i niezbyt gęste) i... całe szczęście, że tak szybko.

:( nie odświeża włosów
:( włosy po nim są brzydkie
:( drażniący smród chemicznych owoców
:( chemiczny a nie dający nic w zamian (piana)
:( lejący, niewydajny - ostatecznie wychodzi drogo

:) "wesoła" buteleczka
:) rodzimy producent

Poszukajcie sobie czegoś lepszego, a jeśli już ma to być koniecznie Joanna, to odsyłam do serii szamponów Z Apteczki Babuni - mają one więcej zwolenników, bo faktycznie są lepsze.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Taki sobie szampon.

No cóż szampon ten należy do tych gorszych.
*Ma mega wodnistą konsystencję, w pierwszej chwili zastanawiałam się czy nie dolali do niego wody w sklepie... Trzeba nałożyć naprawdę dużo żeby zaczął się pienić.
*Miałam też wrażenie, że wcale nie mył mi włosów.
*Okropnie mi się po nim plątały włosy, bez odżywki się nie obejdzie.
*Zapach mnie nie powalił na kolana.

Plus za cenę.

jestem na nie

Szampon dostałam w prezencie, sama nie wpadłabym na to, żeby go kupić. Na początku wyglądało ok - w miarę ładnie pachniał, opakowanie ładne i wyfodnie (można postawić do góry dnem). Niestety, sam szampon okazał się trochę rzadki. Ale to pół biedy. Najgorsze było to, że masakrował mi włosy. Plątały się, były jakby przyklapnięte i bardzo nieprzyjemne w dotyku.
Może komuś innemu będzie pasował, mi na pewno nie.

Używam tego produktu od: latem

jestem bardzo zadowolona

jestem zdecydowanie na TAK. ma piękny zapach, nie obciąża włosów, są po nim bardzo miękkie. zawsze miałam problem z włosami przetłuszczającymi się u nasady a na końcówkach bardzo suchymi, kiedy używałam szamponu nawilżającego włosy bardzo się przetłuszczały a kiedy dla włosów przetłuszczających się stawały się jeszcze bardziej przesuszone. jednak z tym szamponem nie mam już takiego problemu ponieważ ani nie wysusza włosów, ani ich nie przetłuszcza. szampon przeznaczony jest do codzienniej pielęgnacji jednak myję głowę co dwa dni i również się sprawdza.

Dobry w swoim przedziale cenowym

Do kupna tego szamponu skusiła mnie jego niska cena.
Szampon mnie ani nie zaskoczył, ani nie zawiódł. Taki sobie zwyczajny szampon do codziennego używania.
Zapach ładny, choć szybko się ulatnia.
Minusem jest to, że po nim włosy są trochę przesuszone i trudno się rozczesują.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Taki średniaczek - ni ziębi, ni grzeje

Kupiłam go zaraz po wypróbowaniu bratniego szamponu z biosiarką. Tamten nastawił mnie negatywnie do marki, więc nie za śpieszno było mi do przerzucenia się na ten szampon.
Plusy:
+Cena (3,69 zł!)
+Dostępność
+Przyjemnie pachnie
+Dobrze myje
+Przy codziennej pielęgnacji- włosy są ładne i puszyste, nie przetłuszczają się za szybko

+/-Średnio się pieni

Minusy:
-Włosy po nim są lekko splatane- ciężko je rozczesać
-Nie wydajny
-Ciężko wydobyć resztkę szamponu (ja lubię zużywać kosmetyki "do ostatniej kropli")

Z barku laku (i funduszy) wrócę do niego.